Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.03.2006, 17:48   #1
olsenfan15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie SiMkI bY oLsEnFaN

No postanowiłem dawać tutaj moje simki Mam nadzieję że będą chociaż wam minimalnie się podobać O to moje pierwsze 3 simki:

1 SiMkA





2 SiMkA





3 SiMkA





No to na tyle Czekam na opinie chociaż wiem że będą fatalne.........
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.03.2006, 17:51   #2
Gabi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi się podoba tylko 2 inne są takie... yyy nie zbyt ładne... masz dość słabą grafike i do tego mało różniącą się twarz od tych Maxisowych...
 
stare 10.03.2006, 18:15   #3
#Julka#
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ech, szkoda że masz słabą grafikę :con: Lepiej by to wyglądąło jakbyś ustawiła detale w opcjach
Co do simek :
1. Jest nawet ładna, lecz nie wiem co to jest koło oczu, takie czarne rozmazane :con: Chyba rzęsy. Lepiej byłoby je widac po ustawieniu detali. Ale w sumie simka udana, tak sweet sie uśmiecha
2. Fajna, podoba mi się szminka, ale nie lubię za bardzo tej fryzury, lecz tej simce ona pasuje Brwi są też nieco za łukowate, ale wszystko tworzy w miare harmonijną całość
3. Ta już podoba mi się mniej, tzn. nie lubie tej twarzy, nie pasuje mi nos, taki... kwadratowy. I szminka za jasna... Za to fajne kolczyki i fryz Ta simka ni jest taka złą Ujdzie w tłoku...
 
stare 10.03.2006, 23:29   #4
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Ojej, słaba grafika... Wiem, nie Twoja wina, ale nie widzę szczegółowo Simów.

1. Chyba najładniejsza. Ładna twarz, fajna fryzurka, podoba mi się.

2. Wszystko w porządku, jednak jak dla mnie jest zwyczajna, tzn. niezła, ale nic szczególnego.

3. A ta mi się nie podoba. Ma taki nos "rozklapnięty" i nie lubię takich krótkich fryzur u Simek.

Szkoda, że grafika taka słaba (można zrobić zdjecia w grze zamiast w Trybie Tworzenia Rodziny, ustawić na czas robienia zdjęć najwyższe detale, o ile to nie obciąży zbytnio Twojego komputera) i że wszystkie oczy są maxisowe... To sprawia, że Twoje Simki wydają się takie "zwyczajne".
Ale czekam na następne, może lepiej je ocenię.

Pozdrawiam
Isi jest offline  
stare 11.03.2006, 09:22   #5
Melicyanda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No i na mnie przyszła kolej.Słabiutka grafika;(.
1 simka-Słodka ... ;-).7,9/10
A reszta to tak ... 6/10
 
stare 11.03.2006, 10:16   #6
riannon
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Coż widze tylko pierwszą i jest delikatnie mówiąc niezbyt piękna, ale rób dalej moze będą lepsze.
 
stare 12.03.2006, 09:29   #7
olsenfan15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dziękuje za takie dobre komentarze Zrobiłem 2 nowe w strojach wizytowych. O to one:

1 Simka





2 Simka





No to czekam na komentarze Niedługo dodam nowe w strojach kąpielowych
 
stare 12.03.2006, 09:48   #8
wildthing
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

wiesz co...moze lepiej rób zrzuty w BodyShopie, bo jakość grafiki w grze psuje urodę simek : P
1 simka jest troszke dziwna...ale fajna, nie powiem xd
2 simka jest zdecydowanie za sztuczna. te wlosy, sukienka...i jakas taka pomaranczowa cera. nie podoba mi sie xd
co do popzrednich simek, są bardzo ladne i nie mam nic do zarzucenia, moze oprócz tej ostatniej, bo nie ejst zbyt urodziwa.
 
stare 12.03.2006, 09:49   #9
#Julka#
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No łądne to one są. Szczególnie druga. Ale takiego szczególnego w nich nie ma... Ech, ja się czepiam do oryginalności, a moje simki wyglądają jak mutanty... Nie no, ładne tylko szkoda że takie maxisowe Pierwsza ma ładną szminkę i fryz, ale bardziej podoba mi się druga. Ogólnie są niezłe, czekam na nastepne
 
stare 12.03.2006, 10:33   #10
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Dosyć zwyczajne są... Druga o wiele ładniejsza od pierwszej. Fajnie, że dałeś jejkolczyki pasujące do oczu. Ogólnie wydają sie takie maxisowe, ani złe, ani dobre, po prostu jeszcze niczym większym mnie nie zachwyciły.
Pozdrawiam
Isi jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023