Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.01.2005, 12:59   #11
Basieńka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Co do zdjęć to bardzo możliwe że jednego w każdym odcinku nie widzicie bo usunęłam z konta, bo miejsca nie miałam, a reszta zdjęć to przez zakurzenie ...
Tak, tak miałam kompa zrypanego ale już ok. Więc tak...

Odcinek 11 "Czasem marzenia (albo życzenia, jush nie pamiętam) się spełniają" Odcinek OSTATNI zadedykowany wytrwałym osobą, którym podoba się to trochę denne fotostory, ale do rzeczy:


Pol i Andrea weszli do pokoju córki, nie było jej tam. Na podłodze znaleźli tylko skrawek papieru. Pol rozwinął go i odczytał:

'Pol pamiętasz mnie? Pewnie zapomniałeś już żeniąc się z tą... ale ja ciebie bardzo dobrze pamiętam. Wierz może gdzie twoja córeczka? Nie? Cóż... w każdym bądź razie NIE jest bezpieczna!!!'

Pol zbiegł szybko ze schodów.

- Pol, ale co z naszą córką? Gdzie biegniesz?! - dobiegła do Pola Andrea nic nie wiedząc

Pol i Andrea pobiegli do pewnego opuszczonego magazynu. Weszli...

Sciany były tam odrapane, było zimno, nieszczelne okna, pleśń. Ujrzeli tam...

...na środku jakąś kobiete i Celin przywiązaną do krzesłą...

...Sare leżącą na ręczniku najprawdobodobniej martwą...

... i jakegoś mężczyzne siedzącego w ciemnym kącie. Na ten widok Andrae przeszły ciarki.

- Celin! -krzyknął Pol i podbiegł do niej.

- STOP!!! SIADAĆ NA KANAPE, bo waszej córeczce stanie się coś złego.

- Naprawdę, nie chce zabić waszej córki... chyba..., że mnie zmusicie! Hahaha! - powiedziałą z ironicznym śmiechem kobieta przejeżdżając sztyletem koło szyi Celin. Celin iedziała spokojnie jakby nigdy nic, nikogo nie poznawała, zero reakcji na widok sztyleta, martwej kuzynki, czy rodziców.

- Najpierw zabiję was, a potem... -powiedziała kobieta podchodząc do Pola i Andrei.
[img]http://crazy_puma.w.interia.pl/G14i11.jpg[img]
- Ty... - Wstał rozzłoszczony Pol.
- Lepiej usiąć, bo zobaczysz krew swojej córki...

- Dlaczego mi to robisz? Co zrobiłaś mojej bratanic? -spytał błagalnie Pol
- Zostawiłeś mnie! Byliśmy udaną parą, a ty tak bezmyślnie zostawiłeś mnie dla niej -wskazuje na Andree- a nawet nie wierz, że a wtedy... BYŁAM WCIĄŻY! Musiałam usunąć dziecko. A ta twoja bratanica miała nam przyprowadzić Celin, ale na końcu była NIEPOSŁUSZNA! A ty... ty... ożeniłeś się z tą D****Ą tylko po to żeby się wkręcić w mafie jej ojca!
- Co? Pol... -powiedziała całkowicie dobita Andrea.

- Kochanie nie wierz jej.
- Ja już nikomu nie ufam...
Kobieta odwróciła się z uśmiechem na ustach.

Pol złapał ją za ramię i uderzył z całej siły w twarz. kobieta upadła uderzając się głową o róg szafki.

Pol odwrócił się i zobaczył mężczyznę wyprowadzającego Andree.

Pol podbiegł do mężczyzny i zaczęli się bić.

Bili się ładne kilka godzin. Podjechała policja i zabrała mężczyznę.

Andrea pobiegła uwolnić Celin.
- Celin, kochana co oni ci zrobili? Dziecko...?

Jak się później okazało Celin była na psychotropach, Pol miał złamaną ręke, a Andrea po kilku wizytach u psychoterapeuty wróciłą do normy. Mężczyzna dostał ładne 30 lat w więzieniu o zastrzeżonym rygorze. Rodzina wyprowdziłą się z miasta i żyła dalej normalnym życiem.
+++KONIEC+++
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023