Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.02.2005, 14:08   #41
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie kiedyś było, że sim dał kwiatka simce (różę) z tego niebieskiego wazonu. Nistety, zdarzyło sie to TYLKO raz...
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.02.2005, 18:37   #42
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 777
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał magda013
Więc na forum nie mogłam znaleść OPCJI SZUKAJ więc tutaj to napiszę aby nie robić nowego tematu
Więc kto z was ma wszystkie części SIMS 1??
Czy fajnie się gra jak ma się wszystkie wersje? I czy długo się ładuje?
Mam wszystkie wersje... i zanim sie załaduje, to można iść na spacer... Żartuję, ale dość długo się ładuje (może dlatego, że mam mnóstwo dodatków), ale gra się bardzo fajnie.... To znaczy grało, bo teraz gram w TheSims2.

Te fajarwerki można sprzedać za 2300 i jest to dobry sposób na zarabianie bez oszustw (to znaczy kodów)... Nie pamiętam, co jeszcze... Aha, i jak się pocłuje żabę w abrze, to może sie pojawić książe (u mnie był czarnoskóry) i dołącza sie do rodziny... Aha, i można jeszcze sprzedać bańki z maszyny do baniek za 1$.
lay jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2005, 07:42   #43
simoleonka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja miałam ts plus byly tam simsy od zwykłych do zwierzaków (czyli randka, swiatowe zycie itd) no i wczytuje sie ok... jakoś idzie i jest super, moge wyjechac na wakacje ze zwierzakiem itd......
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.03.2006, 12:10   #44
evl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Misię zdarzyło umieścić lampę ogrodową w wannie z zasłoną (tylko w abrakadabra) i sim jak wyszedł z ( tej ) wanny nie było cenzury i sim chodził nago.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.05.2006, 18:13   #45
karoleczkaaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Hahaha Co To Tu Robi??!!

BOŻE TY MÓJ!!!!TO JA BYŁAM SIMKĄ_12 na forum Simslandii która juz chyba nie istnieje, a ten post....czy to jest tu przez przypadek, czy ktos sie jakos...??.osz no ja nie moge!!pewnie mi nie uwierzycie, ale juz trudno....pamietam to jak nigdy, miałam wtedy av z kotkiem ze shreka jaaaa...o tyyyppaaa!! :wacko:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2007, 20:30   #46
Castaway
 
Avatar Castaway
 
Zarejestrowany: 02.05.2007
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 594
Reputacja: 18
Smile Odp: Odkrywcy....

Cytat:
Napisał simka12
to cos dla posiadaczy prawdopodobnie światowego zycia lub balangi. postawilam na stoliku takie czerwone kwiaty w niebieskim wazonie.mialam w tym domu malzenstwo.no i tak kiedys moja simka podeszla do tego wazonu i pojawila sie chmurka z tym wazonem, tak jakby go podziwiala.a na gore ekranu wskoczyla ikonka z kwiatem i napis " Give flower to someone", czyli daj komus kwiaty. no i ja patrze a ta moja simka podeszla do meza i wyciagnela takie rozowe kwiatki w zielonym papierku. no i dala mu, a potem sie pocalowali;] niezle nie?
U mnie też tak było że mężczyzna podszedł do żony i dał kwiatka
__________________

Sakebi.~
Castaway jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.07.2007, 20:35   #47
maciekk
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: NIE na TEMAT!!

Cytat:
Napisał magda013
Więc na forum nie mogłam znaleść OPCJI SZUKAJ więc tutaj to napiszę aby nie robić nowego tematu
Więc kto z was ma wszystkie części SIMS 1??
Czy fajnie się gra jak ma się wszystkie wersje? I czy długo się ładuje?

ja mam wszystkie czesci gras ie super, a gra tez sie super długo laduje
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.07.2007, 20:38   #48
maciekk
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odkrywcy....

Cytat:
Napisał Slythia
Mam wszystkie wersje... i zanim sie załaduje, to można iść na spacer... Żartuję, ale dość długo się ładuje (może dlatego, że mam mnóstwo dodatków), ale gra się bardzo fajnie.... To znaczy grało, bo teraz gram w TheSims2.

Te fajarwerki można sprzedać za 2300 i jest to dobry sposób na zarabianie bez oszustw (to znaczy kodów)... Nie pamiętam, co jeszcze... Aha, i jak się pocłuje żabę w abrze, to może sie pojawić książe (u mnie był czarnoskóry) i dołącza sie do rodziny... Aha, i można jeszcze sprzedać bańki z maszyny do baniek za 1$.


mam na to sposób jak gra sie ładuje to ja zminimalizuj,a włączy sie szybciej
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2008, 16:01   #49
Natalies
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odkrywcy....

Ja mam The Sims Plus i grywam u sąsiada we wszystkie części The Sims 1.
A wiecie że jak wpiszecie kod move_objects on i skasujecie skrzynke pocztową to nikt nie moze wejśc wtedy do was na działke?Hehe rozbawiłam się tym kodem za bardzo .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2008, 17:02   #50
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odkrywcy....

Ja odkryłam coś dziwnego... otóż moja simka kiedyś zmieniła sie w Frankesteina(czy jakoś tak) bo wypiła miksturke która zrobiła na tym laboratorium. Oczywiście popsuła prawie wszystkie urządzenia elektryczne w domu, ale za to kiedy zaczeła malować obraz na sztaludze, to potem go sprzedałam za ponad 500 simoleonów.Nigdy mi sie tak nie zdażyło.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023