Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.10.2004, 23:02   #1
=>kl@udiaa<=
 
Avatar =>kl@udiaa<=
 
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
Domyślnie Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

W grze było już kilka gotowych rodzin. Ja gram w Miłowie więc dobrze znam siostry Kaliente, Ćwirów, Dona Lotario, Przyjemniaków itd.
Napiszcie co zrobiliście z ich życiem? Tych z Dziwnowa i Werony też
U mnie na przykład Nina przefarbowała się na czarno, kondycja na maxa i Donowi strasznie się spodobała, więc został na noc (co strasznie wkurzyło Dinę, że jej były kochanek śpi z Niną) i zrobił jej dzieciaka Aktualnie Nina jest w ciąży, czego wcale nie pragnęła a Don się na nią delikatnie mówić wypiął. Dina postanowiła pogodzić się z siostrą i stworzyły opozycję przeciw Donowi. Nina nie chce, żeby Don ubiegał się o jakiś prawa do dziecka, znienawdziła go i tyle.
Usłyszawszy o tym Kasandra zerwała zaręczyny z Donem i również nie chce go znać! POwiedziała o wszytskim ojcu i poprosiła go, żeby nie spotyał się już z żadną z siostr :/ Dina też dała sobie spokój z szukaniem dzianego staruszka na męża,zakochała się bowiem w nowym, przystojnym sąsiedzie Antonim, który ma jednak szczęśliwą rodzinę. Donowi z jego kobiet została tylko pokojówka Kasia.
U Przyjemniaków wiele nie zmieniłam. Bliźniaczki nienawidzą się na maksa, ciągle się biją i kłucą! małżeństwo się rozpada, bo Marysia, ciągle zajęta bizneswoman, udaje dla dobra córek, że wszystko jest w porządku, tymczasem nie sypia z męzem od dluzszego czasu. Daniem (Damian?) Przyjemniak zabawia się z obrotną pokojówką Kasią kiedy Marysia jest w robocie
Biedakami, Marzycielem i Próchnem nie gram wiec nic sie nie zmieniło
=>kl@udiaa<= jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.10.2004, 23:42   #2
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie Kasandra Ćwir pobrała się z Don'em Lotario, choc żałuję, bo Szczepan był taki spokojny... Wsam raz dla Kasandry! A dla samotnej Balbiny Biedak stworzyłem facia, który jest "przy kasie" i strasznie się kochają... Teraz mały Bartek będzie miał pogodne dzieciństwo!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2004, 09:23   #3
Guralka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie Kasndra zerwała z Donem i wyszła za mąż za Marzyciela. Jego syn dorósł i się wyprowadził a Ćwirowie wyprowadzili się do Dziwnowa. Mortimer nie spotyka się już z żadną kobietą
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2004, 13:51   #4
she
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Miłowo:U Ćwirów:
Don porzucił Kasandrę przed ołtarzam więc teraz go nienawidzi. Dina Kalięte wyszła za Mortimera i zrobiła sobie twarzowy fryz. Kasandra też stała się pieknością. Z życia Aleksandra zrobiłam horror
U Biedaków:
Wszyscy w depresji oprócz szczęśliwego małego... e... jak mu tam? No i nadal nie mają grozsa pzry duszy.
U Przyjemniaków:
Marysia bije pokojówkę ile razy zjawi się w domu po tym jak ten facio(Da... niel?) się z nią przespał.
Werona:
Kapuleci i Montekowie:
Nie pogodzili się Romeo zerwał z Julią , bo zakochałsię w mojej pieknej simce.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2004, 14:29   #5
Kysia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ćwir:
Kasandra zerwała z Donem i wzięla ślub z Marzycielem. Obecnie jest w ciąży. Dina wyszła za Mortiera, ale jest w ciąży z Donem. Aleksnader się utopił.
Kaliente:
Nina gdzieś się plącze, nie zajmuję się nią zbytnio.
Biedak:
Tego nastolatka wyrzucili z roboty, Błażej już odchowany, a Balbina kolejny raz w ciąży (jak ona to zrobiła to ja nie wiem, bo z nikim nie spała od czasów swojego męża).
Przyjemniaczek:
Siostry nienawidzą się na maksa, Andżelika zerwała z Biedakiem i akualnie w kółko chodzi i ryczy, Liliana łazi do Szczepana, który jej już nie kocha. Marysia zerwała z Danielem i wyszła za moją simkę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.05.2006, 16:05   #6
Cococzek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Fizzly
U mnie Kasandra Ćwir pobrała się z Don'em Lotario, choc żałuję, bo Szczepan był taki spokojny... Wsam raz dla Kasandry! A dla samotnej Balbiny Biedak stworzyłem facia, który jest "przy kasie" i strasznie się kochają... Teraz mały Bartek będzie miał pogodne dzieciństwo!

jaki Bartek ??? chyba Błażej a nie Bartek
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.05.2006, 16:07   #7
Ametyzd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ach, uch, jaka ja dobra jestem... xD No po prostu xD
Zamierzam pogodzić bliźniaczki Przyjemniaczki i ich rodziców. Kasandra będzie z tym ciemnym (jak mu tam było?), jego syn z jedną Przyjemniakówną, ta druga - z blondaskiem Biedakiem, tym starszym. Jedna z sióstr - albo Dina, albo Nina, nie wiem - będzie z Donem. A Henryk (Mortimer - LOL) - albo z tą drugą, albo z Bellą (wrrr, kto wymyślił tego Mortka i Bellę? Majka!)), jeśli wróci. Już kiedyś była chyba w Dziwnowie. xD

W Dziwnowie zrobiłam tylkotyle, że Jasiek i Ofelia są małżeństwem (ta jej matka czy babcia czy co to było nie żyje). Mają ŚNIADE bliźniaki, normalne dzieci. ;( A tak to się bawię głównie moją ulubioną rodzinką Belucci...czy Bellucci... xD Zaczęło się od Moniki (przez c) i Santiago. Mają trójkę ślicznych dzieci (nigdy nie miałam takich ładych simów normalnie urodzonych, nie zrobionych od razu ^^) - dwie dziewczyny na studiach, jedna zaręczona, drugiej jeszcze chłopaka nie zrobiłam. Synek jest jeszcze nastolatkiem, a Monica i Santiago właśnie się stali emerytami. ^^ Kiedy nadawałam imię pierwszej dziewczynce, do głowy wpadł mi iście szatański pomysł... xD Otóż dziewczę nazywa się Tally, a jej narzeczony - Weijl (albo cos w tym stylu ), druga - Irena, facet będzie...yy... Albo Iris, albo Eris... O_o A chłopak nazywa się Victor i to dziewczyna zaproponuje ślub, bo bedzie się nazywała Junior. No to być może nawet zrobię im biznesy? Tally - ubrania, Irenie - kosmetyki, a Victorowi - gazety. xD Łuhah

W Weronie w ogóle nic nie robię. Ale po przeczytaniu "Romea i Julii" tak mnie naszło, że moze tak coś zrobię... xD Ale sama zrobie rodziny. xD

Mam jeszcze dwa swoje otoczenia, ale chwilowo nie ma tam nic ciekawego.


Biedaczka była w ciąży, więc może Bartek się dopiero urodził?

Ostatnio edytowane przez Amethyst43217 : 17.06.2006 - 18:03
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.05.2006, 16:18   #8
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Cococzek
jaki Bartek ??? chyba Błażej a nie Bartek
No nie moge sie powtrzymac zeby nie odpisac.
Nie wiem czy zauwazyles ale maxis nam oddalo rodzine Biedak w sytuacji gdy Balbina jest w ciazy. Juz uzgodnilismy na forum ze zawsze rodzil sie jej kolejny syn. Chyba nie problem domyslec sie ze Bartek to ten wlasnie ostati syn, nie? Ona go nazwala Bartek Ty mozesz nazwac nawet Apolinary i tez bedzie dobrze.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.05.2006, 16:32   #9
Cococzek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ona go nie nazwała Bartek tylko forum go nazwało BArtek i to jeszcze nie ostatnie dziecko a poza tym ja nie daję mu na imię Bartek bo jest jurz w Dziwnowie Bartek
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.05.2006, 16:38   #10
Kadma
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Losy Romea i Julii:
Cóż, pobrali się. Do ich domku, zmęczona rygorem Konstantego, wprowadziła się Hermia. Romeowi i Julii urodził się syn Patryk Konstanty . Hermia wyjechała z Pukiem Jutrzenką na studia i się zaręczyli. Romeo i Julia rozwiedli się. Ta zaszła w ciążę z Patrykiem Montekiem, który wkrótce zmarł na zawał . Julia urodziła córkę Luleveen. Potem znów wyszła za Romea xD Obecnie Patryk Konstanty jest nastolatkiem, z aspiracją Pragnienia Wiedzy, Luleveen jest dzieckiem. Obydwoje mają same 6 w szkole. Romeo i Julia za 15 simowych dni zostaną emerytami, ale najpierw pragną mieć kolejne dziecko ^..^
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 6 (0 użytkownik(ów) i 6 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023