Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.06.2010, 15:22   #1
Pirania
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Moveobjects - sim zniknął na dobre :(

Cześć,
gram w the sims 3 od niedawna. Ostatnio mój sim się zawiesił, nie reagował na polecenia. Nauczona doświadczeniem z the sims 2 "sprzedałam go" kodem moveobjects on. W ts2 sim pojawia się ponownie po załadowaniu gry, ale teraz mi się nie pojawił ( Nie wiem, czy coś jest nie tak, czy w trójce to już tak nie działa i muszę się pożegnać z moim simem (i jego córeczką, którą też musiałam "sprzedać") na wieki?
Z góry dzięki za pomoc.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.06.2010, 16:46   #2
grzro
 
Zarejestrowany: 20.08.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 122
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Moveobjects - sim zniknął na dobre :(

Pirania mi też niedawno zniknął sim. Gdzieś tu na forum jest o tym post. Kiedy kończyłem grę było wszystko ok. Na drugi dzień włączyłem i sima już nie było. Znalazłem u wujka google sposób i mi pomogło. Trzeba wejść tam gdzie masz zapisaną grę w moich dokumentach. Będzie jeden katalog z rozszerzeniem backup i drugi bez tego rozszerzenia. Trzeba skasować ten bez rozszerzenia a w tym katalogu z rozszerzeniem skasować sam napis backup. U mnie to się sprawdziło i sim jest znowu. To chyba jest tak, że ten katalog bez backupa to aktualny stan gry, a ten z backupem to chyba jeden zapis do tyłu w razie awarii. W tych simsach ogólnie sporo jest takich i podobnych błędów i dobrze jest zapamiętać ten sposób bo nigdy nie wiadomo kiedy jakaś niespodzianka wyjdzie tu jest mój post i w nim odpowiedź http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=55851

Ostatnio edytowane przez grzro : 08.06.2010 - 16:49
grzro jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023