Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.08.2010, 21:22   #431
kinguchna
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Witajcie. Kupiłam sobie na wakacje sims 2 drugą płytkę, bo poprzednia za bardzo była porysowana. Zwykle grałam bez dodatków (fryzury, ubrania itd.), a teraz chciałam właśnie wprowadzić zmiany. Ściągnęłam tą kolekcję -> http://modthesims.info/download.php?t=371747 (zobaczcie czy przypadkiem do niego nie potrzeba meshy, ja nie jestem dobra z angielskiego, 2 na koniec ), i rozpakowałam za pomocą WinRar'a do folderu Downloads na moje dok./Ea games/sims 2/downloads, mam CEPa, włączyłam grę lecz nie pojawiła mi się tabela, bym włączyła pliki zmodyfikowane, więc pomyślałam, że można włączyć w opcjach gry, lecz tam nie ma takiego wyjścia, bym mogła włączyć. Myślę, że na tej stronie nie ma aż tylu błędnych plików, ponieważ poprzednio ściągnęłam ok. 50 to żadne nie działały, więc chyba nie byłby taki zbieg okoliczności, że wszystkie 50 są błędne. Możecie mi powiedzieć o co biega? Byłabym wam bardzo wdzięczna.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.09.2010, 11:58   #432
jakubo123
 
Zarejestrowany: 02.01.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 50
Reputacja: 10
Domyślnie Nie mogę wgrać dodatków z neta

No więc mam program WinRar i pobieram z neta dodatek, następnie pojawia mi się okienko z wyborem programu do uruchomienia dodatku.Któtko mówiąc pliki które ściągam z neta nie mają rozszerzenia sims2pack i package a także nie mają ikonki Simsów.Potrzebuje pomocy, to pilne!!!
__________________
I <love> The Sims 3 Showtime
jakubo123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.09.2010, 12:28   #433
.mirror
 
Avatar .mirror
 
Zarejestrowany: 01.06.2010
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 376
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

jakubo - musisz otworzyć najpierw pobrany plik za pomocą WinRara i wypakować dodatki do folderu Downloads. Wypakowane pliki powinny mieć rozszerzenie .Sims2pack.
Jeżeli nadal coś jest nie w porządku, to wypakowane pliki jeszcze 'przeskanuj' programem The Sims 2 Clean Installer.
__________________
.mirror jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.09.2010, 18:46   #434
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Nie wiem czy dobry temat. Ściągnąłem sobie skrzynkę, dzięki której mogłem dodawać owłosienie na ciało mężczyzn z sexysims2, ale za każdym razem po ponownym włączeniu gry trzeba dodawać owłosienie od nowa. Można to jakoś zmienić, tak żeby nie trzeba ich było dodawać za każdym razem?
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.09.2010, 10:55   #435
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Cytat:
Napisał kinguchna Zobacz post
Witajcie. Kupiłam sobie na wakacje sims 2 drugą płytkę, bo poprzednia za bardzo była porysowana. Zwykle grałam bez dodatków (fryzury, ubrania itd.), a teraz chciałam właśnie wprowadzić zmiany. Ściągnęłam tą kolekcję -> http://modthesims.info/download.php?t=371747 (zobaczcie czy przypadkiem do niego nie potrzeba meshy, ja nie jestem dobra z angielskiego, 2 na koniec ), i rozpakowałam za pomocą WinRar'a do folderu Downloads na moje dok./Ea games/sims 2/downloads, mam CEPa, włączyłam grę lecz nie pojawiła mi się tabela, bym włączyła pliki zmodyfikowane, więc pomyślałam, że można włączyć w opcjach gry, lecz tam nie ma takiego wyjścia, bym mogła włączyć. Myślę, że na tej stronie nie ma aż tylu błędnych plików, ponieważ poprzednio ściągnęłam ok. 50 to żadne nie działały, więc chyba nie byłby taki zbieg okoliczności, że wszystkie 50 są błędne. Możecie mi powiedzieć o co biega? Byłabym wam bardzo wdzięczna.
Tabela z plikami zmodyfikowanymi pojawia się kiedy w ustawieniach gry (taka ikonka ze śrubami kiedy wchodzimy w jakimś otoczeniu) mamy zaznaczoną opcję "po starcie gry, wyświetl okno dialogowe zawartości zmodyfikowanej" (czy jakoś tak) i masz do wyboru: "tak" lub "nie" więc musisz dać "tak" żeby je włączyć. A tak w ogóle to nie musisz mieć włączonego tego okna żeby wyświetlały Ci się dodatki z neta, w tym samym menu, które Ci opisałam powyżej masz jeszcze opcję : "włącz/wyłącz dodatki z internetu w grze", więc możesz je z tego menu włączyć. Jakby coś było niejasne to pisz

ps. mesh jest dołączony do Twoich ciuszków więc na pewno będą działać ^^
__________________
Mój profil na WATTPAD

Ostatnio edytowane przez rudzielec : 20.09.2010 - 10:57
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.10.2010, 16:22   #436
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Hej!
Chciałem mieć w grze większe piersi u simek i wysportowane ciało u simów, więc ściągnąłem sobie rzeczy z tej strony. Tylko po wklejeniu do download nie ma ich w grze. Co mam robić?
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.10.2010, 16:34   #437
Avantys Impremia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Nie do Downloads tylko do Config
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.10.2010, 16:54   #438
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

@up: jakbyś jeszcze wiedziała od czego są pliki w tym folderze

Miałeś wcześniej defaulty? Jeśli tak, wywal je z downloads.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.10.2010, 18:29   #439
Avantys Impremia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Konfiguracji Gry

Defaulty nic tu nie zdziałają, jedynie o czym mówi Seth to defaulty.
A może masz jakieś hacki ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.10.2010, 18:58   #440
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

@up: więc co głupio gadasz? (szkoda, że za to nie ma żadnych poważniejszych konsekwencji...)
Zasada jest taka: nowe defaulty NIE nadpisują starych. Stare trzeba wywalić
Hacki i mody nie mają NIC do tego.
Może być co najwyżej ogólny błąd dodatków z neta, ale to już inna bajka, w dodatku cały ten temat jest jej poświęcony.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dodatki, dodatki z internetu, internet, meble, nie działają, obiekty zmodyfikowane, package, pomoc, sims, sims 2


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023