Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.10.2004, 23:02   #1
=>kl@udiaa<=
 
Avatar =>kl@udiaa<=
 
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
Domyślnie Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

W grze było już kilka gotowych rodzin. Ja gram w Miłowie więc dobrze znam siostry Kaliente, Ćwirów, Dona Lotario, Przyjemniaków itd.
Napiszcie co zrobiliście z ich życiem? Tych z Dziwnowa i Werony też
U mnie na przykład Nina przefarbowała się na czarno, kondycja na maxa i Donowi strasznie się spodobała, więc został na noc (co strasznie wkurzyło Dinę, że jej były kochanek śpi z Niną) i zrobił jej dzieciaka Aktualnie Nina jest w ciąży, czego wcale nie pragnęła a Don się na nią delikatnie mówić wypiął. Dina postanowiła pogodzić się z siostrą i stworzyły opozycję przeciw Donowi. Nina nie chce, żeby Don ubiegał się o jakiś prawa do dziecka, znienawdziła go i tyle.
Usłyszawszy o tym Kasandra zerwała zaręczyny z Donem i również nie chce go znać! POwiedziała o wszytskim ojcu i poprosiła go, żeby nie spotyał się już z żadną z siostr :/ Dina też dała sobie spokój z szukaniem dzianego staruszka na męża,zakochała się bowiem w nowym, przystojnym sąsiedzie Antonim, który ma jednak szczęśliwą rodzinę. Donowi z jego kobiet została tylko pokojówka Kasia.
U Przyjemniaków wiele nie zmieniłam. Bliźniaczki nienawidzą się na maksa, ciągle się biją i kłucą! małżeństwo się rozpada, bo Marysia, ciągle zajęta bizneswoman, udaje dla dobra córek, że wszystko jest w porządku, tymczasem nie sypia z męzem od dluzszego czasu. Daniem (Damian?) Przyjemniak zabawia się z obrotną pokojówką Kasią kiedy Marysia jest w robocie
Biedakami, Marzycielem i Próchnem nie gram wiec nic sie nie zmieniło
=>kl@udiaa<= jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.10.2004, 23:42   #2
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie Kasandra Ćwir pobrała się z Don'em Lotario, choc żałuję, bo Szczepan był taki spokojny... Wsam raz dla Kasandry! A dla samotnej Balbiny Biedak stworzyłem facia, który jest "przy kasie" i strasznie się kochają... Teraz mały Bartek będzie miał pogodne dzieciństwo!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2004, 09:23   #3
Guralka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie Kasndra zerwała z Donem i wyszła za mąż za Marzyciela. Jego syn dorósł i się wyprowadził a Ćwirowie wyprowadzili się do Dziwnowa. Mortimer nie spotyka się już z żadną kobietą
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2004, 13:51   #4
she
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Miłowo:U Ćwirów:
Don porzucił Kasandrę przed ołtarzam więc teraz go nienawidzi. Dina Kalięte wyszła za Mortimera i zrobiła sobie twarzowy fryz. Kasandra też stała się pieknością. Z życia Aleksandra zrobiłam horror
U Biedaków:
Wszyscy w depresji oprócz szczęśliwego małego... e... jak mu tam? No i nadal nie mają grozsa pzry duszy.
U Przyjemniaków:
Marysia bije pokojówkę ile razy zjawi się w domu po tym jak ten facio(Da... niel?) się z nią przespał.
Werona:
Kapuleci i Montekowie:
Nie pogodzili się Romeo zerwał z Julią , bo zakochałsię w mojej pieknej simce.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2004, 14:29   #5
Kysia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ćwir:
Kasandra zerwała z Donem i wzięla ślub z Marzycielem. Obecnie jest w ciąży. Dina wyszła za Mortiera, ale jest w ciąży z Donem. Aleksnader się utopił.
Kaliente:
Nina gdzieś się plącze, nie zajmuję się nią zbytnio.
Biedak:
Tego nastolatka wyrzucili z roboty, Błażej już odchowany, a Balbina kolejny raz w ciąży (jak ona to zrobiła to ja nie wiem, bo z nikim nie spała od czasów swojego męża).
Przyjemniaczek:
Siostry nienawidzą się na maksa, Andżelika zerwała z Biedakiem i akualnie w kółko chodzi i ryczy, Liliana łazi do Szczepana, który jej już nie kocha. Marysia zerwała z Danielem i wyszła za moją simkę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2004, 14:34   #6
Natka92
Guest
 
Postów: n/a
Smile

no a wiec u mnie
w Miłowie Nina wyszla za Dona i maja przystojnego syna nastolatka i corke w wieku dzieciecym
Dina wyszla za mojego sima ktory juz ma adoptowanego syna nastolatka adoptowanego syna dzieciaka i malego syna z byla zona a z Dina ma corke dziecko i corke male dziecko (dzieciorob jeden)
Mortimer zyje sam bo Kasandra wyprowadzila sie do Marzycieli
w Dziwnowie Jasiek i Ofelia pobrali sie a Oliwka zmarla
w Weronie nic nie zmienilam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2004, 20:48   #7
Cocco
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie jest tak: Janek Kowal poprał się z Ofelią na swoich urodzinach,
mają synka Kazia (skóra po mamoe) rodzice się rozwiedli i tego żałują.Jadzka adoptowała Sandrę.Ofelia planuje drugie dziecko gdy Kazio podrośnie (jeszcze bobo)
Kasandra zewrwała z Donem gdytż odmuwił ślubu. zdjeła okulary, zmieniła szminkę i fryzurę, i wzieła ślub z Dariuszem. Jest w ciąży,a Szczepan mieszka z nimi.Mortimer z Diną mieszkają z Alexem ew ładnym domku.
Nina ma bliźniaki z Donem, ale nie jest szczęśliwa ze ślubu, i go nie kocha.Bartłomiej Biedak podrósł, i nie umie korzystać z toalety.
A bracia Dziwacy mają 2 dzieci kosmitów.
Skoleji Daamian zerwał z Andżeliką, i za nią łazi o przeproszenie, bo ona go nie chce, szuka nowej sympatii. Jego mama jest w ciąży (nie wiem zz kim).

Ostatnio edytowane przez Cocco : 21.10.2004 - 20:53
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2004, 21:10   #8
Angeo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie jest tak...

Miłowo:
Ćwir: Mortimer już nie żyje, Kasandra ożeniła się z tym murzynem nie wiem jak mu tam leci ten co ma tego syna. Brat Kasandry i syn murzyna są przyjaciółmi i od tej pory Kasandra i jej mąż ma wspaniały dom. Puźniej zabiłam tego syna i brata kasandry i Kasandra miała swoje dziecko z mężem. Teraz narodzi się kolejne A kasandra już zbiża się do starości...
Don: mieszka z siostrami kaliente które od kilku dni są wrogrami Obie kochają Dona i jak jedna jest w pracy to zabawia się z drugą a jak druga jest w pracy to z pierwszą
Biedak: Balbina jest już staruszką. Urodziła trzecie dziecko po 3 dniach (simowych) teraz on jest dzieckiem, pierwszy syn który był nastolatkiem jest dorosły i ożenił się z córką Przyjemniaków Adżeliką


, mają dziecko. Drugi syn który był małym dzieckiem jest teraz nastolatkiem i ma dwie sympatie oraz jedną miłości
Przyjemniak: Małżeństwo legło w gruzach! Pokłócili się i kazałam wyprowadzić tą babke, Jej były mąż ożenił się ze sprzątaczką Kasią i jest już emerytem a Kasia dorosłum. Pierwsza córka (ta badziewiasta co to była wrogiem wszystkich członków rodziny i źle się uczyła) wyląlądowała w więzieniu. A Andżelika spokojnie dorosła i ożeniła się z Synek Balbiny (mieszka u niego)

Z rodzinami z innych okolic już się nie będe rozpisywac może innym razem

Ostatnio edytowane przez Angeo : 21.10.2004 - 21:21
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2004, 21:50   #9
*apple*
Guest
 
Postów: n/a
Smile DZiwak??

w Dziwnowie jest rodzina 3 facetów chyba dziwak i ja tam zrobiłam każdy ma dziecko ufo są 2 dziewczynki i 1 chłopiec ufo i oni nie mają dziewczyn ani nic takiego i 1 dziewczyna jest dorosła a ta druga to nastolatka a chłopiec zaraz będzie nastolatkiem! I 1 już nie żyje ten facet a reszta niedługo umrze i ta dorosła ma narzyczonego (ĆWIRA<--- STARUCHA BO WOGÓLE W NIEGO NIE GRAM I ŻYJE WIECZNIE!!!!) i oni nie długo wezmą ślub a ta 2 nastolatka to ma chłopaka a Bartka z Błażeja z Biedaków a ten chłopiec ma jakąś koleżanke bliską!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2004, 15:27   #10
wanisha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

[QUOTE==>kl@udiaa<=]W grze było już kilka gotowych rodzin. Ja gram w Miłowie więc dobrze znam siostry Kaliente, Ćwirów, Dona Lotario, Przyjemniaków itd.
Napiszcie co zrobiliście z ich życiem? Tych z Dziwnowa i Werony też

ja grałam kasandrą Ćwir która wyszła za mąż za Dona Lotario , ale potem on ją zdradził z Niną Kalientę i z nią bara-bara no więc oni są teraz razem (don lotario z Nina Kaliente)a siostra Niny wyszła za mąż za Mortimera Ćwira . Kasandra narazie czeka na swoją miość .

nie zrobiłam nic specjalnego
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023