Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.12.2015, 13:54   #311
Zasia
 
Zarejestrowany: 21.12.2015
Skąd: Wrocław
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

No niestety nic to nie pomogło...
Zasia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.12.2015, 19:33   #312
koko_sowa
 
Zarejestrowany: 01.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 8
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

To przyszedł czas i na mnie.
Chciałam wrócić do "nałogu" i sprawdzić co tam w simsach słychać. Origin uruchomiłam, wpisałam login, a potem zapomniałam hasła. No ni huhu sobie nie przypomnę jakie mam hasło, więc klikłam na "zapomniałem hasła". Uzupełniłam co trzeba, odczytałam, że po kilku minutach powinnam otrzymać maila, a jeśli go nie będzie to sprawdzić w spamie.
Maila nie było. Spam przekopałam tak dokładnie, że dotarłam do tego sprzed pół roku, a maila i tak nie było.
Pierwszy nie przyszedł, stwierdziłam, że może coś nie pykło. Ale drugi, trzeci, piąty też nie przyszedł.
Czas pisać do ea czy jest nadzieja, że nagle zostanę obsypana stadem maili, bo coś im nie działa?
koko_sowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2015, 19:39   #313
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,134
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Na twoim miejscu bym napisała do EA. Nawet jak w końcu dostaniesz te maile, to chyba nie warto czekać
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2015, 20:00   #314
koko_sowa
 
Zarejestrowany: 01.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 8
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

No tak, nałóg ciężka sprawa
***
Już wiem w czym problem: zaktualizowałam origin na komputerze i moje konto znikło, a potem mogłam utworzyć nowe na tym samym adresie mailowym.
Sprawdziłam na drugim komputerze. Przed aktualizacją origina mogłam sobie zagrać ale w trybie offline. Po aktualizacji mam nowe konto do którego nie mam przypisanej żadnej gry.

Oczywiście ea nie odpisuje na maile i nie odbiera telefonów.

Ostatnio edytowane przez koko_sowa : 31.12.2015 - 22:19
koko_sowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.02.2016, 19:37   #315
xMalwina
 
Avatar xMalwina
 
Zarejestrowany: 07.11.2010
Skąd: Wrocław
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 114
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Cześć! Nie zauważyłam nigdzie podobnych skarg, więc zapytam... Po nieco dłuższej przerwie chciałam wrócić do simsów, ale po prostu dostaję kręćka od nagłego skupiska bugów :/ Mam zainstalowany jeden jedyny mod - mocno przyspiesza czas po podwójnym wciśnięciu 3 - nigdy nie miałam z nim problemów.
Simowie często resetują się podczas wykonywania interakcji socjalnych, podczas przyrządzania mikstur stają się one na kuchence niewidoczne i po zrobieniu dwóch nie mogę zrobić ich więcej, bo zajmują całe miejsce a nie mogę ich schować, bo ich nie widać... Często też się przycina kiedy próbuję sprzedać przedmioty z ekwipunku - przedmiot "przykleja" się do myszki i muszę się przełączyć między trybem budowania i życia, żeby to naprawić... Mam też wrażenie, że mam dużo mniej owadów w okolicy :/ Ktoś zauważył u siebie podobne problemy?
xMalwina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.02.2016, 22:24   #316
cheeba
 
Avatar cheeba
 
Zarejestrowany: 25.05.2011
Skąd: Wrocław
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 3,183
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

czy jest jakiś sposób/program, dzięki któremu sprawdzę które dodatki do gry ściągnięte z neta uniemożliwiają jej uruchomienie?
__________________
[IMG]http://i57.************/2sbss35.jpg[/IMG]
cheeba jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2016, 22:21   #317
xMalwina
 
Avatar xMalwina
 
Zarejestrowany: 07.11.2010
Skąd: Wrocław
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 114
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Cytat:
Napisał cheeba Zobacz post
czy jest jakiś sposób/program, dzięki któremu sprawdzę które dodatki do gry ściągnięte z neta uniemożliwiają jej uruchomienie?
Raczej nie. Przenieś je wszystkie w osobny folder, po kolei wklejaj po jednym i uruchamiaj, albo przenoś po jednym do innego folderu i obserwuj kiedy zaskoczy.
xMalwina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2016, 09:20   #318
cheeba
 
Avatar cheeba
 
Zarejestrowany: 25.05.2011
Skąd: Wrocław
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 3,183
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Cytat:
Napisał xMalwina Zobacz post
Raczej nie. Przenieś je wszystkie w osobny folder, po kolei wklejaj po jednym i uruchamiaj, albo przenoś po jednym do innego folderu i obserwuj kiedy zaskoczy.
biorąc pod uwagę ilość dodatków które mam, będę to robić do końca życia, myślałam że jest może jakiś łatwiejszy i szybszy sposób : )
__________________
[IMG]http://i57.************/2sbss35.jpg[/IMG]
cheeba jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.03.2016, 08:19   #319
Love
 
Avatar Love
 
Zarejestrowany: 26.04.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 150
Reputacja: 11
Domyślnie

W Simsy gram na PC-cie bez połączenia internetowego. Miałem robionego formata, ale zapisałem sobie wszystkie mody jakie miałem na przenośnym dysku. Po ponownym zainstalowaniu Simsów niektóre packagesy mi nie działają. Gdy ściągam nowe, w ogóle nie pojawiają się w grze. A gdy pobrałem z czasów kiedy ostatni raz grałem w Simsy(listopad/grudzień) to pojawiły się. Weszła jakaś nowa aktualizacja do Simsów, a przez to że mam starą to nie mogę korzystać z nowych modów?

edit:

Ok, ściągnałem jakiś ciuch z marca - działa, jakiś set z lutego - działa. Ale w secie było 12 obiektów, ja mam w grze tylko 3. Przez to, że nie mam jakiegoś dodatku, ktory wprowadził nowe rzeczy/meshy/cokolwiek nie moge mieć modów z nich zrobionych?
__________________
jo już nie wiem nic

mój tumblr / / moj ig

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 24.03.2016 - 08:29
Love jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.04.2016, 08:02   #320
Nina14!
Archeolog Renesansu
 
Avatar Nina14!
 
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Niebycie✬
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 175
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Bry.
Po długim czasie oczekiwania kupiłam sobie TS4,uprzednio dodając Wersję Testową do konta (nie przypuszczałam, że je tak szybko dostanę, ale testowej nie pobierałam).Niestety mam głupi problem z instalacją, bo zamiast pełnej gry instaluje mi się wersja testowa!
Próbowałam ukrywać grę w bibliotece, zrobić podobnie jak w tym przypadku, tyle, że nie mam Czwórki pełnej dodanej do konta, a pobrać przez Origin i tak nie pobiorę, bo internet "zostawiłam" de facto na same aktualizacje do gry i mi go po prostu nie starczy. Wie ktoś co z tym fantem zrobić?Czy pisać do pomocy EA by skasowali z konta wersję testową?

EDIT: UWAGA UNIEWAŻNIAM.Z faktu posiadania czasu postanowiłam "poszpanić" angielskim na Live Chat,doradca skasował mi z konta wersję testową i wszystko jest cacy :p

Ostatnio edytowane przez Nina14! : 16.04.2016 - 15:05
Nina14! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023