Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 18.02.2014, 16:21   #11
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - 23[25]


* * *
W przeciągu ostatnich dwóch miesięcy w kategorii newsów na temat The Sims 4 było cicho jak makiem zasiał Jedynymi "nowościami" są jedynie pakiety w The Sims Store. Bez niepotrzebnych wstępów - zapraszam

W ostatnim miesiącu w Store pojawiły się następujące pakiety:
-Zjazd Absolwentów
Zjazd absolwentów to wyjątkowa tradycja. Taniec, sport, przyjaciele, wspomnienia i duma ze swojej szkoły – to przyciąga Simów, którzy zbierają się, by świętować i wspominać. Nowy zestaw „Zjazd absolwentów” zawiera wszystko, co potrzebne, by imprezować w dobrym stylu, włącznie ze wspaniałymi sukniami, biżuterią, smokingami, koszulami sportowymi, butami i nie tylko!
-Studio Artystyczne "Pryzmat" (lokal)
Studio artystyczne „Pryzmat” to miejsce, w którym Twoim Simowie mogą wyrazić siebie. Wydmuchiwanie szkła, tworzenie biżuterii, malowanie, przetapianie metali – niemal każdy artysta znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli Twoi Simowie szukają ustronia, gdzie mogliby tworzyć wspaniałe rzeczy wraz z podobnie uzdolnionymi Simami, studio artystyczne „Pryzmat” to miejsce właśnie dla nich.
Ponadto pracownicy EA zaszaleli i w ręce graczy oddali dwa zestawy za darmo - Szczęśliwych Walentynek oraz Rok Konia.
-Szczęśliwych Walentynek 2014!
Miłości nie da się wycenić, więc stwierdziliśmy, że nie możemy także wyznaczać ceny za ten zestaw. Ciesz się tymi darmowymi prezentami na Walentynki!
-Rok Konia
Rozpocznij Rok Konia z darmowymi prezentami! Flaga pozostanie przydatna przez następne trzy lata, bo można ją zmienić na przedstawiającą kozę, małpę lub koguta.
A żeby dział pustką nie świecił...

Czego oczekujesz po zbliżającej się grze The Sims 4?

Przede wszystkim oczekuję rehabilitacji ze strony twórców. Po genialnej dwójce trójka była wielkim rozczarowaniem - zacinająca się, brzydka, uboga produkcja wyciągająca tylko pieniądze w zamian za - no właśnie, za nic. I ten okropny TS3 Store z obiektami, które powinny były znaleźć się w dodatkach. Pragnę wiernego następcy TS2 zarówno pod względem grafiki jak i wydajności. Coś, w co mógłbym grać bez uczucia, że zmarnowałem czas i pieniądze.
- Caesum

Od TS4 oczekuję przede wszystkim dobrej grywalności połączonej z przyzwoitą oprawą graficzną. Chyba nikt nie zaprzeczy, że TS3 jest zabugowane i ciągle się zacina. Mam wielką nadzieję, że w TS4 te problemy zostaną zniwelowane. Drugą stroną jest grafika: ta pokazana na zdjęciach jest odpowiednia dla grupy wiekowej od 3 do 8 lat, a nie +12. Mam wielką nadzieję, że twórcy jeszcze ją zmienią na bardziej realistyczną (zawsze można pomarzyć). Jeśli TS4 spełni te dwa oczekiwania, to mogę zapłacić za nie nawet 200zł.
- Mlecyk

1. Innej grafiki, obecna wygląda jak z dobranocki
2. Narzędzia "Stwórz Styl"
3. Lepszej stabilności gry i mniejszej ilości bugów
- anie_1981

Czego oczekuję od nowej generacji simów? Przede wszystkim większej płynności gry i mniejszej ilości bugów. To od strony technicznej.
A co do rozgrywki, moim zdaniem, przydałaby się większa realnosć gry - ja osobiście uważam za zbędne postacie nadprzyrodzone, eliksiry przedłużające życie i latające łóżka. Chcę chorób, wypadków i płynniejszego zmieniania grup wiekowych.
Szkoda tylko, że twórcy gry nie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom graczy i wszystko robią według swojego ograniczonego zamysłu.
- Searle

Dla mnie najważniejszy w nowej grze będzie tryb tworzenia postaci.Mam nadzieję, że edycja będzie mocno rozbudowana i liczę na to, że będzie można tworzyć naprawdę unikalne rysy twarzy i budowę ciała. Z samą grafiką już się pogodziłam, aczkolwiek bardzo bym sobie życzyła więcej realizmu. I emocje - to bardzo interesujące i już chciałabym wiedzieć, jak to będzie działać w praktyce. Ale tworzenie postaci - to jest dla mnie najważniejsze i mam nadzieję, że w grze będzie to wyglądać jeszcze lepiej, niż na screenach
- Malin

Życzę czytelnikom FTS Newsletter wielu sukcesów i szczęścia.
Everlasting
Charionette jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023