Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.12.2011, 10:04   #31
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.29

Może poprawili błyszczenie koni, trzeba to sprawdzić.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.12.2011, 13:24   #32
Analisse
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.29

Zaktualizowałam gre.
Musiałam ją pobrać, bo wyskakiwał jakiś błąd, zainstalowałam, ładnie się ładowało, ale jak dałam na wybór miasta w którym chce grać, to gra przestała działać.Pojawił się śliczny napis "zamknij program".
Więc bardzo mi miło, przy wcześniejszej aktualizacji miałam identycznie.
Dziwne że jak przeinstalowałam i zaktualizowałam to normalnie chodziło.
Mam nadzieje że teraz też będzie działało po reinstalce.

Cóż, niektórym aktualizacje działają, a niektórym nie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2011, 13:51   #33
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.29

A zabrałaś z gry wszystkie mody na czas aktualizacji? Ja to nawet zmieniam nazwę folderowi Simsów z Moich Dokumentów, zabieram ten pliczek dll z podstawki i dodatków, instaluję łatki itd, włączam grę, ustawiam od nowa opcje i dopiero oddaję mody i zapisy grze... Z reguły to działa.... Ważna informacja dla bawiących się w podmienianie\edytowanie plików z miastami... Na czas instalacji łatek\dodatków\akcesoriów, oddajemy grze oryginalne pliki z miastami... Jeśli ich nie mamy no to cóż... może nas czekać reinstalacja gry...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2011, 15:12   #34
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.29

Ja najpierw wywalam na pulpit folder Mods i Downloads, instaluję patcha, wklejam foldery z powrotem, kasuję pliki Cache i na końcu odpalam grę. Zawsze tak robię i nie mam żadnych problemów z aktualizacjami. Przy instalacji jakichkolwiek łat do trójki, trzeba mieć oczy szeroko otwarte... Przede wszystkim należy pamiętać o kilku drobnych zasadach, aby w przyszłości zapobiec takim sytuacjom, jak ta.
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2011, 15:13   #35
Karel13
 
Zarejestrowany: 17.12.2010
Skąd: lo
Płeć: Brak
Postów: 617
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.29

Dzisiaj chciałem pograć w simsy, ale kiedy włączałem grę, wszystko się załadowało i przeszedłem do menu, wywaliło mnie na pulpit i wyskoczył komunikat z przeprosinami. Wkurzyłem się i odinstalowałem grę... Instaluję od nowa. ^^

Czy to możliwe, że działo się tak przez poprawki do miast?
Karel13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2011, 15:16   #36
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.29

Cytat:
Napisał Karel13 Zobacz post
Dzisiaj chciałem pograć w simsy, ale kiedy włączałem grę, wszystko się załadowało i przeszedłem do menu, wywaliło mnie na pulpit i wyskoczył komunikat z przeprosinami. Wkurzyłem się i odinstalowałem grę... Instaluję od nowa. ^^

Czy to możliwe, że działo się tak przez poprawki do miast?
Teoretycznie wszystko jest możliwe. Słyszałam wielokrotnie o poprawkach do miast, jakie można ściągnąć z MTS... Kusiło mnie, żeby je wypróbować, ale jednak nie zdecydowałam się do tej pory. Wydaje mi się, że tego typu pliki zbyt mocno ingerują w grę, ale sądzę, że lepiej pogadać na ten temat z Anie. Ona chyba jakieś posiada i nie narzeka
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2011, 15:42   #37
Analisse
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.29

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
A zabrałaś z gry wszystkie mody na czas aktualizacji? Ja to nawet zmieniam nazwę folderowi Simsów z Moich Dokumentów, zabieram ten pliczek dll z podstawki i dodatków, instaluję łatki itd, włączam grę, ustawiam od nowa opcje i dopiero oddaję mody i zapisy grze... Z reguły to działa...
Nie mam żadnych modów czy dodatków z neta.
Nigdy nie miałam problemów z aktualizacjami, dopiero we wcześniejszej i teraz.


EDIT:
Reinstalowałam gre, zaktualizowałam przez launchera, tym razem przy tym żaden błąd nie wyskoczył.
No ale niestety, znowu to samo. Przestaje działać jak wczytuje miasto.

Jutro znowu poświęce 2 godziny na zainstalowanie wszystkich dodatków, ale nie będe aktualizować.

Ostatnio edytowane przez Analisse : 15.12.2011 - 18:27
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2011, 15:42   #38
aleyne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.29

Ja mam problem z tą łatką. Mianowicie gdy się instaluje pod koniec pojawia się za każdym razem ten komunikat "błąd aktualizacji: Błąd operacji wejscia/wyjscia (modyfikacja atrybutu)". Czy ktoś wie może co z tym zrobić? Dodam że mam tylko podstawę.

Ostatnio edytowane przez aleyne : 16.12.2011 - 07:30
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2011, 16:07   #39
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.29

Ja z aktualizacjami nie mam problemu nigdy. Kiedyś jak nie umiałem instalować w dobrej kolejności to tak, ale jak się nauczyłem to wszystko gładko szło. A do tych, którzy mają problem z tą łatką napiszę: może któryś mod lub dodatek po zainstalowaniu łatki powoduje takie problemy? Może trzeba po prostu znaleźć go i wywalić... tak też może być. Bo bądź co bądź każdy ma tą samą grę i nie powinno być tak, że u jednego działa u innego nie... a jak tak się dzieje to albo dlatego, że każdy ma różne dodatki albo inne parametry kompa. Bo gra ta sama...

A tak odbiegając troszkę od tematu, to co to za pliki miasta, o których piszecie z mts? Mógłby mi ktoś napisać w pw?
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2011, 19:42   #40
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.29

Ja też raczej nie mam problemów z instalacją łat... Co do kolejności, to po prostu instaluję dodatki\akcesoria po kolei, każąc instalkom od tych dodatków zaktualizować podstawę, dodatki\akcesoria nie muszą być aktualizowane. A co do nowszych łatek to ściągam sobie Superpatche, zawierające wszystkie łaty stąd:

http://simswiki.info/wiki.php?title=...ion_1.0.631.29

Edit

Jak to mówią: Nie chwal dnia przed zachodem słońca... Łata rozwaliła mi grę, gra nawet nie chce się włączyć... Chyba pierwszy raz mi się coś takiego zrobiło... No nic, nie chce mi się przeinstalowywać gry, bo to bez sensu, skoro i tak na razie nie gram.

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 15.12.2011 - 20:24
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aktualizacja, sims 3, supernatural


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023