Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.08.2011, 08:48   #2481
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

W końcu jest zdjęcie, gdzie udowodnili na, że jednak będą małe gryzonie! Hurra! Oby tylko ich wybór był większy.
Fajnie, że będą jeże, wiewiórki i ryjówki

A co do jednorożna. Kilka stron wcześniej narzekaliście, że ten z niebieską grzywą jest brzydki, że ładniejszy był ten cały biały. A ja uważam, że po dodaniu jednorożca do rodziny będzie można zmienić jego ubarwienie.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.08.2011, 08:50   #2482
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

Ja uważam, że jeśli ktoś może zapewnić zwierzakowi dobre warunki, a zwierzę nie jest z odłowu, to czemu nie...

No a wracając do tematu to trudno powiedzieć jaki to gryzoń, pasuje mi trochę na wiewiórkę, trochę na koszatniczkę i trochę na szynszyla, wiem, to ostatnie raczej nie, ale miałam kiedyś smukłego, krótkowłosego samca z długim ogonem...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2011, 08:51   #2483
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

Ojej ale fajnie konie będą chodzić w stadach, tak jak mustangi, A ta terraria i akwarium dla gryzoni, są bardzo fajnie, mają zabawki w środku itp. Na tylko mam nadzieję , że będąz nimi jakieś interakcje typu weź na ręce, pobiegaj po pokoju
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2011, 08:58   #2484
Karel13
 
Zarejestrowany: 17.12.2010
Skąd: lo
Płeć: Brak
Postów: 617
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

Są krótkowłose szynszyle? Fajnie . Mam chomika, ale moim zdaniem jest zbyt mało inteligenty, dlatego mi się znudził. Co nie znaczy, że się nim nie zajmuję . Chcę, aby miał dobre warunki do końca swoich dni. W końcu ma takie krótkie życie.
Ale offtopic...

Fajnie by było, gdyby były interakcje z tymi gryzoniami. Widać, że w terrarium mogą wchodzić w interakcje z przedmiotami, które są w ich zasięgu.
Karel13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2011, 09:02   #2485
Séverine
 
Avatar Séverine
 
Zarejestrowany: 22.07.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 156
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

Mi to wygląda na koszatniczkę. Chociaż ogon jest za bardzo puszysty i przez to przypomina trochę wiewiórkę. No ale to się zobaczy jak już będzie się miało grę. No chyba będą mogły coś z tymi przedmiotami gryzonie robić, po co by im kołowrotek, domek i zabawka skoro by nie mogły korzystać? Jak nie będą mogły to się wkurzę, jeśli robią więcej miejsca tylko po to by nawrzucać tam wiele niepotrzebnych rzeczy to równie dobrze mogą takich dużych klatek/terrarium/akwarium nie robić.
Séverine jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2011, 09:05   #2486
Karel13
 
Zarejestrowany: 17.12.2010
Skąd: lo
Płeć: Brak
Postów: 617
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

Już mi nawet nie przeszkadza, że nie będę miał edycji limitowanej. Zauważyliście, że twórcy się przyłożyli do tego dodatku?
Karel13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2011, 09:09   #2487
Séverine
 
Avatar Séverine
 
Zarejestrowany: 22.07.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 156
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

Cytat:
Napisał Karel13 Zobacz post
Już mi nawet nie przeszkadza, że nie będę miał edycji limitowanej. Zauważyliście, że twórcy się przyłożyli do tego dodatku?
Zauważyłam. Przyłożyli się i to bardzo, sama chciałam sobie kupić edycję limitowaną ale to tylko sklep zoologiczny a widząc jak EA się przyłożyło do tego dodatku zrezygnowałam z limitowanej.
Séverine jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2011, 09:12   #2488
-anisia-
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

Wrescie bedzie dodatek, z ktorego wszyscy beda zadowoleni.
Zdjecia sa super,a te dzikie konie... Zastanawiam sie czy stworzyc swojego czy moze oswoic jakiegos, w końcu trzeba wszystkiego sprobowac.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2011, 09:41   #2489
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

Ten dodatek jest tak obszerny, że będzie potrzeba wiele czasu, aby odkryć wszystkie jego opcje A sarenki będą miały płci czyli kozły i kozy, bo na nowszych zdjęciach widać sarenkę bez poroża albo z małym porożem(
Parostkiem) A więc jak sarny będą dzieliły się na płeć to mam nadzieję , że będą mogły się rozmnażać.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2011, 10:01   #2490
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

Gdzieś kiedyś było napisane, że te drobne zwierzątka będą do "kolekcjonowania", tak jak ryby. Czyli na przykład idzie sobie jaszczurka trawą, a my ją łapiemy, trzymamy w plecaku, a w domu wrzucamy do terrarium, albo łapiemy ptaka - chociaż trudno mi to sobie wyobrazić - i wpuszczamy do klatki, tak jak do akwarium wrzuca się złowioną rybę. Może będzie też opcja kupienia podstawowych gatunków, jak na akwarium, a te rzadsze trzeba będzie złapać samemu. Nie ukrywam, że mnie by takie kolekcjonowanie odpowiadało najbardziej, bo ta drobnica pełniłaby u mnie raczej funkcje ozdobne, a klatki i terraria dla nich są przygotowane po prostu pięknie!
Już się bałam, że EA oleje trochę ten dodatek, skoro i tak masa ludzi by go kupiła, ale widzę, że jednak nie - naprawdę się postarali Oby tylko nie było dużo błędów. Jestem dobrej myśli, u mnie błędy były wyłącznie w PZ.
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023