Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.12.2011, 15:10   #101
MiniMous
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Ja teraz gram w 3 , ale czas wolny był jednym z moich ulubionych dodatków do the sims 2.
Dużo bawiłam się maszyną do szycia i kołem garncarskim .
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.05.2012, 09:46   #102
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Najlepsze w tym dodatku jest to,że wprowadza ładne meble dla dzieci i opcje powiązane z życiem rodzinnym jak gry planszowe czy nauka o opiece nad dziećmi.Dzieci mogą robić fikołki,gwiazdy,puszczać bańki mydlane...Spodobały mi się też nowe kariery i możliwość uzyskania dwóch nowych rang:szycia i garncarstwa.Dodatek ten bardzo dobrze uzupełnia się z Własnym Biznesem,bo Simy mają więcej możliwości wytwarzania różnych przedmiotów i zarabiania na swoich zainteresowaniach.Fajne są konkursy,ukryte parcele publiczne oraz możliwość większej ingerencji w pisane przez Simów powieści i malowanie obrazów.Dżin to ciekawa postać,ale po co aż tak ułatwiać Simom życie? Nie przypadła mi do gustu opcja najlepszego przyjaciela na zawsze,wystarczyło mi jak moje Simy były po prostu najlepszymi przyjaciółmi,to przecież to samo.Zbyt łatwo można zdobyć maksymalny entuzjazm wobec hobby,ciągłe komunikaty i telefony też nieźle wkurzają.Nie wszystkie ubrania wprowadzone w Czasie Wolnym są dopracowane,doszły głównie stroje sportowe,suknia do tańca,kostium klauna i jakieś cygańskie szmatki.Dodatek trochę nudny,ale wprowadza wiele nowych miejsc i rozrywek dla Simów,poza tym meble i dekoracje,które się w nim pojawiają są naprawdę ładne.Nowa okolica-Dolina Niezbędna wydaje się mimo wszystko zbędna ,a mieszkające w niej rodzinki są nieszczególnie ciekawe ale zawsze to jakieś urozmaicenie w grze.Moja ocena to 6/10 albo na upartego 7/10 (za niektóre motywy muzyczne które wprowadza).
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.06.2012, 07:10   #103
Psychosis
 
Avatar Psychosis
 
Zarejestrowany: 31.01.2010
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 383
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Dodatek dość ciekawy. Dodaje śliczne mebelki dla dzieci, bardzo mi się podobają też nowe interakcje. Rzadko rozwijam punkty hobby, więc specjalnie mnie nie boli to, że szybko spadają. Nie wiem, za co mogłabym obniżyć ocenę, więc dam max.
Psychosis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.09.2012, 19:46   #104
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 505
Reputacja: 22
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Denerwuje mnie jak karze simom grać w kosza albo w nogę że oni chwilę pograją i zaraz przestają
__________________
Shattered jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2012, 14:23   #105
Add.
 
Avatar Add.
 
Zarejestrowany: 28.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 18
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Lubię ten dodatek, cieszę się że doszły fajne rzeczy dla małych dzieci, bo gram clean
Jeśli chodzi o to całe hobby to nie przejmuję się tym, i raczej go nie rozwijam (raczej w takiej rozgrywce bez kodów simy nie mają czasu siedzieć i oglądać telewizor, lub szyć coś, bo muszą pracować i zadbać o swoje potrzeby). Ogólnie to dodatek oceniam pozytywnie
Add. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.07.2013, 20:36   #106
Cynthia
 
Avatar Cynthia
 
Zarejestrowany: 16.07.2010
Skąd: Zjednoczone Królestwo Krymtatarsko-Paflagońskie
Płeć: Kobieta
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Mało tych hobby
Mogli dać ich więcej, ponieważ z moją taktyką niestosujwszystkichnowościzajednymrazemczekajcocig raprzyniesie, ich poznawanie trwa cholernie długo :/ Chciałabym mieć kilka przyjemności z nich za jednym razem... Meble są fajne, ubrań (takich casual, normalnych) brakuje, z hobby najbardziej lubię Fitness, najbardziej przydatny No nie jest najlepiej, ale ujdzie.
Pozdro EA.
__________________
"Herbata jest czymś magicznym, może nawet ósmym cudem świata"
Hamoodur Rahman
Cynthia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2013, 20:51   #107
Mixy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Nie wiem jak mam go ocenić. Na pewno bardzo mi się podobają sprzęty oraz niektóre interakcje np "Skacz na skakance".
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.07.2013, 19:46   #108
caille
 
Avatar caille
 
Zarejestrowany: 09.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 30
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Główną przyczyną, dla której mam ten dodatek są...skrzypce!
Z tego co czytam to niektóre interakcje są też dodane w Osiedlowym Życiu (kiedyś nie miałam CW, a po zainstalowaniu OŻ była skakanka i przyjaciele na zawsze). Szczerze mówiąc mogłabym się obejść bez tego dodatku, a przede wszystkim bez hobby czyli główną domeną CW. Entuzjazm jak szybko rośnie tak spada, a jedyną "korzyścią" jest dyplom i dostęp do placówek, których i tak nie odwiedzam. Rzeczywiście fajnie się łączy z Własnym Biznesem, chociaż tego jeszcze nie próbowałam. Nowego miasta też na razie nie włączałam, wystarczy mi Miłowo i Dziwnowo.
caille jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2013, 12:10   #109
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Ja grałam w Dolinie Niezbędnej ale jakoś tamtejsze rodzinki nie przypadły mi do gustu . Natomiast samo otoczenie jest nawet fajne . Lubię hobby bo to jest całkiem ciekawym urozmaiceniem gry. Bardzo lubię jak simy rozwijają Nature i Naukę . No i kulinaria te wszystkie deski różnych przekąsek. A parcele związane z hobby są naprawdę interesujące.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.11.2013, 16:52   #110
Tenebris
 
Avatar Tenebris
 
Zarejestrowany: 16.07.2013
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 343
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Również nie przypadły mi do gustu rodziny z Doliny Niezbędnej. Wolę stare otoczenia takie jak Miłowo czy Dziwnowo. Moim zdaniem simowie za szybko zaczynają się interesować jakimś hobby.

Ostatnio edytowane przez Tenebris : 24.02.2014 - 16:35
Tenebris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023