Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.07.2008, 16:32   #11
Souris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Misja"

bakalia ale ty jesteś bezczelna, uważasz że nie wiem co to jest całokształt, napisałam jak napisałam dla upewnienia się czy ty wiesz co to znaczy. Ile ty masz lat, 9?

A oto odcinek 2

OBEJRZYJ
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.07.2008, 17:24   #12
cassant
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Misja"

fajnee- takie oryginalne, inne. Czasem trochę trudno się połapac kto z kim mówi ale to drobiazg 9/10.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.07.2008, 13:39   #13
Souris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Misja"

ktoś jeszcze oceni?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.07.2008, 14:03   #14
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Misja"

Cytat:
Napisał nicole3131 Zobacz post
bakalia ale ty jesteś bezczelna, uważasz że nie wiem co to jest całokształt, napisałam jak napisałam dla upewnienia się czy ty wiesz co to znaczy. Ile ty masz lat, 9?
Och, ach, ech. Okropne, aż się popłakałam. A ty, nicole, nie denerwuj się tak, bo się spocisz ^^

I w ogóle nie wiem, o co się tak wykłócasz, ale jeśli chcesz, to w porządku, możesz się ze mną kłócić. Mnie to tam nie obchodzi...

A ty nie mogłaś się wysilić i napisać czegoś bardziej oryginalnego niż to, że mam 9 lat? ;]


I już się tu nie będę wypowiadać, nie chcę robić offtopa (w przeciwieństwie do ...[jeślipopieraszmojezdanieiwłaśnietoczytasztowieszko gonickchciałamtunapisać]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.07.2008, 03:36   #15
The FerG
 
Zarejestrowany: 19.12.2005
Płeć: Mężczyzna
Postów: 562
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Misja"

Cytat:
Napisał nicole3131 Zobacz post
bakalia ale ty jesteś bezczelna, uważasz że nie wiem co to jest całokształt
Nie rozumiem cie 8o
Powiedziała że nie podoba jej sie całokształt no i jakoś zrozumiałem odrazu ,a ty się rzuciłaś na nią by ci konkrety mówiła
może nie powinna powiedzieć tak do ciebie ''No, skoro nie wiesz, co to znaczy "całokształt", to brawo! Trzymaj tak dalej!'' no ale jak tu wytrzymać jak powiedziała swoje a ty chcesz wyciągać jeszcze dokładniej. 8o

Mi tak samo nie podoba sie całokształt...bo tu ciężko wymieniać ,poprostu całość mi sie nie podoba.
The FerG jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.07.2008, 23:37   #16
CavOla
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Misja"

Niby fajne , ale mam pytanie co im sie dzialo [ w 2 odcinku] po teleportacji , bo nie jestem pewna co to bylo xD
I jest troche niedopracowane , np. jak "krolowa" wnika w tron

8/10
_________
"Nie potrafimy powiedzieć czym jest rzeczywistość; potrafimy jedynie powiedzieć, jaką nam się wydaje." -Bachelard
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.07.2008, 07:49   #17
Souris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Misja"

właśnie, że wnika w tron to zrobiłam specjalnie, a tam po teleportacji to nic, właśnie cała teleportacja miała tak wyglądać
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.07.2008, 08:33   #18
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: "Misja"

"Even the devil wouldn't recognize but I do" - Duży +, bo to ostatnio moja ulubiona piosenka

Zwiastun sugerował coś na kształt "Płomienie Miłości"

Pierwszy odcinek taki jak dla mnie zbyt chaotyczny - prawie nie przedstawiłaś bohaterów i ta czarownica była bez sensu z tymi swoimi dialogami...

Dopiero w drugim odcinku się coś niecoś rozjaśnia. Fajny pomysł - babka skrzywdzona przez męża mści się na całym świecie, ale pragnie to zmienić - niby banalne ale w fajnej konwensji czarów to przedstawiłaś...

Pewnie gdy pijany wrócił do domu i chciał ja lać to oddała dwa strzały ostrzegawcze - prosto w jego głowę

Wykonanie super - brak diamencików, fajne ujęcia, ale tekst czasami niewidoczny na jasnym tle, a i jeden błąd ortograficzny "wyżuciłaś"?
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023