Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Konkursy - Archiwum > Forum Awards > Forum Awards 2015
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.01.2015, 23:05   #1
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie Forum Awards 2015

Zapraszamy do wzięcia udziału w

FORUM AWARDS

corocznej imprezie dla wszystkich użytkowników Forum TheSims.Pl


Zabawa polega na nagrodzeniu indywidualną rangą grupy Forumowiczów, którzy zasługują na wyróżnienie z uwagi na swój styl, twórczość, umiejętności, działalność na forum itp.


Forum Awards podzielone są na dwa etapy:


ETAP I - Kandydatury


Wszyscy, którzy biorą udział w zabawie mogą wytypować spośród użytkowników forum od 1 do 3 kandydatów do każdej rangi, zamieszczając swoje propozycje wraz z krótkim uzasadnieniem w stworzonych do tego celu tematach. W tym roku przyznajemy rangi w następujących kategoriach:

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach będą mogli wybrać sobie barwę rangi.
Dla ułatwienia - tabela kolorów.

Dodatkowo zdobywca rangi
będzie mógł wybrać kolor swojego nicka

Małe przypomnienie:
Każdy, kto zmieni nick, avatar lub sygnaturę w czasie trwania FA nie może być nominowany do rangi "Król/Królowa Internetów".


Etap I potrwa do dnia 15 lutego do godziny 20:00.


ETAP II - Głosowania
  1. 3 najczęściej powtarzające się kandydatury zostaną umieszczone w sondach (osobnych dla każdej rangi), w których można oddać głos na tą osobę, która Waszym zdaniem najbardziej zasługuje na daną rangę.
  2. W każdej kategorii można oddać jeden głos - oczywiście nie głosujemy na siebie. Próby zafałszowania głosowania skutkować będą wykluczeniem z zabawy oraz banem na 30 dni.
  3. Sondy zostaną otwarte w dniu 17 lutego. Głosować można będzie do 22 lutego do godziny 20:00.
  4. Rangi przyznawane są na okres jednego roku - aż do następnej edycji Forum Awards.
  5. Wszyscy użytkownicy kandydujący do rang mają zakaz zmieniania sygnatur, nicków oraz avatarów aż do czasu zakończenia tegorocznej edycji Forum Awards.

Sondy dogrywkowe dla rang Graficiarz i Król/Królowa Internetów zostaną zamknięte dnia 24 lutego (wtorek) o godz. 19.00.


W imieniu całej ekipy życzę wszystkim udanej zabawy!

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 22.02.2015 - 21:58
Charionette jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.01.2015, 23:18   #2
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Forum Awards 2015

Czy można nominować osoby, które są aktualnie zbanowanie i mają zakaz brania udziału w najbliższym konkursie? Bo jakby na to nie patrzeć, FA jest konkursem, a chciałbym jedną z nich nominować.
Pink Panther jest offline  
stare 01.02.2015, 11:56   #3
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Forum Awards 2015

Można nominować czasowo zbanowanych
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline  
stare 01.02.2015, 14:55   #4
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Forum Awards 2015

Ale nie można nominować siebie.

Rozumiem zaspokajanie poczucia próżności, ale taka zabawa mija się z celem.
Co prawda nie było tego w regulaminie, ale proszę zmieńcie swoje nominacje.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 01.02.2015, 15:23   #5
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Forum Awards 2015

Co nie jest zabronione, jest dozwolone, mówili...

Cytat:
Ale nie można nominować siebie.
Ale to są TYLKO nominacje. To, że "zaproponowałam" siebie w dwóch kategoriach nie oznacza, że zaraz trafię o sond (tzn. i tak trafię, bo nominowali mnie też inni użytkownicy do tych samych rang) Rozumiem, jakby ktoś głosował na siebie, ale tak?
I to nie ma NIC wspólnego z próżnością - to jest raczej świadomość tego, jakie miejsce się zajmuje w forumowej społeczności

@down: ale ja nic takiego nie sugerowałam Tamten post to były suche fakty.
Wiedzcie, że chętnie oddam tę rangę komuś, kto - według Was - zasługuje na nią bardziej niż ja

Ostatnio edytowane przez Liv : 01.02.2015 - 15:43
Liv jest offline  
stare 01.02.2015, 15:34   #6
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Forum Awards 2015

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Co nie jest zabronione, jest dozwolone, mówili...


Ale to są TYLKO nominacje. To, że "zaproponowałam" siebie w dwóch kategoriach nie oznacza, że zaraz trafię o sond (tzn. i tak trafię, bo nominowali mnie też inni użytkownicy do tych samych rang) Rozumiem, jakby ktoś głosował na siebie, ale tak?
I to nie ma NIC wspólnego z próżnością - to jest raczej świadomość tego, jakie miejsce się zajmuje w forumowej społeczności
Skoro jesteś taka świadoma, że tak bardzo pomagasz, to po co siebie sama musisz o tym przekonywać wypisując, że tylko Tobie się należy dożywotnio ranga Miodka.

Cytat:
Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię
Poza tym, jak już pisałam, zabawa polega na tym, żeby to użytkownicy podzielili się swoimi spostrzeżeniami. To bardzo fajnie, że masz tyle pewności siebie, ale skromności to Tobie brak
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 01.02.2015, 15:34   #7
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Forum Awards 2015

Liv, sorry, ale Bjork ma rację, nominowanie samej siebie jest cholernie egoistyczne. Skoro wiesz, że i tak inni Cię nominują i i tak pewnie zdobędziesz rangę, to mogłabyś chociaż zachować trochę honoru i kultury, i siebie nie proponować
Pink Panther jest offline  
stare 01.02.2015, 16:11   #8
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Forum Awards 2015

Jeszcze coś a propos rang.
Możecie mi powiedzieć - w kontekście łączenia rang z simową i nie simową twórczością bardziej bądź mniej literacką - dlaczego videostoryteller jest osobną rangą?

Moim zdaniem to trochę krzywdzące wobec pisarzy - jest nas dużo (działy: OJSG TS2, TS3, TS4 + FS + Twórczość pisana) i jest spora konkurencja o rangę, a rywalizacja bardzo nierówna (i wiecie dlaczego tak uważam). Simowy reżyser - spójrzmy prawdzie w oczy - jest na tym forum tylko jeden. Od kilku lat żadnej konkurencji. Nie twierdzę, że Don/Genesis nie powinien mieć tej rangi (bardzo dla niego zasłużonej) i nie sugeruję, jakoby należało mu ją zabrać - jest to po prostu kolejny argument w sprawie rozdzielenia rang dla tej bardziej i mniej literackiej twórczości.

No chyba że tym działaniem administracja chce zachęcić użytkowników do tworzenia VS poprzez zniechęcenie do pisania np. albo zmusić pisarzy do podwyższenia i tak wysokiego już poziomu ich prac. Innego logicznego wytłumaczenia nie widzę, dlatego proszę o wyjaśnienie

Celem tego posta nie jest wywołanie gównoburzy.

Ostatnio edytowane przez Liv : 01.02.2015 - 16:14
Liv jest offline  
stare 01.02.2015, 16:30   #9
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Forum Awards 2015

Jeżeli forum zatonie - obiecałam wziąć to na siebie

Celem połączenia rang dla pisarzy i grafików w jedno było w ogóle zmniejszenie ilości rang na forum.
W moim zamyśle, ma to rozruszać twórców, by bardziej się starali i częściej brali udział w konkursach.
Możliwe, że strasznie się pomyliłam w moich założeniach i teraz forum padnie, bo nikt nie wstawi fs, nikt nie napisze opowiadania (BŁAGAM - NIE RÓBCIE TEGO!!!!)
A za mniejszą ilośćią rang, ma w ogóle iść większe staranie o ich zdobycie.
Ktoś chce mieć Debeściaka - niechaj komentuje, wystawia domki, udziela się w offie itp.
Ale to są tylko założenia. Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie. Trzymajcie kciuki

I tak - Liv przyznaję Ci rację, że innego nakładu pracy wymaga FS, a innego OJSG. No ale Video - to już nie widziałyśmy z czym połączyć
__________________
Love Profusion

Ostatnio edytowane przez Björk : 01.02.2015 - 16:32
Björk jest offline  
stare 01.02.2015, 17:33   #10
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Forum Awards 2015

Można nominować posty z dzisiaj?
LepkiePaluszki23 jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023