Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.07.2011, 01:37   #1
FTR
 
Zarejestrowany: 23.06.2011
Płeć: Mężczyzna
Postów: 24
Reputacja: 10
Domyślnie Nie mogę zabić sima

Witam,

Mam wielką ambicję zabić paru z moich simów, lecz po prostu nie mogę. Próbowałem paru sposobów (wszystkie z wyłączoną wolną wolą):
- poprzez zamrożenie - sim się zmroził, a po paru dniach (!!) odmroził się sam i wstał jakby nigdy nic
- zagłodzenie - przez parę dni stał z całkowicie pustym paskiem "najedzenia" i pustymi paroma innymi i też.. nic
- zabicie satelitą - obserwowałem niebo przez jakieś 10 dni i nic
- porażenie - raczej niemożliwe bo wszyscy moi simowie mają maksymalnie rozwiniętą technikę
- utopienie - nie mogę bo potrzebuje nagrobka
- przestraszenie - każdy z simów widział już ducha i nic im się nie stało
- podpalenie - nie wiem jak wywołać pożar bo wszyscy mają prawie pełny pasek umiejętności gotowania, a nie znam innego sposobu jak pożar kuchenki. No i nie chce spalić czegoś innego przez przypadek bo mam dosyć gęstą zabudowę.

Nie używałem żadnych kodów po za moveObjects bo czasami coś się buguje i trzeba przesunąć, żeby naprawić. Nie mam pojęcia, dlaczego oni nie chcą ginąć, może dlatego, że mają platynową aspirację? Dodam, że ma złotą zasadę nieużywania kodów do czegokolwiek prócz naprawiania bugów, więc jakiekolwiek kody odpadają.
FTR jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.07.2011, 06:25   #2
Savigge
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę zabić sima

Zamrożenie - otocz go płotkiem czy czymś i czekaj, czekaj wkrótce padnie.
Zagłodzenie - zbuduj pokój i po prostu umrze bo nie będzie miał jedzenia.
Przestraszenie - musi kilka razy zobaczyć ducha
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2011, 09:05   #3
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Nie mogę zabić sima

Jeszcze są kody.
http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=43805
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2011, 09:28   #4
zelkam
 
Avatar zelkam
 
Zarejestrowany: 20.10.2007
Skąd: Lublin
Płeć: Kobieta
Postów: 2,069
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę zabić sima

Znalazłam jeszcze taki sposób (o którym pierwszy raz słyszę):
Łóżko
Sposób śmierci dochodzący w „The Sims 2: Osiedlowe życie”. Kupujemy składane łóżko, a potem składamy i rozkładamy, składamy i rozkładamy itd. Może szczęście dopisze i Sim zostanie przygnieciony przez łóżko co skończy się śmiercią. Uwaga! Trzeba mieć bardzo mały pasek komfortu (aż na czerwonym, inaczej nie uda się zmiażdżenie).

Ostatnio edytowane przez zelkam : 04.07.2011 - 09:29 Powód: oops ;3 nie zajrzałam do linka Liv
zelkam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2011, 09:48   #5
FTR
 
Zarejestrowany: 23.06.2011
Płeć: Mężczyzna
Postów: 24
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę zabić sima

Cytat:
Napisał Ciasteczko Mniam Zobacz post
Zamrożenie - otocz go płotkiem czy czymś i czekaj, czekaj wkrótce padnie.
Cytat:
Napisał FTR Zobacz post
- poprzez zamrożenie - sim się zmroził, a po paru dniach (!!) odmroził się sam i wstał jakby nigdy nic
Sim i tak stał w bezruchu te parę dni, to czy płotek ma tutaj jakiekolwiek znaczenie? Tak jak napisałem, grałem na wyłączonej wolnej woli no i pilnowałem go.

Cytat:
Napisał Ciasteczko Mniam Zobacz post
Zagłodzenie - zbuduj pokój i po prostu umrze bo nie będzie miał jedzenia.

Cytat:
Napisał FTR Zobacz post
- zagłodzenie - przez parę dni stał z całkowicie pustym paskiem "najedzenia" i pustymi paroma innymi i też.. nic
To było dosłownie parę dni. Tyle czasu z całkiem czerwonymi paskami nic się nie stało.

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Cytat:
Napisał FTR Zobacz post
Dodam, że ma złotą zasadę nieużywania kodów do czegokolwiek prócz naprawiania bugów, więc jakiekolwiek kody odpadają.
Wolałbym jednak dopiąć swego zabijając go w sposób naturalnie katastroficzny^^

Zelkam - pierwsze słyszę, ale wygląda mi na trochę losowe zdarzenie, a takim już trochę przestałem ufać.
FTR jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2011, 11:29   #6
bubel-96
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę zabić sima

Jeżeli chcesz go podpalić, ugotuj nim coś do kuchenki, zostaw na gazie albo w piecyku, a jak się mu pojawi, że ma to zdjąć/wyjąć, skreśl. Działa nawet, jak się ma dużo punktów gotowania. (Przy najmniej u mnie)
Btw, jak się Sima utopi, nie ma nagrobka?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2011, 11:56   #7
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę zabić sima

żeby utopić sima, każ mu wejść do basenu, potem wpisz kod "moveobjectson" , usuń drabinkę, kiedy pasek energii dojdzie do zera, sim się utopi

czasami musisz nagiąć swoje zasady, jeśli nie chcą umierać po dobroci, to je do tego zmuś
__________________
Mój profil na WATTPAD

Ostatnio edytowane przez rudzielec : 04.07.2011 - 12:01
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2011, 13:42   #8
inoue
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę zabić sima

czekaj czekaj, a pożar przez ogień z kominka? zrób kominek i poustawiaj pod nim dużo dywanów, nie wykładzin tylko dywanów z trybu kupowania. Jest jeszcze ta niby śmierć poprzez zjedzenie przez muchy, musisz mieć dużo brudnych talerzy w pomieszczeniu (ale naprawdę dużo, jak po jakiejś grubej imprezie ) i muchy wtedy zjedają sima. Ale tego nie jestem pewna, tylko o czymś takim czytałam, samej mi się nigdy nie zdarzyło. Z drugiej strony musi być taka opcja skoro w inseminatorze albo w boolpropie była możliwość śmierci przez zjedzenie przez muchy. Spróbuj tego : P
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.07.2011, 15:03   #9
Oaza
 
Zarejestrowany: 25.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 31
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę zabić sima

Co do tego zabijania przez utopienie, nie musisz się bać, że nie będziesz miał nagrobka. On pojawi się po prostu tuż obok basenu. Chyba że chodzi Ci o te kałuże zostawiane przez duchy...
Również drabinki/zjeżdżalni/trampoliny-czy-jak-to-się-nazywa nie musisz usuwać kodem. Wystarczy, że sprzedasz je w Trybie Kupowania po tym, jak Sim już wejdzie do basenu.
Sprawdzone - zabiłam w ten sposób Tybalta Kapuleta. xD A to, że gra się akurat nie zapisała, to już inna sprawa...

Jeśli żaden ze sposobów rzeczywiście nie zadziała, to może być po prostu błąd gry. To dzieje się tylko w jednej rodzinie, czy we wszystkich, którymi grasz?
Oaza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2011, 19:15   #10
FTR
 
Zarejestrowany: 23.06.2011
Płeć: Mężczyzna
Postów: 24
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę zabić sima

Spaliłem ich.
FTR jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023