Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.04.2010, 14:32   #61
kikulka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Poronienie?!

to ile oliwka miała tych dzieci bo na pewno nerwusa :o Chwila nerwus jest dzieckiem mrocznego kosiarza a oliwka ma we wspomnieniach że z kosiarzem to później się piknęli a ma tylko jedno dziecko czyli nerwusa czyżby wcześniej poroniła

Ostatnio edytowane przez kikulka : 15.04.2010 - 14:37
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.04.2010, 14:37   #62
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Poronienie?!

Cytat:
Napisał kikulka Zobacz post
to ile oliwka miała tych dzieci bo na pewno nerwusa :o Chwila nerwus jest dzieckiem mrocznego kosiarza a oliwka ma we wspomnieniach że z kosiarzem to później się piknęli a ma tylko jedno dziecko czyli nerwusa czyżby wcześniej poroniła
Nie, Oliwka miała tylko jedno dziecko - Nerwusa. Jak widać na screenie, który tutaj przedstawiłaś, sprawa jest bardzo prosta. Otóż: simka najpierw zabawiała się z Kosiarzem (ikona z fioletowym serduchem), w konsekwencji czego urodziła Nerwusa (smoczek na zielonym tle). Musiała chyba nie bardzo przejmować się rolą matki, bo jak widzimy, dziecko zostało jej odebrane (przekreślony smoczek na czerwonym tle). Wszystko jest w takiej kolejności, w jakiej powinno być, więc nie rozumiem, skąd Twoje zdziwienie

Dopisując dalszy ciąg tej historii, możemy tylko stwierdzić, że Nerwus prawdopodobnie został zaadoptowany przez Cecylię Papużkę i jej męża, gdyż odnajdujemy go w ich domu.
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.04.2010, 16:31   #63
Starly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Poronienie?!

U mnie kiedyś simka poroniła dziecko, (nie pamiętam, czy miałem Inteena, ale chyba tak) a potem była CAŁY czas w ciąży, czyli rodziła dziecko, i zaraz potem bez mojej interwencji znowu była w ciąży i znowu. Jej usunięcie przez Insimenatora i poronienie nic nie dały. Dzieje się tak, gdy ma się czerwony pasek energii, a wygląda to tak jak narodziny. Simka łapie się za brzuch, drze się w niebogłosy i nagle nie brzuszka i płacze.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.05.2010, 19:47   #64
Dreamesse
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Poronienie?!

Tak, mnie też się to zdarzyło, tyle, że zrobiłam to specjalnie,inteenimaterem, a nie samo. Wam widzę, że stało się to tak samo z siebie, więc to może nie z przyczyny tego hacka ? Tyle, że z drugiej strony wiele razy miałam Simkę w ciąży z podłym nastrojem i jeszcze mi zachorowała bidulka i nic - urodziła ślicznego maluszka.

Jeszcze jedno, ktoś tu pisał o tym, że wyskoczył mu komunikat, że simka miala skurcze i teraz trzeba o nią dbać. Związku z tym mam kilka pytań- jak to wyglądało, jakie czynniki na to wpłynęły i co dalej działo się z Simką ? Przypomnijcie sobie co stało się tuż przed tym, może simka wykonywała jakąś ciężką pracę czy coś ? Liczę na odpowiedź
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.05.2010, 19:57   #65
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Poronienie?!

Cytat:
Związku z tym mam kilka pytań- jak to wyglądało, jakie czynniki na to wpłynęły i co dalej działo się z Simką ?
Przede wszystkim głód. Trzeba go strasznie pilnować, bo potem może być niemiła niespodzianka w postaci poronienia.

Nie raz, nie dwa moje Simki traciły ciążę. W każdym bądź razie było to straszne. Ten ich zły humor był dla mnie dobijający. Dogadzałam im jak mogłam, a pasek zadowolenia tak wolno zieleniał, że szok

@down: ale ja mówię o grze na modach/hackach, a konkretnie Inteeniminaterze.

Ostatnio edytowane przez Liv : 03.05.2010 - 16:05
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.05.2010, 12:33   #66
Dreamesse
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Poronienie?!

Głód mówisz ? To ciekawe, bo dawniej często zdarzało mi się, że Simka miała cały czas dwie potrzeby czerwone - głód i energię. Więc to było błędne koło bo jak kładłam ją spać to wstawała, bo głodna, a jak jadła to zasypiała w talerzu Więc w efekcie całą ciążę chodziła i głodna i zmęczona, a urodziła bez problemu i nie miała żadnych kłopotów czy komplikacji w postaci przedwczesnych skurczów czy poronienia. Więc nie wiem, może u mnie to nie działa xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.05.2010, 15:35   #67
kotecek
 
Avatar kotecek
 
Zarejestrowany: 11.08.2009
Skąd: Dziwnowo
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Poronienie?!

U mnie też nie było poronienia a zaśnięcie w talerzu często się zdarzało, choć raz simka podczas ciąży mi umarła ...
kotecek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.05.2010, 16:26   #68
Dreamesse
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Poronienie?!

Umrzeć to też mi raz umarła. Tylko ani razu podczas mojej już prawie sześcioletniej (?) przygody z TS2 nie zdarzyło mi się samoczynne poronienie. Owszem, było, ale wywołanie inteenimaterem z czystej ciekawości. Ale nigdy tak po prostu samo.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.06.2010, 14:23   #69
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Poronienie?!

InTeenimater to hack w postaci fioletowego budzika, tak? Choć dawno miałam z nim do czynienia, nie przypominam sobie, aby po kliknięciu na niego, pojawiła się jakakolwiek opcja poronienia. Grając w simsy z tym hackiem, poronienie jest zdarzeniem losowym i w żaden sposób nie da się go wywołać za pomocą normalnych sposobów. Dreamesse, używałaś jakiś kodów?
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.06.2010, 14:47   #70
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Poronienie?!

Tak, fioletowy budzik.

A nie, stop, nie ma opcji poronienia! Jest tylko "zakończ ciążę" czy coś takiego.
Poronienie wchodzi z tym hackiem i pojawia się, kiedy Simka źle się czuje w czasie ciąży (nie dbamy o nią).

@down: albo i tak o_O

Ostatnio edytowane przez Liv : 03.06.2010 - 16:29
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023