Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.03.2005, 14:07   #101
Thorin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie wiem czy dawałem tutaj jakieś imiona, ale podam

Żeńskie :

- Halszka
- Laura
- Virginia
- Davida /Vida/
- Dobrawa

Męskie :

- Szymon
- Norbert
- Tobiasz
- Gordon
- Anthony
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.05.2005, 12:35   #102
Nugate
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Imiona żeńskie:
Nadin,Blanka,Julia,Emily,Keira,Mary,Ashley,Shayla( moja mała ufolka),Claudia,Stacie,Odeta,Nikki,Lucy,Skye,Mirta ,Neda,Oralee,Marva,Nilda,Nicole,Cindy,Amber,Samant ha,Madlene,Sarah,Grace,Victoria,Marion,Nora,Prisci lla(inaczej Prissy),Amanda,Nancy,Jessica,Lisa,Daryl,Clare,Cell y,Tammy,Verlene,Misty,Corey,Irma,Jenny,Sana,Marva, Nilda.....

Imiona męskie:
Marshall,John,Kevin,Bobee,Steven,Mike,Brian,Luke,H arry,Logan,Allan,Nick,Aron,Victor,Orlando,Alex,Val entine,Janis,Quentin,Fabian,Desmond,Ahmed,Vernon.. ..


Nazwiska:Keller (moje ulubione nazwisko),Catterfield,Verne,Cleer,Garnett,Tarranti no,Venegas...

Ostatnio edytowane przez Nugate : 17.05.2005 - 12:55
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.05.2005, 12:57   #103
Skate_misia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Iga, Michalina , Greta, Tim, Joe, Ginny, Hieronim, Jaromir, Sabina, Walentyna, Klarysa a nazwiska Bończyk, Smardzewska, Pietrykoś, Mulat...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.05.2005, 13:57   #104
Via
Guest
 
Postów: n/a
Wink

Ostatnio mam dziwny odchył tudzież manię wymyślania arcytrudnych do wymówienia nazwisk dla moich biednych simków. Tak więc: Przytrzyszczynka, Szczeszczotka, Szarszczyszrzewicz itd. itp.
Urocze, nieprawdaż?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.05.2005, 19:11   #105
Nugate
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Za pomocą generatora imion utworzyły mi się takie imiona i nazwiska...

żeńskie:Lynsey ,Jamee, Margarette, Minnie, Diana, Gina, Nubia, Gracia, Meredith, Darlene, Esther, Sheri, Laverne, Sue, Margie, Mildren, Lynette, Sally, Melanie, Elvira, Shari, Rita, Olivia, ...


męskie:
Marco, Kenny, Gustavo, Timmy , Ellis , Emon, Garrett, Trevor, Elijah, Blake, ...


nazwiska:
Armstead, Hazel,Aldrich,Wood, Coronado, Rutherford..

Później dodam jeszcze kilka imionek i nazwisk...

Ostatnio edytowane przez Nugate : 17.05.2005 - 19:16
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.05.2005, 20:05   #106
Dream
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał rainne
zbierałam, zbierałam, aż uzbierałam
macie tu zestawik, zagranicznych w większości, dosyć oryginalnych imion w dwóch stylach (wersja starsza i bardziej nowoczesna).
no to lecimy:

wersja stara:
imiona kobiecie: Emily, Scarlett, Collette, Wiktoria, Sofia, Amelia, Norma, Anastazja, Claire, Laura, Julia, Oliwia, Ofelia, Vivianne, Lillianne, Moira, Annabelle, Nora, Sabrina, Elinor, Yvette, Gloria, Greta, Ingrid, Abigail, Lena, Larissa, Lysette, Rita, Klara, Sara, Cyntia, Elissa, Eve, Amy, Nicole, Alison, Audrey, Lucy, Veronica, Mia, Lillian, Nell

imiona męskie: Colin, Adrien, Aron, Craven, Jonathan, Rupert, Anthony, Grant, Holden, Crowe, Allan, Monroe, Dean, Bogart, Clift, Flynn, Gardner, Garland, Oliver, Harlow, Heston, Simonet, Artur, Adam, Alisander, Ariel, Moore, Aidan, Loren, Norton, Iwan, Evan, Edwin, Harry, Nathan, Michael, Cary, Leigh, Aiden, Sebastian.


wersja nowoczesna:
imiona kobiece: Elin, Eden, Aurora, Arielle, Arianne, Morganne, Elle, Airene, Athena, Amber, Laurainne, Althea, Linnea, Medea, Paris, Kelly, Alethea, April, Nelle, Heather, Lea, Lilith, Pearl, Ava, Kassandra, Selena, Arista, Iris, Kleopatra, Alara, Ivy, Lilly, Carrie, Angel, Angie, Viollette, Rain, Summer, Liberty, Hope, Faith, Rainbow, Love, Holly, Sunshine, Moonlight, Kylie, Joy, Destiny, Erin, Arwen, Tori

imiona męskie: Seth, Hunter, Dylan, Thunder, Xander, Narmer, Amon, Forrest, Arion, Berry, Mills, Olin, Iron, Farrow, Nolan, Elling, Sever, Phoenix, River, Storm, Max, Hedren, Ryder, Reeves, Avon, Raven, Dillon, Anden, Ethan, Robin, Kevin, Prot, Otis, Kint, Darin, Darrow, Sabian, Peace, Sparrow, Pain, Cole, Mike, Kyle, Sorrow, Tiger, Leaf, Owen, Lennox.


niektóry pewnie się domyślą skąd są niektóre zestawy imion, inni będą mieli zagadkę
Heh, rainne niektóre imiona, jakie wymieniłaś istnieją jako nazwiska =) np. Flynn, Moore, Forrest, Love, Moonlight :> No, no fajnie =)
A niektóre imiona kojarzą mi się z osobami, które mają takie nicki na forum

Pozdrawiam!

Moje wersje imion i nazwisk są różne. Nie teraz czas na ich wymienianie. Może później. Jak wrócę z małej przerwy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.05.2005, 20:16   #107
Aga:-)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja najczęściej wymyślam imiona. No, ale z nazwiskami większy kłopot. Ja robie głupawe nazwiska: Rondok, Fot, Ser , Marchewka, Jabko, Róż, Chorągiewka, Pies.
Imiona dla dziewczyn: Nicolle (Nikol), Nally (Neli), Natallie (Natali), Nasha (Natasza) Wiem, wiem ,że przesadzam z imionami na "N".


Dla faceta: Rex, Max, Azor<-- :laugha:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.05.2005, 21:37   #108
kes
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja zazwyczaj nazwiska daje w obcym jezyku. te polskie brzmia mi tak zbyt normalnie np. ania nowak- bleee. wszystko zalezy od charakteru rodziny. oto przyklady:
strange: rodzina gdzie byl wampir, geisha, kosciotrup i robot
neverland: rodzina motylow i wrozek
gdy uczylam sie na przyslow na lacine, to dalam jakas sentencje. cos w stylu "festina lente" hehe
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.05.2005, 21:40   #109
viper_88
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja stosuję w zasadzie sama zagraniczne imiona i nazwiska:

Ulubione żeńskie imiona:

- Lisa,
- Liesel,
- Clara,
- Rose,
- Kim.

Ulubione męskie imiona:

- Brad,
- Matt,
- Chris,
- Justin,
- Kieron,
- Walerian,
- Keanu (ja wręcz kocham to imię )

Ostatnio edytowane przez viper_88 : 17.05.2005 - 22:12
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.05.2005, 11:09   #110
Nugate
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ktoś tu mówił że ma problemy z nazwiskami...no więc podaje kilka nazwisk:

-McMahon
-Flood
-Monaco
-Tolliver
-Cavazos
-Brewer
-Pritchett
-Douglas
-Milton
-Dove
-Espinal
-Devlin
-Cage
-Crockett
-Cormier
-Soto(nazwiska zostały stworzone za pomocą generatora imion i nazwisk)
http://www.welldressedsim.com/thesim...numberofsims=7

Ostatnio edytowane przez Nugate : 18.05.2005 - 11:11
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023