Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.01.2015, 19:29   #1
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie Jak oceniasz pracę Charionette

Tutaj możecie się wypowiedzieć na temat mojej pracy
Charionette jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.01.2015, 19:49   #2
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Jak oceniasz pracę Charionette

Jako naczelna jesteś niezastąpiona Ale ponoszą Cię nerwy, nieraz mi solidnie podpadałaś, aczkolwiek ostatnimi czasy odnoszę wrażenie, że jest poprawa (albo to po prostu spokój na forum) - chociażby z tymi banami za widzimisię uczestników BoS. To się nazywa bycie słownym i to się ceni.

Fajnie, że chce Ci się organizować konkursy - samym pomysłom nie mam nic do zarzucenia, ale prowadzenie... sama wiesz.

Sumienie nie pozwala mi napisać, że ogólnie wypadasz na plusie, więc zostaje uczciwy neutral ;]
Liv jest offline  
stare 23.01.2015, 20:05   #3
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Jak oceniasz pracę Charionette

Bardzo miła, słowna, uczciwa adminka - to wszyscy wiedzą, więc nie będę się rozpisywał
Mam tylko wrażenie, że czasem ma problemy z byciem stanowczą, trochę jakby sama nie wiedziała czego dokładnie chce. Zdarza się jej podjąć decyzję i potem zmieniać ją pod naciskiem userów trochę za szybko (piszę tutaj głównie z perspektywy gazetki). Nie chodzi o to aby ślepo upierać się przy swoim, ale też nie można zbyt łatwo odpuszczać
Oprócz tego jest wszystko w jak najlepszym porządku, jako naczelna spisuje się świetnie
__________________
Shiver jest offline  
stare 23.01.2015, 20:07   #4
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Jak oceniasz pracę Charionette

O to to właśnie. Widzę ile wysiłku Cherrie wkłada w rozkręcenie gazetki, jak o nią dba i doceniam to, bo jednocześnie w ten sposób dba o forum.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 23.01.2015, 21:03   #5
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,953
Reputacja: 36
Domyślnie Odp: Jak oceniasz pracę Charionette

Jako eks-redaktorka doskonale wiem jak wyglądała sytuacja wewnętrzna gazetki, i widziałam jak duży wysiłek w nią wkładasz/wkładałaś, żeby była spójna, ładna, rzetelna, interesująca, po prostu dobra. Za to należy ci się ogromny szacunek.

Czasami mam wrażenie, że jako adminka jesteś bardzo "miękka" To znaczy, jesteś stanowcza np. w przypadku Bitwy, gdy wlepiłaś bany. Ale gdy zaskakuje cię jakaś sytuacja, to nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że nie do końca jesteś zdecydowana na temat tego, co zrobić Nie mówię tego jako negatyw, bo masz pewne "ludzkie" podejście do każdej sytuacji i myślę, że po prostu obmyślasz wszystkie sposoby rozwiązania sytuacji, ale w moich oczach to po prostu wygląda na niezdecydowanie
To też prowadzi do kolejnej rzeczy - wydaje mi się, że z ekipy administracyjnej ty utrzymujesz najlepszy kontakt z userami. Mam pewne wrażenie, że reszta załogi nie ma podobnego podejścia. Twoje posty często widuję (przynajmniej tak mi się wydaje), i sprawiasz wrażenie po prostu sympatycznej
__________________

Meryam jest offline  
stare 29.01.2015, 20:34   #6
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Jak oceniasz pracę Charionette

Cherrie, cherri... bardzo mi przypomina Hefalumpa pod wzgledem ogolnego stylu bycia. Aczkolwiek, Charionette czasami brakuje tej zelaznej reki, ostatecznego slowa. Mimo tego, oceniam ja bardzo pozytywnie. Jest pomocna, zoorganizowala pare ciekawych rzeczy. Mozna z nia pogadac jak z czlowiekiem i mam wrazenie, ze tylko jej i Hefalumpowi udalo sie zachowac pewnego rodzaju "zwykly kontakt" z szarym uzytkownikiem. Byc moje odczucia sa odosobnione, ale nic na to nie poradze

Generalnie,
__________________
Malfurion jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023