Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.10.2011, 10:03   #1
patcoo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Pytanie dot. instalacji

Witam,
planujemy kupić ten dodatek razem z siostrą. Mamy 2 komputery i na obydwu zainstalowane The Sims 3 (z dwóch różnych, oryginalnych płytek). Chcemy kupić ten dodatek, ale nie wiemy czy jedna płyta The Sims 3: Zwierzaki zainstaluje się i będzie można grać na 2 komputerach? I czy można po zainstalowaniu grać bez płytki? Proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.10.2011, 10:20   #2
Monia403
Banned
 
Zarejestrowany: 09.02.2010
Skąd: Kraków
Płeć: Kobieta
Postów: 5
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytanie dot. instalacji

nie można grać bez płyty zależy od jakiego skrótu the sims 3 wchodzicie do gry rozumiecie mnie :>
Monia403 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.10.2011, 10:24   #3
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytanie dot. instalacji

Po instalacji musisz mieć płytę od ostatniego dodatku, czyli w tym przypadku od Zwierzaków, żeby uruchomić grę. Musicie zrobić coś, żeby na jednym z komputerów gra chodziła bez płyty. Ja używam cracka, na forum widziałam też taki sposób, osobiście nie próbowałam: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=61306
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.10.2011, 10:27   #4
patcoo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytanie dot. instalacji

Cytat:
Napisał Monia403 Zobacz post
nie można grać bez płyty zależy od jakiego skrótu the sims 3 wchodzicie do gry rozumiecie mnie :>
Właśnie zwierzaki to będzie nasz pierwszy dodatek
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.10.2011, 17:52   #5
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytanie dot. instalacji

Możecie mieć wspólną płytkę, będzie potrzebna tylko do rozruchu gry a po wczytaniu miasta można już płytę wyjąć i użyć na drugim komputerze, lub też zrobić cracka czy też kopię na osobnej płytce (i tak opłaca się to gdyż nośniki szybko się rysują).
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2011, 20:10   #6
czarnapuma
 
Avatar czarnapuma
 
Zarejestrowany: 06.03.2010
Skąd: Wrocław
Płeć: Kobieta
Postów: 45
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytanie dot. instalacji

A ja kupiłam Edycroblem Limitowana. Problem w tym że nie wiem jak pobrać dodatki z tej wersji. weszłam na strone Store i nie wiem co dalej. Pomoże mi ktoś?
czarnapuma jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2011, 20:39   #7
Hallgerd
 
Avatar Hallgerd
 
Zarejestrowany: 20.07.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 116
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytanie dot. instalacji

Oczywiście, że można. Trzeba zarejestrować grę na EA i ściągnąć na drugi komputer z Origin. Zgodnie z licencją można używać chyba na 5 komputerach.
Hallgerd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2011, 14:18   #8
Noemi:3
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytanie dot. instalacji

Ja słyszałam, że grę z takim samym kodem można zainstalować tylko chyba na 3 komputerach ...

Ale nie jestem pewna czy wgl można...
W każdym razie ja mam nowy komputer z nowym numerem ID czy tam IP i jakoś się wszystko instaluje...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2011, 17:24   #9
Hallgerd
 
Avatar Hallgerd
 
Zarejestrowany: 20.07.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 116
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytanie dot. instalacji

Jak włączy się program startu gry, w zakładce aktualizacje, po przyciśnięciu znaku zapytania w prawym górnym rogu, wyświetla sie następujący tekst:

Weryfikacja i usuwanie weryfikacji
Weryfikacja dysku to metoda zabezpieczenia przed kopiowaniem, która wymaga, aby podczas gry w The Sims™ 3 w napędzie znajdował się dysk z grą. Jeśli gra została zainstalowana z dysku, jest to domyślne zachowanie programu. Gdy gra zostaje uruchomiona, dysk z grą The Sims™ 3 podlega sprawdzeniu, mającemu stwierdzić, czy jest to legalna kopia.

Weryfikacja on-line przeprowadzi jednorazowe sprawdzenie oprogramowania po uruchomieniu gry. Ta metoda weryfikacji umożliwia uruchamianie gry, gdy w napędzie nie ma dysku z grą.

Jeśli gra The Sims™ 3 została zainstalowana za pomocą pobranej kopii cyfrowej, weryfikacja on-line jest domyślną metodą zabezpieczenia przed kopiowaniem.

Opcja Usuń weryfikację tej maszyny do instalacji The Sims™ 3 umożliwia usunięcie weryfikacji pojedynczego komputera, który wykorzystuje weryfikację on-line. Za pomocą weryfikacji on-line możesz umożliwić do 5 komputerom uruchamianie gry. Jeśli chcesz zwolnić swój komputer, aby móc umożliwić uruchamianie gry na innej maszynie, możesz to zrobić za pomocą narzędzia „Usuń weryfikację tej maszyny do instalacji The Sims™ 3”. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy procesie usuwania weryfikacji, skontaktuj się z centrum pomocy.
Hallgerd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.11.2011, 13:02   #10
Olik605
 
Zarejestrowany: 18.03.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 45
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytanie dot. instalacji

Nie można grać bez płyty.
Olik605 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023