Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.12.2004, 10:27   #1
oloo
Guest
 
Postów: n/a
Question Włosy

Witam!!!

Mam mały problem i mam nadzieje, że pomożecie mi go rozwiązać. Mianowicie niewiem jak tworzyć włosy w jakimśprogramie graficznym żeby wyglądały naturalnie. (Umiem tworzyć ubrania makijaże itp. mam tylko problem z włosami)

Prosze pomóżcie
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.12.2004, 10:30   #2
*dumando*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał oloo
Witam!!!

Mam mały problem i mam nadzieje, że pomożecie mi go rozwiązać. Mianowicie niewiem jak tworzyć włosy w jakimśprogramie graficznym żeby wyglądały naturalnie. (Umiem tworzyć ubrania makijaże itp. mam tylko problem z włosami)

Prosze pomóżcie
tego się nie da nauczyć.. od tego jest talent

grafiki oczywiście robi się w PS
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.12.2004, 10:37   #3
oloo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Chcę się poprostu dowiedzieć jak robić włosy żeby wyglądały naturalnie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.12.2004, 10:56   #4
kawania
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Może tak : znajdż jakieś włosy ( zdjątko jakieś) wklej na kolorową teksturę ale w miarę dopasuj i długość i kształt, następnie powiel obrazek i na tym obrazku usuń kolory żeby to było czarno białe z tym że włosy muszą być białe tło czarne. Otwórz czarno białą teksturę i tam wklej przerobiony (bez kolorów) obrazek - to same musisz powtórzyć tyle razy ile masz tekstur danych włosów. Zapisz i sprawdź. Mam nadzieję że Ci się uda. Ja używam adobe photoshop , jest on naprawde prosty w obsłudze a dodatkowo dość rozbudowany.
hm nie zagmatwałam za bardzo?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.12.2004, 11:11   #5
oloo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał kawania
Może tak : znajdż jakieś włosy ( zdjątko jakieś) wklej na kolorową teksturę ale w miarę dopasuj i długość i kształt, następnie powiel obrazek i na tym obrazku usuń kolory żeby to było czarno białe z tym że włosy muszą być białe tło czarne. Otwórz czarno białą teksturę i tam wklej przerobiony (bez kolorów) obrazek - to same musisz powtórzyć tyle razy ile masz tekstur danych włosów. Zapisz i sprawdź. Mam nadzieję że Ci się uda. Ja używam adobe photoshop , jest on naprawde prosty w obsłudze a dodatkowo dość rozbudowany.
hm nie zagmatwałam za bardzo?
dzięki sprubuje mam ndziejże misię uda a jak nie będę sie pytać
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.12.2004, 12:06   #6
Kalwin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wiesz co to talent? -_-' Chyba chodziło ci o UMIEJĘTNOŚCI.

PS. Talentu nigdy się nie nauczysz.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2005, 00:44   #7
Świt
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie skąd wziąść te włosy do edycji?

Cytat:
Napisał kawania
Może tak : znajdż jakieś włosy ( zdjątko jakieś) wklej na kolorową teksturę ale w miarę dopasuj i długość i kształt, następnie powiel obrazek i na tym obrazku usuń kolory żeby to było czarno białe z tym że włosy muszą być białe tło czarne. Otwórz czarno białą teksturę i tam wklej przerobiony (bez kolorów) obrazek - to same musisz powtórzyć tyle razy ile masz tekstur danych włosów. Zapisz i sprawdź. Mam nadzieję że Ci się uda. Ja używam adobe photoshop , jest on naprawde prosty w obsłudze a dodatkowo dość rozbudowany.
hm nie zagmatwałam za bardzo?
Skąd mam wziąść te włosy do edycji? W Body Shopie przy tworzeniu elementów w genotypie można edytować tylko kolor włosów, natomiast przy tworzeniu sima nie ma opcji eksportowanie fryzury . Będę wdzięczna za wskazówki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2005, 12:48   #8
Marta MeM
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wiesz mozesz sprobowac z wlosami ze zdjeci,lub cos takiego.W sumie to kwestia wprawy.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023