Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Forumowa Mafia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.08.2015, 17:16   #1
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,862
Reputacja: 15
Domyślnie Forumowa Mafia VI

Zasady gry:

W tym temacie dyskutujecie o tym, kto może być mafiosem. Codziennie do 18:30 każdy z graczy wysyła mi pm’a z nickiem osoby, którą uważa za mafiosa. Po tej godzinie zostaną upublicznione wyniki głosowania i odbędzie się „egzekucja”. Po niej do 21:30 mafiosi wysyłają mi pm’a z ustalonym między sobą nickiem osoby, którą eliminują z gry. W tym samym czasie Cattani przesyła mi pm’a z nickiem osoby, którą sprawdza, czy jest w mafii. Jeśli mafiosi i Cattani wytypują tego samego gracza, to on przeżywa. Żeby uniknąć podglądania, czy ktoś do mnie pisze, reszta uczestników do tej 21:30 ma mi wysłać pm’a o treści: „miasto”.
Osoba, która zginie, nie bierze udziału w dalszej zabawie i nie spekuluje z innymi na temat ról innych graczy.

Cattani może sprawdzić samego siebie, jeśli z jakichś powodów boi się o własne życie. Choć prosiłabym o nienadużywanie tego .

Jeśli w głosowaniu mieszkańców będzie remis, nikt nie ginie.
Po śmierci z rąk miasta poinformuję, czy dana osoba była mafiosem, czy nie. W wypadku śmierci przez mafię nie będzie takiej informacji. Nie będę zdradzać również, czy ofiara miała jakąś inną rolę (w obu przypadkach).


Absolutnie zakazane jest:
1. Zdradzanie innym, jaką dostało się rolę. Dopuszczalne jest przyznanie się do roli oraz blefowanie w tym temacie, ale trzeba się wtedy liczyć z możliwością wyeliminowania z gry przez mafię lub mieszkańców.
2. Plotki i spekulacje na temat ról innych uczestników poza tym tematem. Tylko mafiosi mogą się kontaktować między sobą poza grą.
3. Pisanie w tym temacie przez osoby spoza gry.

Niech ktoś mi się wyłamie i spróbuje złamać któryś z powyższych punktów lub w jakikolwiek inny sposób oszukiwać, to dostanie miesięcznego bana . Nie, to nie był żart.

Jeśli ktoś raz nie odda głosu w głosowaniu mieszkańców, to ok. W każdym kolejnym przypadku będzie to liczone jako głos na siebie.

Pierwsze zabójstwo mafii jutro do 21:30, pierwsze głosowanie mieszkańców pojutrze do 18:30.
W tym temacie mogą się wypowiadać jedynie gracze pozostali przy życiu (też grozi banem)!



Realia:

Jesteście uczniami Hogwartu. Jednak wśród Was są zdrajcy służący Voldemortowi.

Aby jakoś zacząć grę, możecie opisać swoje postaci. Czas akcji: mniej więcej aktualny. Zebraliście się w głównej sali na kolacji.
Nie zagłębiajcie się za bardzo w fabułę. Pamiętajcie, że głównym celem jest wyłapanie mafiosów! Nie róbcie z tego zwykłego RPGa. Będzie bardziej emocjonująco.



Podział ról:
- 4 mafiosów,
- 1 Cattani,
- uwaga nowa rola(!): 1 szantażysta.

Szantażysta zachowuje się tak samo jak miastowi. Raz w ciągu całej gry może mi napisać PW z nickiem osoby, którą szantażuje. Osoba szantażowana będzie musiała go bronić i nie będzie mogła na niego zagłosować w najbliższym głosowaniu. Nie może ujawnić, że jest szantażowana.


Głosujcie, blefujcie, eliminujcie, rzucajcie na innych podejrzenia i bawcie się dobrze!
Oskarżajcie się, ale kulturalnie.

Pamiętajcie: nieważne, jaką rolę dostaniecie. Każdy z uczestników jest tak samo ważny i ma wpływ na życie innych graczy!

Powodzenia w przeżyciu !

Lista osób biorących udział w zabawie wg kolejności zgłoszeń:


LepkiePaluszki23
Pink Panther

1. Charionette
2. Rainbow
Diana
Słodki Pan Ciastek

3. Cytryśnia
4. cheeba
5. Annetti
6. Hebe
7. Nina14!
ddo bwayo
Kędziorek

8. Nix
Meryam
9. Kafelove
10. Bjork
Shiver
Malfurion

11. Nusso

Jeśli macie jakieś pytania, to śmiało. Zaraz idę rozsyłać role.
__________________

Ostatnio edytowane przez Libby : 30.08.2015 - 20:53
Libby jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.08.2015, 18:50   #2
Słodki Pan Ciastek
 
Zarejestrowany: 12.11.2012
Wiek: 22
Płeć: Mężczyzna
Postów: 512
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia VI

Dzień dobry wieczór
Nazywam się Ciastek Potter. Pochodzę z domu Gryffindor jak moja mama Ginni wesley Potter, oraz tata Harry Potter. Niestety nie biorę udziału w meczach quidditch'a - mam lęk wysokości.
Jestem dość sprytny i dociekliwy, więc mam nadzieję, że szybko odnajdę ludzi Voldemorta. Cieszę się, że nadszedł kolejny magiczny rok mojego uczęszczania tutaj.
Słodki Pan Ciastek jest offline  
stare 24.08.2015, 19:00   #3
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 2,257
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia VI

Elo elo trzy dwa zero, jestem Mery, Hufflepuff (aka najbardziej nijaki dom <3). Moje hobby to kibicowanie naszej drużynie Quidditch'a, liczę na niezły sezon Mam ogromny lęk przed Dementorami, ale na szczęście mój Wilczy Patronus mnie starannie od nich odgania. Dużo czytałam o Tym, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać i mam przeczucie, że ten... jak mu tam... Malfoy to niezłe ziółko... i tak się przylizuje Profesorowi Snape'owi... moja intuicja mówi mi, że oni coś knują...

@SPC: Jeśli jesteś synem Ginny i Harry'ego Garncarza, to wokół nas nie może być ludzi służacych Voldemortowi. Bo on nie żyje. Więęęęęęęc... naginasz czasoprzestrzeń?
__________________

Meryam jest offline  
stare 24.08.2015, 19:01   #4
Słodki Pan Ciastek
 
Zarejestrowany: 12.11.2012
Wiek: 22
Płeć: Mężczyzna
Postów: 512
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia VI

@Meryam: MAGIA!!

Ostatnio edytowane przez Słodki Pan Ciastek : 24.08.2015 - 19:03
Słodki Pan Ciastek jest offline  
stare 24.08.2015, 19:04   #5
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 2,257
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia VI

No niekoniecznie. Nie ma zaklęcia, które powoduje... nie, to nawet nie jest podróż w czasie.
Cóóóóóóóóż.
__________________

Meryam jest offline  
stare 24.08.2015, 19:07   #6
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,884
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia VI

Witam, nazywam się Peter McMagic. Jestem Waszym nowym nauczycielem obrony przed czarną magią, PANNO MERY PROSZĘ ODŁOŻYĆ TO JEDZENIE KIEDY PRZEMAWIAM. Widzę, że pierwsze zajęcia będziemy musieli rozpocząć od kultury. KULTURA, drodzy młodzi czarodzieje, ma moc większą niż magia. No, posłuchacie o tym jutro. Tymczasem zajadajcie się kolacją

Może Harry miał wpadkę? SPC mógł powstać przypadkiem!
Pink Panther jest offline  
stare 24.08.2015, 19:17   #7
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 2,257
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia VI

Cytat:
Napisał Pink Panther Zobacz post
PANNO MERY PROSZĘ ODŁOŻYĆ TO JEDZENIE KIEDY PRZEMAWIAM
ALE JEDZENIE
SORZE NO
JEDZENIA MI SOR ŻAŁUJE?!

Cytat:
Napisał Pink Panther Zobacz post
Może Harry miał wpadkę? SPC mógł powstać przypadkiem!
XDDDDDDDDD To ile on musiał mieć lat mając tą wpadkę? 12? XDDD
__________________

Meryam jest offline  
stare 24.08.2015, 19:19   #8
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,884
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia VI

Cytat:
Napisał Meryam Zobacz post
ALE JEDZENIE
SORZE NO
JEDZENIA MI SOR ŻAŁUJE?!
Młoda Damo! Jedzenie nie jest silne jak magia! (nie sądziłem, że to kiedyś w ogóle powiem /PP )

Cytat:
Napisał Meryam Zobacz post
XDDDDDDDDD To ile on musiał mieć lat mając tą wpadkę? 12? XDDD
Różne cuda się dzieją w Hogwarcie, z prof. Dumbledorem znamy to z autopsji
Pink Panther jest offline  
stare 24.08.2015, 19:09   #9
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia VI

Witam.
Nazywam sie Malfurion Genesis, choc wiele osob mowi na mnie Don. Dom moj, to wspanialy Ravenclaw.
Uwielbiam lekcje historii magii, oraz astronomii.
Ostatnimi czasy chodza pogloski, jakoby nowa gwardia tego, ktorego imienia nie wolno wymawiac, miala zostac utworzona. Trzeba miec oczy szeroko otwarte...
__________________
Malfurion jest offline  
stare 24.08.2015, 19:13   #10
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,884
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia VI

To ja może jeszcze dodam, skoro już się ruszyłem do mównicy, że nie macie się czego obawiać. Nawet jeśli są wśród nas ludzie Tego, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać, w szkole możecie czuć się bezpieczni, a ja przeszkolę Was w zakresie obrony! Jeśli nie będziecie chodzić jak niektórzy w różne niebezpieczne miejsca, A MÓJ WZROK NIE PRZYPADKOWO SKIEROWAŁEM NA PANA, PANIE POTTER JUNIOR, BO ZNAŁEM PANA OJCA, to będzie ok
Pink Panther jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023