Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.09.2013, 11:12   #21
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Movie Stuff

ciekawość zwyciężyła.....i się rozczarowałam...nie polecam,a tutaj możecie zobaczyć co owe akcesoria zawierają, jeżeli chodzi o obiekty i ubrania
http://sims.arhn.eu/2013/09/galeria-obiektow-z-filmu/

http://sims.arhn.eu/2013/09/galeria-strojow-z-filmu/
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.09.2013, 16:40   #22
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Movie Stuff

Straszne te akcesoria... Walczą we mnie dwa odczucia, kolekcjonerstwo i sknerstwo... Nie wiem sama co wygra Akcesoria nie są w sumie drogie, niektóre fryzury kobiet mi się podobają no i kostiumy dla dzieci można im dać na sportowe... Przyznam się, że najbardziej to bym chciała te dwa nowe TojToje...


EDIT:


Kupiłam te akcesoria. Są bardzo słabe, najsłabsze ze wszystkich, no może poza Kiczem Perry, bo te to są tragiczne Krótko grałam, ale jak dotąd to podobają mi się meble\ozdoby westernowe, i muzyka westernowa.

Jeśli chodzi o Tojtoje, to jest tylko jeden, ten w stylu wychodka, bo "budka telefoniczna", to zwykły prysznic, a nie tojtoj... Byłam zawiedziona jak to zobaczyłam...

Mam mały kłopot z kolekcjami, zazwyczaj przenosiłam cały folder, bo nie wiem które tam kolekcje są moje, tym razem też tak zrobiłam, i nie ma kolekcji tych akcesoriów, ani ikonki, jakby się chciało samemu zrobić tą kolekcję.

Próbowałam przebudować basen i zablokowały mi się dwa "kwadraciki", nie da się tam zbudować basenu, fundamentów, fontanny itp. Nie wiem kiedy tak się stało, możliwe, że było tak już wcześniej, a możliwe, że nowe akcesoria coś sknociły.

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 16.09.2013 - 19:00
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.09.2013, 11:11   #23
Królewicz Grudkowego Kosmosu
 
Avatar Królewicz Grudkowego Kosmosu
 
Zarejestrowany: 05.09.2013
Skąd: Z Grudkowego Kosmosu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 200
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Movie Stuff

U mnie nie zanosi się bym sobie kupił ten dodatek, bo sądzę że styl western powinien być w dodatku "zwierzaki", horror w "nie z tego świata", a superbohaterowie na przykład w "zostań gwiazdą" jako ubiór sceniczny. Jedyne co wydaje mi się fajne to te pojazdy.
Królewicz Grudkowego Kosmosu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.09.2013, 13:20   #24
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Movie Stuff

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Kupiłam te akcesoria. Są bardzo słabe, najsłabsze ze wszystkich, no może poza Kiczem Perry, bo te to są tragiczne Krótko grałam, ale jak dotąd to podobają mi się meble\ozdoby westernowe, i muzyka westernowa.

Jeśli chodzi o Tojtoje, to jest tylko jeden, ten w stylu wychodka, bo "budka telefoniczna", to zwykły prysznic, a nie tojtoj... Byłam zawiedziona jak to zobaczyłam...

Mam mały kłopot z kolekcjami, zazwyczaj przenosiłam cały folder, bo nie wiem które tam kolekcje są moje, tym razem też tak zrobiłam, i nie ma kolekcji tych akcesoriów, ani ikonki, jakby się chciało samemu zrobić tą kolekcję.

Próbowałam przebudować basen i zablokowały mi się dwa "kwadraciki", nie da się tam zbudować basenu, fundamentów, fontanny itp. Nie wiem kiedy tak się stało, możliwe, że było tak już wcześniej, a możliwe, że nowe akcesoria coś sknociły.
uprzedzalam,zeby nie kupowac,bo nie warto
ikonki tych acesori tez nie mam,tak samo mialam z ZG,dopiero kolejna aktualizacja to naprawila,a do tego te akcesoria powoduja mase bledow w grze...nonstop wywala mnie do pulpitu,czego wczesniej nie mialam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.09.2013, 22:11   #25
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Movie Stuff

Hmmm... Jeśli dodajesz grę do DEP, to czy pamiętałaś o dodaniu pliku uruchamiającego te akcesoria? Wiem, że zdania są podzielone, niektórzy uważają, że wystarczy dodać do DEP plik podstawki i TS3W.exe. Ja wiem jednak z autopsji, że zawsze jak zapomnę dodać nowy plik do DEP, to gra się wyłącza. Możesz też mieć nieaktualnego moda, ale w to raczej wątpię, zazwyczaj akcesoria nie mieszają aż tak mocno jak dodatki.

A co do akcesoriów, to nie żałuję jakoś strasznie mocno, bo kupiłabym je pewnie tak czy siak, bardzo mi się spodobała ta westernowa muzyka i obiekty, nie oglądałam jeszcze fryzur, ale pamiętam, że niektóre mi się podobały tak ze screenów przed kupnem. Pewnie to były nawet westernowe fryzury. Mogłabym trochę tymi obiektami upiększyć dom mojej rodziny z Appaloosa Plains... A jeśli chodzi o samochodzik i motorek... żenada szkoda gadać... Ucieszyliby mnie funkcjonalnym dyliżansem... Za to wychodek świetnie się wkomponował w zakątek zwierząt gospodarczych mojej obecnie ulubionej rodziny z Sunlit Tides Wychodki zawsze powinny stać obok obórki!
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.09.2013, 23:56   #26
Mrufka
 
Avatar Mrufka
 
Zarejestrowany: 25.05.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 162
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Movie Stuff

Kupilam ten dodatek i nie mam pojecia po co, poza ubraniami i paroma obiektami nic nie ma. Nie widze zadnego nowego budynku, nie mam pojecia gdzie sa sceny i jak mozna krecic film? Pomoze ktos? Mozna tam w ogole cos nowego robic?? Zadnych nowych budynkow publicznych nie widze.
Mrufka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.09.2013, 07:53   #27
Poskacper
 
Avatar Poskacper
 
Zarejestrowany: 23.05.2013
Skąd: Oasis Landing
Płeć: Mężczyzna
Postów: 172
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Movie Stuff

Mrufka - po 1, to nie dodatek, ale akcesoria Na razie tylko w akcesoriach Miejskie Życie dodali nowe budynki, w innych akcesoriach jest pare ubrań, mebli i tyle. Sceny dostajesz, jeżeli kupiłaś grę w origin. Jeżeli tak, to już nie wiem czy to jest od razu zainstalowane w grze bo nie kupuję w origin
__________________
Moje życie , moja bajka.
http://mypage.thesims3.com/mypage/poskris
Poskacper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.09.2013, 10:12   #28
Mrufka
 
Avatar Mrufka
 
Zarejestrowany: 25.05.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 162
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Movie Stuff

Cytat:
Napisał Poskacper Zobacz post
Mrufka - po 1, to nie dodatek, ale akcesoria Na razie tylko w akcesoriach Miejskie Życie dodali nowe budynki, w innych akcesoriach jest pare ubrań, mebli i tyle. Sceny dostajesz, jeżeli kupiłaś grę w origin. Jeżeli tak, to już nie wiem czy to jest od razu zainstalowane w grze bo nie kupuję w origin
No tak, tak akcesoria, pomylka :-) Ale nie moge znalezc sceny, gdzie ona jest? Moze ja taka gapa ze znalezc nie moge?? Mam tlo, ciuchy, ubrania, autko, motor ale sceny do krecenia filmow nie widze.
Mrufka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.09.2013, 11:57   #29
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Movie Stuff

A kupiłaś przez Origin? Jeśli nie, to nie masz sceny, bo zestaw ze sceną był dodawany tylko do wersji Origin. Nie kupuję przez Origin, więc szczegółów nie znam, ale na 200% zestawy za zakup w ten sposób są w wersji Sims3packów do pobrania z głównej strony. Może dostałaś jakiegoś maila z adresem e-mail na którym jest do pobrania zestaw, ale tylko zgaduję, bo nie znam się na wersjach elektronicznych gry. Możesz też mieć ten zestaw w historii zakupów na swoim koncie Store.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.09.2013, 22:45   #30
KarolinaJ
 
Avatar KarolinaJ
 
Zarejestrowany: 23.09.2011
Skąd: GW
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 254
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3 Movie Stuff

Cieszę się, że nie zdecydowałam się na te akcesoria. Z opinii i zdjęć przedstawiających zawartość akcesoriów wynika, że Film jest na podobnym poziomie jeśli chodzi o przydatność zawartych w nim ubrań czy fryzur co Słodkie Niespodzianki Katy Perry... Spodziewałam się czegoś lepszego
KarolinaJ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023