Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.12.2012, 12:07   #1
αγάπη
 
Avatar αγάπη
 
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
Domyślnie Intro

Cześć wszystkim Minęło już trochę czasu od mojego ostatniego postu w tym dziale i w sumie nie zamierzałem tego zmieniać, jednak wiadomo jak to święta, jest trochę więcej wolnego czasu i nie wiadomo właściwie co ze sobą zrobić, ja ten czas poświęciłem na powrót do starych dobrych simsów.

Domek stoi w Appaloosa Plains, spodobała mi się bryła, więc postanowiłem go przerobić po swojemu, jest zrobiony bez dodatków z internetu, więc jeśli ktoś będzie chciał mogę udostępnić go do pobrania. Dobra, nie przedłużając zapraszam do oglądania.

***





































































































Przepraszam za niepościelone łóżko w sypialni, ale simka zapomniała pościelić XD
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly



Ostatnio edytowane przez αγάπη : 27.12.2012 - 12:09
αγάπη jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.12.2012, 12:18   #2
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Intro

Praca wywołała u mnie mieszane uczucia. Z zewnątrz jest smutno - ten beton zupełnie do niczego nie pasuje. Lepiej wyglądałby sam siding (w jaśniejszym kolorze) i ewentualnie jakiś kamień. Tak dużo miejsc parkingowych wygląda dziwnie (co prawda kiedy gram sam daję ich bardzo dużo, ale w projekcie źle to wygląda). Drewniana podłoga wewnątrz kojarzy mi się raczej z tarasem. Bardzo spodobały mi się jadalnia, sypialnie i gabinet. Reszta pomieszczeń taka sobie. Zdjęcie salonu jest... dziwne. Miał być piętrowy czy po prostu zapomniałeś dodać sufit? Bardzo psuje to efekt. Jak na dom do gry to wyszedł fajnie, ale jak na projekt to moim zdaniem brakuje wykończenia.
Vanitas jest offline  
stare 28.12.2012, 22:27   #3
Misiaa12
 
Avatar Misiaa12
 
Zarejestrowany: 24.11.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 256
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Intro

Z zewnątrz jest jakoś pusto i ponuro. W środku, bardzo mi się podoba, jest to robione bez żadnych dodatków a wyszło zniewalająco! Jedyne co mi się nie podoba, to łóżko w jednej z sypialni. Jest to pierwsza przedstawiona sypialnia, zaczyna się na zdjęciu 23
__________________
I waited for you ...
Misiaa12 jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023