Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.10.2011, 18:45   #11
Narutoman
 
Avatar Narutoman
 
Zarejestrowany: 06.06.2011
Skąd: Leszno/Basingstoke/Sunset Valley
Płeć: Mężczyzna
Postów: 689
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

taaa, nie puste miejsce tylko czarne puste miejsce
Narutoman jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.10.2011, 18:56   #12
Justyna0307
 
Avatar Justyna0307
 
Zarejestrowany: 08.06.2011
Skąd: G*****
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 187
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Cytat:
Napisał Narutoman Zobacz post
taaa, nie puste miejsce tylko czarne puste miejsce
no ale na niektórych zdjęciach widziałam że miały tak jakby puste miejsce na oczy to czarne lepiej już wygląda
__________________
Starość nie radość, młodość nie wieczność ale SIMY FOREVER!!!
Moja Rodzina Newton ma już 25 simów <3

a co robię poza graniem w The Sims 3? oto mój blog http://justynamakeup.blogspot.com/
Justyna0307 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2011, 20:41   #13
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Cytat:
Napisał xometr Zobacz post
Rodzajem filtra nałozonego na teksturę konia. Ma to imitować "puszystość" sierści i w niektórych konfiguracjach wyglada to tak jakby konie były polakierowane.
Hey, a nie wiesz przypadkiem jak to zmienić? Bo moje dwa Araby dorosłe, w demie, mają normalną sierść, ale klony (źrebaki), mają już błyszczącą. Gdybym wiedziała, co w edycji konia powoduje coś takiego, mogłabym w przyszłości edytować konia i mu zabierać ten efekt...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2011, 20:56   #14
xometr
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Zaraz wejde w cap i popatrzę co da się zrobić.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2011, 21:21   #15
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Cytat:
Napisał Einarr Zobacz post
Demo zwierzaków wymagało chyba najnowszych sterowników do karty graficznej, tak samo pełna wersja. więc radziłbym zaktualizowanie sterowników karty graficznej
Ps Jaki masz model karty graficznej?
Moja karta to Radeon 9800 XT, czyli w pewnym sensie takie minimum jeśli chodzi o simy, ale dzięki za podpowiedź, jutro zaktualizuję sterowniki i dam znać, czy pomogło.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2011, 21:58   #16
xometr
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Co do koników to sprawdzałem na wszelkie możliwe sposoby i u mnie problem nie wystepuje a to może oznaczać tylko jedno. Ustawienia reenderowania grafiki przez kartę graficzną. Przy średniej bądź niskiej szczegółowości tekstur może wystąpić właśnie to "lakierowanie" mowa o ustawieniach w panelu karty a nie o ustawieniach w grze. Co do problemów z radeon to sterowniki mogą niewiele pomóc. Od jakiegoś czasu karty ati nie radza sobie zbyt dobrze z nowymi produkcjami.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2011, 22:31   #17
Justyna0307
 
Avatar Justyna0307
 
Zarejestrowany: 08.06.2011
Skąd: G*****
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 187
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

ja jednak nie mam błyszczenia koni. Teraz mam czarnego i też nic. A nie mam full grafiki ustawionej (po co męczyć kompa jak nie widzę różnicy)
__________________
Starość nie radość, młodość nie wieczność ale SIMY FOREVER!!!
Moja Rodzina Newton ma już 25 simów <3

a co robię poza graniem w The Sims 3? oto mój blog http://justynamakeup.blogspot.com/
Justyna0307 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2011, 22:54   #18
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

xometr, przeczytaj z obrazka w mojej sygnaturze, jaki mam sprzęt, bo nie chce mi się tego przepisywać. Ustawienia w demie mam na maksa. Dodam, po raz kolejny, że nie wszystkie konie się u mnie błyszczą. Błyszczą się Dzikie Konie i źrebaki. Moje obydwa, dorosłe araby mają normalną, matową teksturę... Nie znam się na systemowych ustawieniach karty grafiki, ale weszłam w jakość kolorów i mam je na maksa... Byłabym wdzięczna za więcej info na ten temat. Nie rozumiem jednak dlaczego część koni się błyszczy, a część nie. Tak samo było na screenach od EA, niektóre konie się błyszczały, a inne nie...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2011, 23:19   #19
xometr
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Nie mam dema więc nie wiem jak to tam wygląda. A ustawienia możesz sprawdzić w panelu sterowania NVIDIA. Sprawdź w ustawieniach 3d czy jest wybrana maksymalna jakośći, wyłącz "użyj ustawień aplikacji 3d" to wymusi maksymalne wygładzenie tekstur i teoretyczne pozbycie się "lakierowanego" efektu. Jeśli zaś nie pomoże spróbuj za pomocą cheatu zmienić im serść na jakąś dowolną. Jak to nic nie da to szukamy dalej ale ewidentnie jest to wina filtru graficznego. Chodzi o ten sam efekt co refleksy na wodzie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2011, 23:33   #20
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Ja się może czepiam, ale jeśli część koni tak ma, a część nie, to chyba raczej nie jest to wina karty graficznej... Z resztą to już sprawdzałam i mam jakość kolorów na maksa. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, mam wyłączyć "użyj ustawień aplikacji 3d"? Ja mam 3 ustawienia, obecnie mam właśnie to "użyj ustawień aplikacji 3d" zaznaczone. Suwak jakości niżej jest na szaro, ale ustawiony na maksa. Tak więc najwyraźniej ta gra tak ma. Chciałam też nadmienić, że mam całą grafikę w grze na maksa, włączone to całe renderowanie i takie tam. Może właśnie powinnam zmniejszyć te refleksy wody..?
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023