Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.12.2013, 14:34   #1
Alice
 
Avatar Alice
 
Zarejestrowany: 25.12.2013
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Post Przycisk "zacznij grać tą rodziną" nie działa!

Witajcie, od dłuższego czasu mam taki problem:
Tworzę nową rodzinę, po czym kiedy jestem już w trybie widoku miasta, kupię im dom i ich wprowadzę, pojawia się dymek z tym niebieskim przyciskiem z ptaszkiem (kiedy się na niego najedzie jest napis: "Zacznij grać tą rodziną!"), klikam go i normalnie powinno przenieść mnie już do tego domu, żebym mogła grać, a tymczasem przycisk staje się szary, tak jakby już miało coś działać i nic się nie dzieje. Nie mogę ani "odkliknąć", ani zacząć gry, tak jakby zawiesza się ten przycisk.

Dodam, iż usuwałam wszystkie pobrane dodatki z internetu (oprócz tych ze store) --> Nie pomogło
Odinstalowałam grę i zainstalowałam z powrotem ---> Nie pomogło.
Chyba jedyne wyjście to format komputera, prawda?
Alice jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.12.2013, 02:50   #2
cebularzyk
 
Zarejestrowany: 26.12.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przycisk "zacznij grać tą rodziną" nie działa!

Mam ten sam problem,ale nie moge wybrać ani akademika ani nic w dodatku na studiach
cebularzyk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.12.2013, 21:11   #3
Alice
 
Avatar Alice
 
Zarejestrowany: 25.12.2013
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przycisk "zacznij grać tą rodziną" nie działa!

Wykonałam format komputera, zainstalowałam podstawową wersję gry. Działała bez zarzutu (zniknął błąd z szarzejącym przyciskiem od zaczynania gry). Pomijam fakt, że miałam mega problem z aktualizacją ogólną, bodajże 1.63 (z 10 października), ale poradziłam sobie. Zrestartowałam komputer, zainstalowałam Wymarzone podróże, spokojnie je zaktualizowałam i znów zrestartowałam komputer, ponieważ miałam aktualizację Windowsa.
Po otworzeniu programu startowego The Sims 3 Wymarzone Podróże zastałam KOLEJNĄ aktualizację, tym razem STORE. Oczywiście, zainstalowałam ją. Pełna nadziei, zmęczona już użeraniem się z tym, wybrałam przypadkową rodzinę z miasta, klikam w przycisk "Zacznij grać tą rodziną" i znowu jest to samo...
Chyba nie pozostaje mi nic innego jak czekać do kolejnej, miejmy nadzieję, dobrej aktualizacji, w której naprawią owy błąd. Jestem zażenowana. Nie wiem już naprawdę, co mam robić.
Alice jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
nie mogę grać, problem, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023