Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.09.2010, 15:38   #11
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Brak Riverwiew

też mam podobny problem.jedyne co mi działa bez problemu,to dodatki w formacie package.
a w InstalledWorlds nie mam żadnego pliku.
może jest gdzieś dostępne do pobrania Riverview w wersji package?bo sunset już mi zbrzydło,a przy włączaniu Twinbrook komp mi się zawiesza
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.09.2010, 16:08   #12
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Brak Riverwiew

Zabawne, ale mi te stare kupione obiekty Store i Riverview działaja, tylko z tymi nowszymi jest problem (też kupionymi). Ale ponieważ mam wszystko w jednym katalogu, to bym musiała się nieźle namęczyć, żeby oddzielić te bezproblemowe od tych problemowych.

Najlepiej jest spróbować pobrać Riverview jeszcze raz, jeśli to nie pomoże, to można spróbować instalacji tym przyciskiem który doszedł w łacie 1.8 bodajże, Store w grze. Jak to nie pomoże to nie wiem co zrobić. Gra, przynajmniej u mnie, gdy próbuje zainstalować obiekt Store i jej się nie uda, to i tak tworzy pliki package w katalogu DCBackup. Można więc oczyścić ten folder, żeby był pusty i zainstalować Riverview, a potem całą zawartość DCBackup dać do Mods\Packages. Jeśli to nic nie da, to należy sprawdzić, czy w InstalledWorlds jest plik Riverview.world. Jeśli jest, to modyfikujemy plik resorces.cfg tak, żeby czytał rozszerzenie 'world' i wrzucić plik Riverview.world do katalogu Mods\Packages.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.09.2010, 17:18   #13
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Brak Riverwiew

anie_1981 - jest program, który podświetla błędne pliki na różne kolory, w zależności od błędów. Do pobrania tutaj.

Chyzia - raczej nie znajdziesz Rivierviev w takiej formie, ale możesz rozpakować sim3pack do packages ponieważ sim3packi to spakowane packages do jednego pliku. Taki program znajdziesz tutaj. Musisz być zalogowana na mts.
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.09.2010, 17:54   #14
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Brak Riverwiew

Miałam kiedyś ten program, ale przestali go wznawiać. Teraz mam wszystkie dodatki i najnowsze łaty, więc ten program nie działa, on działał do NA i starego sposobu na wstawianie modów. Plik resources wrzucało się wtedy do katalogu z najnowszym dodatkiem do gry.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.09.2010, 09:42   #15
grzro
 
Zarejestrowany: 20.08.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 122
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Brak Riverwiew

Ja też mam problem z dodatkami od zainstalowania któregoś dodatku. Chyba od Kariery. Po zainstalowaniu tego dodatku nie działają mi wszystkie inne dodatki, które do tej pory wrzucałem do Downloads. Dlatego przestałem ich używać i wykorzystuję tylko to, co jest w standardzie w każdym dodatku i nie jest źle
grzro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.05.2011, 16:01   #16
Santarni
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Brak Riverwiew

rivierwiew można sciagnąc z netu, jest sporo stron, niestety jezeli nie działa to oryginalne, to ściagniete tę nie będzie działać i nie mam pomysłu jak temu zaradzic, próbowałem juz z 10 róznych wersji
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023