Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.11.2010, 06:23   #131
Owl Finch
 
Avatar Owl Finch
 
Zarejestrowany: 22.10.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 728
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Pewnie znowu błąd. Sporo osób ma problemy ze znikającymi akcjami. Ja też miałam podobnie...
Owl Finch jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.11.2010, 07:06   #132
EJ70
 
Zarejestrowany: 16.09.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 64
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Cytat:
Napisał auraya89 Zobacz post
nie mogę wejść do klubu 'Wodnik' (mojego ulubionego). Za każdym razem, kiedy chcę wjechać windą na 12 piętro, znika mi 'akcja'. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, bo nie dostaję żadnej informacji, że coś przeskrobałam. Wcześniej było wszystko ok....
W tym dodatku często występują problemy z windami, u mnie się to też zdarza.
EJ70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.11.2010, 10:18   #133
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

U mnie się nie zdarzają problemy z windami, ale ze znikającymi akcjami i Simami owszem. Ostatnio miałam gigantyczny problem, już myślałam, że będę musiała zacząć grę od nowa. Na jednym forum poradzono mi moda z NRaas'a, który wymienia postęp historii na taki poprawiony. Chodziło mi o wiecznie zawampirzane miasto. No i ten mod mi strasznie zamulał grę. Mało tego, nie wiem, czy to przypadek, bo problemy ze znikającymi Simami miałam już wcześniej, ale to znikanie Simów to miałam na potęgę! Nie pomagał kod resetSim, zapisywanie gry i uruchamianie jej od nowa. Ale pozbyłam się tego moda, NRaas Story Progresion, uruchomiłam zapis, jeszcze raz wszystkich zresetowałam, zapisałam grę i uruchomiłam od nowa i w końcu przeszło. To było straszne. Chyba już nigdy nie wrzucę żadnego moda na postęp historii, prędzej ją wyłączę, jeśli to ma pomóc na wiecznie powracające wampiry.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.11.2010, 13:50   #134
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Nie sądziłem, że to powiem, ale te zawampirzanie jest bardzo wkurzające. U mnie około 3/4 miasta jest już wampirami... Rozpocząłem walkę z tym, kupując im odwampirzacze. Mam nadzieję, że jako-tako już nie powróci ta fala wampirów...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.11.2010, 15:56   #135
Paka
 
Avatar Paka
 
Zarejestrowany: 17.09.2008
Skąd: Piła
Płeć: Mężczyzna
Postów: 422
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

A jak to jest w SV albo RV?
też jest taka mania na wampy?
__________________
[IMG]http://i56.************/34pj76a.jpg[/IMG]
Paka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.11.2010, 16:54   #136
marnios
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

podobna gra sama zamienia w wampiry
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.11.2010, 20:57   #137
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Tego się właśnie obawiałam, przed kupnem dodatku. Nawet o tym pisałam na tym forum i na tych dwóch innych, na których jestem zarejestrowana. Wydawało się wtedy wszystkim niemożliwe, żeby twórcy gry "zmuszali graczy do grania wampirami", ale niestety tak jest. Ja z tym próbowałam walczyć, dwa razy kasowałam wszystkie wampiry w mieście, ale one ciągle wracają, albo ludzie wprowadzają się do miasta od razu jako wampy, albo gra miejscowych zmienia w wampy. Są na to dwa mody, ale nie jest z nimi zbyt różowo, bo gra się wiesza, muli i ogólnie rzyga tymi modami. Najpierw miałam NRaas Story Progresion i gra się wieszała, potem zdobyłam inny mod, który był jeszcze gorszy więc wróciłam do NRaas'a. Trzeba by zrobić listę "genialnych pomysłów" EA i im to wysłać. Może poprawią to w łatkach. Przecież to nie jest wielki problem zdobyć wampiry, nawet jeśli się je wszystkie wykasuje. Można zawsze zacząć nową grę w Bridgeport i skopiować parę wampirzych rodzin, nie trzeba nas "uszczęśliwiać na siłę".


EDIT: Edytuję tego posta, bo tylko w tym temacie opisuje się problemy... No mój problem z grą urósł do tego stopnia, że nie mogę już grać. Nawet mi się nie chce. Odinstaluję Simsy i zainstaluję je dopiero, jak wydadzą nowe łatki. Tak się po prostu nie da grać! Ja mam ciągle ten sam problem, jeden i ten sam. Znikające Simy... w zasadzie gra się tak zachowuje, jakbym z kodem MoveObjects on przestawiała Simów, ale ja tego nie robię. Jak zatnie się jeden, to chwilę później już wszyscy. Znikają i po kliknięciu 2x na ich ikonę kamera się na nich centruje, ale ich nie widać. Do tej pory pomagało resetsim... Teraz już nie. Wejdę do gry, 2 minuty pogram i się wszyscy zacinają. No nie da się grać i koniec.

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 10.11.2010 - 22:59
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.11.2010, 10:50   #138
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Kurde, jestem wkurzony, bo cała moja praca z odwampirzaniem miasta poszła na marne. Ba, problem powrócił w jeszcze większym stopniu! Wczoraj wieczorem grając w grę, byłem 'very happy' że już mam połowę miasta uleczoną. Patrzę, a tutaj KAŻDY w klubie jest wampirem. Myślę sobie, może akurat tych nie leczyłem, to trzeba będzie wyleczyć. Idę do innego klubu, znów wszyscy są wampirami, a najlepsze było to, że z tamtąd leczyłem każdego. Prawie każdy u mnie jest już wampirem. Trzeba czekać na jakąś łatkę, bo to żenada. Ja rozumiem, wampiry są fajne, ale ja chcę żeby tylko moja rodzina nimi była, a nie każdy w mieście...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.11.2010, 11:23   #139
asiak155
 
Avatar asiak155
 
Zarejestrowany: 01.03.2009
Skąd: Szczecin
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 96
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

To dziwne, ale u mnie w grze jest bardzo mało wampirów. Chcąc zmienić mojego sima musiałam trochę się namęczyć, żeby w ogóle jakiegoś znaleźć.
asiak155 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.11.2010, 14:14   #140
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Zauważyłem jeszcze jeden problem, Simowie przechodząc przez drzwi tak się przycinają na ok. 3 sek, wychodząc też. Dotyczy to także wind.
Myślałem że to może przez to, że grałem na najwyższych i komputer już Bridgeport nie pociąga, zmniejszyłem na średnie, problem nadal jest.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023