Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.06.2010, 22:12   #71
Kinkarus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

Ja zamknęłam 5 simów w jednym pokoju. Jezu co się wtedy działo!!!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.06.2010, 09:04   #72
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

Ja kiedyś na największej parceli zrobiłem baaaardzo długi korytarz To znaczy, takiego jakby ślimaka, bo on ciągnął się od 'krawędzi' parceli, a potem zwężał do środka. A na jego końcu - lodówka, wanna, fotel... itd. ;D A jak szybko biegli tam <lol>
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2010, 16:30   #73
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

Budowałam dom z szafek kuchennych

I tradycyjnie zamykałam simów w pokoikach 2x2 i robiłam cmentarze
Charionette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2010, 01:41   #74
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,219
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

Kiedyś zrobiłam Sima, który tłukł się z każdym, kogo spotkał i robił sobie wrogów. Potem, grając już innym Simem, trochę zmieniłam strategię - zaczął romansować z mężatkami, a z ich mężami wdawał się w bójki.

Ale najlepsza była akcja w domu Simów mojego brata. Stare dzieje, ale pamiętam coś niecoś. Małżeństwo z dwójką dzieci, chłopcem i dziewczynką. Akurat poznał kilka przydatnych kodów. Zaczęło się niewinnie - wpisał kod map_edit on, dzięki któremu można zaznaczać, które kratki parceli należą do Simów, a które nie. Zaznaczył całą, dzięki czemu mógł budować na drodze Zaczęło mu odbijać, jak poznał szybki i pewny sposób wzniecania pożaru - wystarczy mieć Balangę, postawić w jakimś pomieszczeniu fajerwerki i je odpalić. No to on tak zrobił. Niestety niechcący spalił małą, ale ojciec wybłagał Kostuchę, to ją łaskawie zamieniła w zombie. Potem zaczął budować labirynt, najpierw na trawniku, potem na chodniku i jezdni (miał wpisany kod move_objects on),"niechcący" zahaczył o autobus, który przyjechał po dzieciaki, po czym znowu kazał któremuś z simów odpalić fajerwerki w pomieszczeniu - wszystkie, które postawił, a postawił ich od groma. Skutek był taki, że spaliły nie tylko niemal wszystkie meble, strażak, który przybył walczyć z pożarem, ale również autobus szkolny oraz samochód, który przyjechał po któreś z rodziców. Niestety zdjęcia się nie zachowały, bo było to dawno, na starym komputerze, który już pewnie nie istnieje.
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2010, 21:59   #75
Catherine.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

W simsach mam wielki dom, który służy na imprezy. Mam taki jakby "przystanek", wybieram, ile ludzi ma przyjść na imprezę i przychodzą wszyscy, ok. 35-40 osób. Wczoraj jeden facet rozpalił grilla. Przy grillu były kolumny, magnetofony, stoliki itd... Po chwili był wielki pożar. Wszyscy ludzie stali przy tym i zginęło ok. 20 osób. Strażak walczył z kupą ognia przez 12 simowych godzin.
A raz zdarzyło się, że o 1 w nocy był pożar, wył alarm, ale strażak nie przyszedł. Dopiero rano przyszedł, było po wszystkim i musiałam zapłacić 100$ grzywny...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2010, 22:52   #76
kubanek
 
Avatar kubanek
 
Zarejestrowany: 02.06.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 23
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

Ja się bawiłem jak byłem mały w ćwirkę samobójczynie, w każdym pomieszczeniu ustawiałem fajerwerki i jazda xD strażak nie nadążał bo co zgasił jeden płomień to odpalało się kolejne fajerwerki xD
kubanek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.08.2010, 00:31   #77
muffindance
 
Avatar muffindance
 
Zarejestrowany: 05.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 1,059
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

Pamiętam, że stworzyłam simów z kuzynką. Kupiłyśmy największą pustą parcelę nic nie budowałyśmy i wszędzie postawiliśmy fajerwerki. xD Ustawiłyśmy tych simów w głąb parceli i odpaliłyśmy wszystkie fajerwerki. xD Ale była jazda !! XD
buahahaha. xD nigdy tego nie zapomnę. XD
__________________
PRZEPRASZAM, ŻE NIC NIE PISZĘ. PRZYSSAŁAM SIĘ DO MONITORA.
muffindance jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2010, 18:34   #78
Severé
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

Ja kiedyś zrobiłem labirynt od początku do środka działki i robiłem im tor wyścigowy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2010, 20:52   #79
kotecek
 
Avatar kotecek
 
Zarejestrowany: 11.08.2009
Skąd: Dziwnowo
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

Cytat:
Napisał Enfaction Zobacz post
Ja kiedyś zrobiłem labirynt od początku do środka działki i robiłem im tor wyścigowy
Labirynt zrobiłem na wakacjach, nagrodą było jacuzzi, ale coś mi nie wyszło, bo szybko tam docierali
kotecek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2010, 22:17   #80
Chees
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

Zrobiłam rodzinkę, w której najbrzydsze dziecko zamiast chodzić do szkoły, sprzątało w całym domu.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023