Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą > The Sims 1: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.06.2003, 17:55   #1
cornelia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Boshe ludziska mam cała zawalona skrzynke na forum o pytania o ten sposób metode:/....no gg i e-mail normalny tez mam zawalony/.....
A wiec napisze wam solucje niekopiowacbo nogi powyrywam....
napisze wam ja w najblizszym czasie ......
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.06.2003, 21:47   #2
cornelia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Krok 1

Zrób własną Simke lub Smika nie rób całej rodziny minimum 1 osoba... gdy wprowadzisz np:simke do nowego domu nie kupuj niezbednych rzeczy tylko te które są do cwiczenia:gotowania,techniki i reszty umiejetnosci... zanim postanowisz zostac gwiazda naucz sie wszystkiego tak zebys miał/a wszystkie punkty z umiejetnosci poczekaj na nastepny dzien podpisz kontrakt przez telefon.. ale uwaga do dzielnicy showbiznesu pojedz wtedy gdy chumorek bedzie na fula (dla leniuchów polecam kod move_objects on)... a wiec teraz walczymy o pierwsze 0.5 gwiazdki to nie takie trudne w porównaniu do następnych zadań dostępna jest scena karaoke gdzie mówimy wiersze naszym celem jest sprowadzic najwiecej widzów do sali gdzie mówimy wiersz za kazdego sima 10$ mówimy ten wiersz 2 razy pod warunkiem ze bedzie duza widownia... pózniej szukamy sceny z mikrofonem i robimy dokładnie to samo teraz mamy 0,5 gwiazdkiDDDDDDDDDDD
************************************************** ***********
Uwagi Przy występie uważaj zeby nie było żadnej gwiazdy ponieważ zostaniesz olana/ny przez reszte:/

Krok 2

Teraz mamy dostepny zestaw fotograficzny robimy podobnie jak w kroku 1 az zameczymy RUDĄ której niecierpie:/..... i mamy 1 gwiazdke

************************************************** ***********

Krok 3

Teraz studio nagraniowe nie tłumacze tak jak wyzej juz 1.5 mamy

************************************************** ***********

Krok 4

To samo co wyżej....... 2 gwiazdki tylko teraz gramy w reklamie

************************************************** ***********

Krok 5

I teraz uwaga zaczyna sie ciezka naprawde ciezka praca mamy dostepny zestaw fotograficzny :pozuj i 2 opcje w stroju zimowym i kompielowym na pozur jest to bardzo trudna rzecz :/ ale znajdzie sie i na to sposób a wiec wyciagamy kartke i długopis np pozujemy w stroju kompielowym...babka Ruda swinia pokazuje nam 3 opcje: 1,2,3(nazw nie pamietam) i tak mamy 3 szanse na pokazanie sie tej Rudej.Najpierw klikamy 3 razy pierwsza opcie:1,1,1 patrzymy na reakcje babki jezeli jest pozytywna nie ma skreslonej chmurki z główką twojego sima jezeli negatywna to ma skreśloną!.. i np pierwszy raz podobało sie jej ,drugi nie i trzeci też nie a wiec jedynka jest dobra i to wyglada: 1, X,X mamy drugą szanse i teraz wciskamy: 1(bo było dobrze),2 opcje , 2opcje.... teraz babka mówi ze pierwsze jest dobre(1) drugie tez jest dobre(2) ale trzecie nie wiec mamy ostatnią szanse kod jest taki narazie:1,2,X wiec zostaje 3 opcja i ja dajemy wiec to wyglada np:1,2,3 babka mówi ze jest dobre i robimy to samo z strojem na zime... i mamy juz 2,5 gwiazdki
Po co kartka i długopis.. Zeby zapisywac co dobre a co złe....

************************************************** ***********
Uwaga! Wszystkie pozy trzeba zrobic w 1 dzien!

Krok 6

Teraz dostepny jest zestaw Tv:zagraj gramy w 2 filmach i robimy to samo co wyzej + uwagi

************************************************** ***********

Krok 7


Teraz mamy 3 gwiazdki i juz trudniejsze wyzwanie oczywiscie jak zawsze energia musi być na fula!!!!!!!!!! na ostatnią kreske zieloną... Teraz czeka nas nagranie 3 singli w 1 dzien robimy to samo co w krou 5 ... tylko 3 razy... każdy utwór 1 raz.... i mamy 3,5 gwiazdki

Krok 8

A wiec czas na wybieg Mnie to meczyło bardzo:// .. ponieważ jest to denne :/ tzn trzeba czekac na 2 osobe głupie to:/... no ale..... wybieg oprucz tego że musi sie podobac tej tam projektance musi byc wykonany 3 razy ! i muszisz przyciągnac duzo widzów i tego fotografa najlepiej!... postępujemy jak krok 5... i mamy 4 gwiazdki

Krok 9

Teraz bedziemy krecic teledysk jak w krok 5 tylko mamy 2 szanse nie 3! i musimy nagrac 3 teledyski po 2 razy każdy inny = 6 teledysków w jednym dniu to dopiero jest cos dla dobrych graczy i jak to zrobimy czeka nas.......

Krok 10
...... Zestaw Filmowy.... 8) zagrać musimy w 2 osoby 2 sceny po 2 razy razem 4 w jeden dzien a czasami trzeba 8 mamy 2 szanse na odgadniecie tego szyfru:/ opcji......... i 5 gwiazdek mamy


To tylke piszcie jak czego nie kapujecie..........
 
stare 24.06.2003, 08:59   #3
Star
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ale żeby mieć 2 i puł gwiazdki trzeba mieć przyjaciuł gwiazdy
 
stare 24.06.2003, 10:08   #4
cornelia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

o przyjacielach ni cnie pisałam a moze cos chcecie?
 
stare 24.06.2003, 10:41   #5
Star
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jasne jak ich zdobyć?????????? :?:
 
stare 24.06.2003, 11:51   #6
cornelia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

JAk zdobyć przyjaciół jezeli masz randke to bardzo prosto to zrobić!!....poprostu musisz nakupic dużo pierscionków i dac jakies osobie....
 
stare 24.06.2003, 12:57   #7
Katarzynka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja mam jeszcze jedną rade.W sesjach forograficznych czy nagraniach mamy trzy szanse i na 100% bedzie dobrze.Niestety przy dwoch jest gorzej.Ale ja robie cosik takiego.

1.Ide na wybieg.Klikam na Contry,Oficjalne i Bielizna.
2.Ruda albo siwy patrza sobie.Naprzyklad dobrze bedzie Contry ,źle Oficjalne i źle Bielizna.Sytuacja jest taka CXX.Nastepnie wybieram CCO.Jesli bedzie dobrze to ok a jesli nie to nie martwcie sie.

2.I tu sie wszystko zaczyna.Wczesniej zalozmy ze bylo tak CXX tzn. ze powinno byc CBC.Jesli teraz wybierzemy to musimy tak wybrac aby poprzednie nie pokrywaly sie ze sobą tzn. np. BOO.

PS.Jeśli ktokolwiek cos z tego zrozumiał to chwała mu :wink:
 
stare 24.06.2003, 14:39   #8
Star
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

cornelia a jak nie mam randki
 
stare 24.06.2003, 15:07   #9
cornelia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
A ja mam jeszcze jedną rade.W sesjach forograficznych czy nagraniach mamy trzy szanse i na 100% bedzie dobrze.Niestety przy dwoch jest gorzej.Ale ja robie cosik takiego.

1.Ide na wybieg.Klikam na Contry,Oficjalne i Bielizna.
2.Ruda albo siwy patrza sobie.Naprzyklad dobrze bedzie Contry ,źle Oficjalne i źle Bielizna.Sytuacja jest taka CXX.Nastepnie wybieram CCO.Jesli bedzie dobrze to ok a jesli nie to nie martwcie sie.

2.I tu sie wszystko zaczyna.Wczesniej zalozmy ze bylo tak CXX tzn. ze powinno byc CBC.Jesli teraz wybierzemy to musimy tak wybrac aby poprzednie nie pokrywaly sie ze sobą tzn. np. BOO.

PS.Jeśli ktokolwiek cos z tego zrozumiał to chwała mu :wink:
Juz to napisałam:///////////// tylko zamias okreslenia literowego dałam liczby:/
 
stare 24.06.2003, 15:08   #10
cornelia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Sorry że post pod postem ale olinka patrz strona 3 .Star jak nie masz randki to robisz tak jak zawsze tych przyjaciół
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Jak ulepszyć simów. alex_mruz The Sims 2: Ooo... Muszę to mieć! 11 06.07.2006 17:04


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023