Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.04.2009, 13:45   #31
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pomysly na dodatki - The Sims.

Cytat:
Napisał Makss99 Zobacz post
The sims 2 życie w schronie atomowym
The Sims 2 Bust'in out
Pamiętam, że kiedyś w jakiejś gazecie, czytałam o "The Sims w schronie atomowym". Między innymi był tam też podtytuł "w piwnicy". Głównie ten artykuł poświęcony był internautom, którzy robią sobie żarty z graczy i rozpowszechniają plotki o nowym dodatku do TS, który w rzeczywistości jest stworzonym przez nich fake'iem. Tak więc nie jest to Twój pomysł, ale przyznam, że oryginalny Jeśli chodzi o Bustin' Out, jest to zupełnie oddzielna gra i do tego na konsole... Wiem o niej tyle, że mamy tam możliwość swobodnego poruszania się po mieście i poznawania przedstawicieli różnych subkultur, a także, że jednym z simów się tam znajdujących, jest ten Langrabb (nie wiem, czy dobrze napisałam), który dochodzi w TS2 WB.
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.11.2009, 15:17   #32
Dingo02
Guest
 
Postów: n/a
Post Odp: Pomysly na dodatki - The Sims.

Nie wiem, czy ktoś już pisał o tym pomyśle, ale sądzę, że fajnie by było, gdyby był dodatek "nurkowanie" czy coś podobnego. Byłby to dodatek poświęcony nurkowaniu, simy by nurkowały w jeziorach, morzach i oceanach - mogłyby zdobywać większe doświadczenie i poziomy tak jak w karierach, i w ten sposób nurkować w niebezpieczniejszych i większych strefach. Odkrywałyby podwodne jaskinie, statki pirackie pełne skarbów, uciekałyby przed rekinami, robiłyby zdjęcia i np. sprzedawali je. Nie wiem jak Wy, ale myślę, że widok simów pływających z delfinami byłby świetny!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.11.2009, 14:19   #33
DevilSoul
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Odp: Pomysly na dodatki - The Sims.

Uważam, że Twój pomysł nie zrobiłby jakieś tam furory.
Bardzo podoba mi się pomysł TS Wieś ;D.
Ale gdybym miała wybierać to zrobiłabym The Sims 2 Kosmos ;p
Moglibyśmy mieszkac np. na Marsie itp. xd Zamiast samochodów statki.. ;p
Wydaje mi się, że bardzo by się to dobrze sprzadawało xD

Ostatnio edytowane przez DevilSoul : 12.11.2009 - 14:20 Powód: Literówka
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.11.2009, 13:23   #34
Dingo02
Guest
 
Postów: n/a
Idea Odp: Pomysly na dodatki - The Sims.

Cytat:
Napisał DevilSoul Zobacz post
Uważam, że Twój pomysł nie zrobiłby jakieś tam furory.
Bardzo podoba mi się pomysł TS Wieś ;D.
Ale gdybym miała wybierać to zrobiłabym The Sims 2 Kosmos ;p
Moglibyśmy mieszkac np. na Marsie itp. xd Zamiast samochodów statki.. ;p
Wydaje mi się, że bardzo by się to dobrze sprzadawało xD
A może... dodatek "House"? Byłby to dodatek poświęcony bardziej domu... byłyby nowe opcje, więcej realistycznych tapet i części do budowania - mogłyby być problemy takie jak korniki, albo kałuża na piętrze mogłaby przeciekać i zrobić plamy na ścianach xD trzeba by było co tydzień odkurzać cały dom, bo by było w domu mnóstwo kurzu, albo chodziłyby pająki brr!
Mogłyby pojawić się nowe postacie np. kominiarz (nie wiem, może jest w jakimś dodatku, ale jak nie ma, to by było fajnie mieć w domu kominiarza).
Można by było dobudować trzecie piętro i piwnicę ( o ile wiem, to nie można obecnie).
I wiele więcej innych, ciekawych opcji!

Ostatnio edytowane przez Dingo02 : 23.11.2009 - 19:15
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.03.2010, 18:12   #35
MoniQu$
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pomysly na dodatki - The Sims.

A ja bym chciała dodatek, w którym można np. przy domku zbudować sklep, siłownię, dyskotekę lub kawiarnię, czy coś w tym stylu. Lubię obsługiwać miejsca publiczne
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.03.2010, 13:25   #36
Kab Hun
 
Zarejestrowany: 13.03.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 70
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pomysly na dodatki - The Sims.

Jak czytam niektóre posty, to zastanawiam się, czy ich autorzy pisali to na poważnie, czy sobie czasem jaj nie robili...

Ja marzyłem kiedyś o dodatku na wzór dwójkowego 'Osiedlowego Życia'. Przede wszystkim chciałem, żeby simy mieszkały w blokach/kamienicach/apartamentach i mogli odwiedzać swoich sąsiadów. Mogłaby się też pojawić opcja posiadania własnego samochodu, którym simy mogłyby jeździć do pracy, czy też na miasto. I przede wszystkim najważniejsze - zjawiska atmosferyczne oraz umożliwienie starzenia się naszych protegowanych (i nie jestem pierwszą osobą, która tego by chciała ^^). Teraz rzeczy opcjonalne, bez których mógłbym się obejść - możliwość wychodzenia simem na spacer po okolicy (np. żeby sim mógł odwiedzać parcele publiczne na piechotę), udostępnienie więcej niż jednego piętra do zabudowywania, tworzenie półścianek (coś na wzór tych z 'Nocnego Życia') oraz decydowanie o zainteresowaniach simów podczas ich tworzenia. I wzorem innych dodatków pojawienie się nowych mebli, ubrań, roślin, twarzy itp.
I to chyba wszystko...
Kab Hun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.05.2010, 20:54   #37
Sheyra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pomysly na dodatki - The Sims.

Pomyślmy o życiu!
A może by tak gwiazdy? Takie jak Taylor Swift, Jason Earles, itp.. Można by je spotykać. Co wy na to?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.05.2010, 21:07   #38
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Pomysly na dodatki - The Sims.

Jest dodatek The Sims Gwiazda.
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.05.2010, 17:21   #39
Rhagius
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pomysly na dodatki - The Sims.

Cytat:
Napisał Mirells Zobacz post
Ja marzyłem kiedyś o dodatku na wzór dwójkowego 'Osiedlowego Życia'. Przede wszystkim chciałem, żeby simy mieszkały w blokach/kamienicach/apartamentach i mogli odwiedzać swoich sąsiadów.
Taki mały offtop - O ile wiem, w jedynce da się tak zrobić jak myślisz.
Wpisuje się ten kod, ten ten... Ten - Który pozwala na usuwanie Śmietnika itd. Nie pamiętam go <wybaczcie> Ten kod pozwala budować na ulicy itd.

Weź Kolego kup dużą działkę, 6-8 simsów, Po czym Całą działkę "na pól" ogrodź Płotkiem xd

i np możesz w któryś godzinach wstawiać w płocie drzwi, by się odwiedzali, a potem usuwać. Ja jeszcze zrobiłem cmentarz on jest po środku działek jak ten płot przechodzi, to ten cmentarz zamknięty - dla... Hmm, Klimaciku ja to mam

i ja zawszę od godziny 17:00 do 19:00 otwieram dla 1 domu, <2 ma zamknięte krzakiem> a od 19:00 do 21:00 dla tej 2 połowy xP

I tak się odwiedzają gdy im "urywam" płot itd.

Nawet fajna zabawa - wpadł ktoś na to?.

<A tak wgl witam na forum - 1 post>


@edit
Wtedy gdy pisałem działkę "na pół" to ulicę też.

Ostatnio edytowane przez Rhagius : 28.05.2010 - 17:25
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.11.2010, 15:08   #40
Avantys Impremia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pomysly na dodatki - The Sims.

Ja bym chciała taki dodatek gdzie możemy chodzić do szkoły i pisać sprawdziany. Tak widzieć co oni tam robią.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023