Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.07.2011, 06:10   #21
Savigge
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

Mi się podoba historia, zapowiada się ciekawie. No i dużo zdjęć, przyhamuj trochę
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.07.2011, 07:42   #22
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

Jest to w jakiś sposób niesmaczne, ale nawet nieźle się czyta. Zobaczymy jak to jeszcze rozwiniesz.

Oczywiście czasy dzieciństwa Wojtka są nie halo, bo wygląda mi to na XVIII wiek, a facet urodził się raczej nieco na przełomie XX.

W dzieciństwie nic nie zapowiadało, że zostanę zboczeńcem. Znęcałem się nad zwierzętami, katowała mnie matka. - no właśnie chyba wskazywało. Znęcanie się nad zwierzakami przekłada się na znęcanie się nad ludźmi. Brak miłości ze strony matki prowadzi do spaczonych zachowań.

Wielka pochwała za Wojtusia w koszulce Pana Gąbki
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2011, 08:37   #23
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

Nie było super. Nie zachwyciłeś mnie, ale mimo wszystko mi się podoba.
Mamusia jest świetna
Mam mieszane uczucia. Spodziewałem się czegoś lepszego. Chociaż to też jest fajne, to jednak mimo wszystko lepszego. Na podstawie twoich komentarzy wyrobiłem sobie o tobie opinię geniusza literackiego, który jak coś już napisze, to będę drukował, oprawiał w ramki i wieszał na ścianie.
__________________
indywidualnyobserwator.blogspot.com
Brutus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2011, 08:39   #24
Kjalvör
 
Avatar Kjalvör
 
Zarejestrowany: 19.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 272
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

Dobrze powiedziane- niesmaczne. Takie to jest.
Dzieciak ma całkiem eleganckie ciuchy, a żuru to już matka nie chce dać xD
Bardziej bym uwierzyła, że matka daje mu spleśniałe, niesmaczne jedzenie, a sama te lepsze co uda jej się cudem ugotować. Ech. Zwłaszcza, że dzieciak wcale na takiego chudego nie wygląda.
Gdyby tekst był jakiś żartobliwy, to jeszcze dałoby się znieść te egipskie posągi i boga-krasnala, ale tekst jest poważny, nawet za poważny. I nie wiem czy to miało tak być, czy nie zauważyłeś, że to trochę dziwne.

Trochę mnie ciekawi co będzie dalej, ale też boję się patrzeć...
Kjalvör jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2011, 09:05   #25
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

Cytat:
- Mamusiu, mamusiu – wołałem, choć raczej przypominało to skamlenie wygłodniałego kundla.
- Czego chcesz szatański pomiocie? – prychała niczym borsuk w czasie rui.
- Mamo, daj mi kotleta. Spójrz sama: pod mym połatanym mundurkiem wyraźnie rysuje się linia żeber.
- Nie dam.
- To chociaż polej mi żuru.
- Nie. Będziesz żreć, to będziesz mieć dupę jak trzydrzwiowa szafa.
Może tak miało być, ale jak dla mnie brzmi to komicznie, jakby bohaterowie odgrywali to w jakimś kabarecie (ku uciesze roześmianej widowni).
Ogólnie rzecz biorąc... dziwne. Jednak nie takiej bombshell się spodziewałem. To jest cały czas zbyt mało ambitne. Ale kilka razy się uśmiechnąłem, zwłaszcza przy fragmencie z krasnalem ogrodowym Może właśnie dlatego wydaje mi się to takie dziwne- łączysz niekiedy barwną i zabawną historyjkę z czymś - tak jak powiedzieli to moi poprzednicy - niesmacznym.
I jeszcze zdjęcia: w sumie już wolę przephotoshopowane niż takie bez wyrazu.
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2011, 09:06   #26
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

Hmm... Może od początku, tak chyba będzie najlepiej.
Dziwi mnie jedna rzecz, mianowicie dlaczego zarejestrowałeś się na forum prawie rok temu, a dopiero teraz zacząłeś się udzielać?
No ale nie ważne, ważne jest to w jaki sposób powróciłeś, że się tak wyrażę.
Narobiłeś wokół siebie szumu jak tęga kobieta wydzierająca się na straganie, że sprzedaje wszystko za pół darmo. Ludzie się zlecieli, by zobaczyć co sprzedajesz, w Twoim wypadku były to cięte uwagi dotyczące niektórych FS-sów, których swoją drogą pewnie nie przeczytałeś w całości, no ale mniejsza z tym.
Potem dorzuciłeś coś gratis, czyli prolog, którym chciałeś z nas zapewne zakpić, bo jak nazwać kilka linijek tekstu, przy nadmiernej ilości zdjęć? Szczególnie po tych ostrych komentarzach i wyszukanym słownictwie.
Nie komentowałam tego, bo wyczułam w tym kpinę.
Jak już nachapałeś się komentarzy, wrzuciłeś odcinek. Ok, więc czytam i czytam i z każdą chwilą coraz bardziej rozszerzają mi się oczy... Dlaczego?
Wiesz, udzielała się tu swego czasu pewna dziewczyna o nicku Yaoi Fan, która zaczęła pisać o gejowskiej miłości. Do gejów nic nie mam, ale jej FS zostało skasowane bo było niesmaczne i czytało je dużo osób w niskim wieku, które czytać tego nie powinno.
Po co ci to piszę? Otóż po to, żebyś wiedział, że mimo tego, iż napisałeś to bezbłędnie, niestety jest to niesmaczne. Tutaj zagląda dużo młodziutkich ludzi, myślisz, że "kulisy" pedofilii to temat dobry dla nich?
To powinno być od osiemnastu i dobrze by było gdybyś to zaznaczył, bo zakładam, że nie masz zamiaru pisać o czymś innym, niż o historii Wojtka.
No i zdjęć jest za dużo, jak na taką małą ilość tekstu. Swoją drogą dosyć ciężkiego do czytania. Sam pomysł ciekawy, nie powiem, ale ten szum wokół Ciebie, był zupełnie nie potrzebny. Dobry tekst obroni się sam, nie potrzebuje rozgłosu.
Na koniec dodam, że życzę ci byś miał masę komentarzy pod swoim tekstem, ale przez cały czas. Nie tylko przy pierwszych kilku odcinkach, jak zazwyczaj się dzieje, kiedy ludziom nudzi się czytanie czegoś co przestaje ich ciekawić.
Na pewno jeszcze pozaglądam.

edit: nie no centa, lepiej nie można było tego ująć
__________________
Mój profil na WATTPAD

Ostatnio edytowane przez rudzielec : 14.07.2011 - 12:59
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2011, 11:56   #27
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

Mocno przesadzone. Mówię o treści, bo z samym tekstem daję sobie radę - czytało się większe okropności.
Wykpione dzieciństwo czy raczej zryta psychika?
Cytat:
Moja matka nie była złym człowiekiem. Czasami nawet dawała mi jeść.
Anyway pedofilia jest problemem i to wcale nie takim błahym. Mam wątpliwości, czy podejście do tego zawarte w tekście jest chociaż trochę przyzwoite.
Nie wiem, mnie Twoja literacka zabawa nie przypadła do gustu.
Czekam na 2 odcinek (z czystej ciekawości).

@down: hah, świetnie to ujęłaś, centa ; D

Ostatnio edytowane przez Liv : 14.07.2011 - 12:30
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2011, 12:24   #28
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

ahahaha o mamo XDDDD usmialam sie przeokrutnie!
chwile mi zajelo ogarniecie calego tego przedstawienia, ale juz wiem. przeciez kolega Gejowniczek (wubwubwub) robi sobie z nas jaja, zarowno swoimi jakze cietymi komentarzami jak i tym dennym fs, ktore kolo rzeczywistosci nawet nie lezalo, ale widocznie miala to byc jakas groteska czy absurd czy ogolnie kupa na wierzbie, w kazdym razie zacnie, zacnie!
nie wiem, czy to jakas forma radzenia sobie z nuda, czy zwykla prowokacja, ale naprawde udana. napisales pare pseudointeligentnych komentarzy, potem rzuciles swoje plytkie fs i wszyscy zlecieli sie jak pies za kielbasa, winszuje, winszuje, swietny patent! mam nadzieje, ze wciaz bedziesz pisac, by dostarczac mi tej jakze watpliwej rozrywki <3
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2011, 12:49   #29
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

Cóż ja mogę dodać, zapowiada się tzw. mózgotrzep, należy przygotować się na jazdę bez trzymanki. Może być ciekawie...
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2011, 13:34   #30
Gejowniczek
 
Avatar Gejowniczek
 
Zarejestrowany: 09.07.2010
Skąd: SiLeNt hiLL
Wiek: 34
Płeć: Mężczyzna
Postów: 68
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

Zdjęcia to esencja mojej pracy, one są szkieletem, wokół którego nadbudowałem tekst.

Odcinek 2
„Wodopój wiary u pogorzeliska mych dziecięcych snów”



W jedenaste urodziny obudził mnie swąd spalenizny i odgłos trzaskających iskier. Trzasku trzasku. W plebejskiej filisterskiej rodzinie być może oznaczałoby to garniec wesoło bulgocącego żuru – na świńskim ryju oczywiście. Zaciekawiony zwlokłem się z pryczy, otrzepałem z karaczanów, które na zasadzie partnerskiej umowy wyżerały mi gnidy i przedzierając się przez zaspy popiołu podążyłem w kierunku gęstniejącego dymu. Patrzę i oczom nie wierzę – jakiś ancymonek wstawił mi do pokoju płonącą kuchenkę! LOL!



Buchające płomienie zatarasowały mi drogę do drzwi. Byłem w pułapce. Jak lis w sidłach, ale w moim przypadku odgryzienie nogi nic by nie dało.



O ja cię kręcę – moje ciało pokryły ropiejące pęcherze. Ropy było więcej niż w całym Kuwejcie. Hehe, gdy pękały, wydobywał się z nich surowiczy płyn.



Dusił mnie smród palącego się mięsa i odór płonących włosów. Bolało jak diabli. Przypomniało mi się jak w szkole na chemii wlałem sobie do jamy ustnej stężony ług sodowy.



Aż nagle ból odszedł jak ręką odjął. Niby fajnie, ale to nic dobrego. Najprawdopodobniej płomienie uszkodziły zakończenia nerwowe. Martwica powoli obejmowała coraz większe partie ciała.



Postanowiłem stanąć gdzie indziej żeby się nie palić.



Wtem w oknie zobaczyłem JEJ twarz.



Tylko cud mógł uratować moje gorejące ciało i łkającą duszę. „O Panie Zastępów, powstrzymaj jęzory ognia mocą prawicy Twojej!”. Traciłem zmysły krzyczałem pomocy hilfe hilfe ropa wszędzie ropa smród nie wiedziałem już co mówię co myślę wybaw mnie święty Wojciechu patronie mój wszystkie myśli zlały się w jeden strumień a nie pływały w nim karpie tylko jesiotry zafajdane jesiotry.

A wtedy przede mną ukazał się święty Wojciech i oznajmił: „Przyszłem”.



Po czym siłą modlitwy ugasił płomienie.



Pomodlił się jeszcze trochę i uleczył moje rany.



Bezpieczny usadowiłem się w fotelu. Święty usiadł na krześle naprzeciw mnie i łagodnym głosem tłumaczył:
- Wojtku, zapamiętaj moje rady. Nigdy już nie baw się zapałkami. I nie molestuj dzieci.
Tak właśnie mi powiedział.



******

Minęło kilka miesięcy, kraj pustoszyły robotnicze strajki. By ocalić nas przed radziecką ofensywą, gejnerał Jarucwelski ogłosił stan wojenny.



Moją matkę internowano. Trafiłem do sierocińca ...
__________________
Gejowniczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023