Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.02.2011, 18:33   #1
motororo38
 
Avatar motororo38
 
Zarejestrowany: 07.12.2009
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 33
Reputacja: 10
Post Szybka kasa

Witam.

Otóż to. Mieszkam w bloku(OŻ), mam na koncie ok. 17 000 simoleonów i szukam sposobu, by zarobić kasę i się wyprowadzić. Było by mi bardzo miło, gdybyście mi podsunęli jakiś pomysł(pamiętajcie jednak, że mieszkam w bloku!).

Z góry dzięki.

Kacper
motororo38 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.02.2011, 18:34   #2
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Szybka kasa

a o kodach na kasę kiedyś słyszałeś?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2011, 19:01   #3
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Szybka kasa

Bez kodów:
- szybkie awanse (najlepszy i najprostszy sposób imo)
- otworzenie dochodowego przedsiębiorstwa (np. sklep elektroniczny)
- ślub z bogatym Simem.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.02.2011, 22:18   #4
motororo38
 
Avatar motororo38
 
Zarejestrowany: 07.12.2009
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 33
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Szybka kasa

Mój chryzantemie. Kiedyś grałem na tych kodach. Gdybym nadal na nich grał nie zakładał bym tego tematu. Korzystam teraz raczej tylko z aging off/on i moveObjects on/off. Ale i tak obojgu wam dziękuje
motororo38 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.02.2011, 23:40   #5
Dżiglipaff
 
Avatar Dżiglipaff
 
Zarejestrowany: 12.11.2005
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,203
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Szybka kasa

Ja kiedys, zupelnie przypadkową simką na studiach kupilam tą najmniejsza parcelę w lazurowej promenadzie. Kasy miała mało, więc z początku zatrudniała tylko kasjera, uzupełnianiem produktow i sprzedaza zajmowała się sama. W sklepiku sprzedawała jakies drobne akcesoria dla zwierzakow - myszi, kostki, miski itp. Po niezbyt długim czasie zdobyła 8 (!) gwiazdek, zatrudnila wiec troche wiecej ludzi i kupiła wiecej bajerków do sklepu. Zdobyła tez nagrode "najlepszy z najlepszych". Granie na tej parceli było juz uciążliwe, bo ciągle był tłok, po 4 osoby w kolejce + kilka przy półkach w małej klitce. Kiedy skonczyła studia, zauwazylam, ze mogę tę parcelę sprzedać za ponad 50k!

Teraz ta simka (zupelnie bezkodowo) jest w posiadaniu "Planetarnego sklepu zoologicznego" i planuje wykupienie wszystkich innych parceli związanych ze zwierzakami, na "Zwierzaki u Piotrka" pieniadze prawie juz ma (miałaby wczesniej, ale wyszla za maz i ma dwojke dzieci i musieli kupic sobie nowy dom~)
__________________
Dżiglipaff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2011, 15:22   #6
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Szybka kasa

Długotrwałe, ale bardzo opłacalne: pisanie książek (nawet do 12 000$ za sztukę). Można też próbować z malowaniem obrazów, choć początkowe sumy nie należą do zachwycających... Aha, jeśli masz CW, możesz również spróbować z lepieniem garnków, szyciem i (nie jestem pewna) remontowaniem własnego samochodu, który możesz potem sprzedać za niezłą sumkę.
__________________

Ostatnio edytowane przez ultraviolence : 13.02.2011 - 15:25
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2011, 17:47   #7
Dżiglipaff
 
Avatar Dżiglipaff
 
Zarejestrowany: 12.11.2005
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,203
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Szybka kasa

z długotrwałych to samo ukończenie studiów megaśnie sie opłaca

potem mozna co 4 dni zmieniac prace i co chwile maxowac wszytkie awanse
__________________
Dżiglipaff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.02.2011, 22:08   #8
motororo38
 
Avatar motororo38
 
Zarejestrowany: 07.12.2009
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 33
Reputacja: 10
ThumbsUp Odp: Szybka kasa

Dziękuję wam. Raz już sprzedałem wyremontowane autko i były zyski.
O pisaniu książek szczerze mówiąc zapomniłem. Spróbuję
motororo38 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.07.2011, 10:40   #9
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Szybka kasa

A ja proponuję sposoby mojego zarabiania kasy:
1. przez lampę dżina
2. maszyna fałszerska ^^
3. duuuuuuuużo drzewek pieniężnych (40§ za jedno drzewko, za jednym razem)
4. sprzedawanie ryb (butów też xd), owoców/warzyw, zabawek, robotów, garnków itd, uszytych rzeczy, skarby znalezione w ziemi (w tym skrzynia skarbów za 5000§ ^^)
5. zażyczenie sobie bogactwa w studni życzeń (1000§)
6.czasem jak wrzucimi monetę do chińskiej kapliczki może powiedzieć, że dostaniemy wielkie bogactwo (monety spadają na Sima/kę, dostajesz 1000§)
7. śmierć znajomego staruszka z innego domu (ze starości) z platynowym wskaźnikiem aspiracji - spadek = dobre wspomnienie + jakaś suma pieniędzy, zależna od relacji i powiązań rodzinnych, a również od budżetu staruszka, np. staruszek miał 100 000§, zapisuje spadek np. żonie, czterem dzieciom i wnukowi. Żona dostaje 20 000§, dzieci po 10 000§ i wnuk, powiedzmy, 5 000§, reszta może pójść do przyjaciół i najlepszych przyjaciół Sima, taki przyjaciel dostaje od 500 do 1000 simoleonów.
8. Dzieciom w wieku szkolnym czasem przydarzają się szkolne okazje, lub po prostu wyskakują informacje, np. że szkoła wystawiała przedstawienie i twoje Sim-dziecko świetnie zagrało, dlatego przynosi do domu 200§, lub: [Ola jest na stołówce i zamawia bogatego w witaminy [jakieś] łososia. Stwierdza jednak, że łosoś niezbyt przyjemnie pachnie. Co powinna zrobić [Ola]? Zjeść łososia Nie jeść łososia (czy tam zjeść co innego). Ja zawsze biorę żeby nie jadła łososia, i zawsze pojawiało się u mnie takie coś: ''[Ola] zdecydowała się nie jeść łososia i odstawia go, ale kolega [Oli] zjadł łososia i się rozchorował. Kucharki dają dzieciom pieniądze, żeby dzieci na nie nie naskarżyły'' czy coś podobnego, i też dostajesz 200§.
Są pewnie jeszcze inne, ale nic mi nie przychodzi do głowy.
Fisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023