Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.12.2011, 17:24   #271
TheSimka3
 
Avatar TheSimka3
 
Zarejestrowany: 21.08.2011
Skąd: Nie trafisz :D
Płeć: Kobieta
Postów: 133
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wredna, besztająca baba:/:/

Jak dla mnie Zadecka to śmieszny dodatek . Faktycznie wkurzający ale śmieszny. Ja spotykałam ją tylko w klubach. Łaziła za mną jak ogon za psem i ciągle biła torebką xD.
TheSimka3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.12.2011, 20:11   #272
Mixy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wredna, besztająca baba:/:/

Cóż, nie radzę usuwania pani Zadeckiej, ponieważ jest ona wyjątkowym NPC i usunięcie jej z gry może spowodować całkowite uszkodzenie gry.

L. edit: ... które będzie się musiało zakończyć reinstalacją najprawdopodobniej całej gry (jeśli macie ukochane otoczenie możecie się z nim pożegnać), bo pani Zadecka traktowana jest przez grę jako przedmiot, a nie Sim i nie ma swojego własnego pliku, jak cala reszta "normalnych Simów" - jej usuwanie jest po prostu niebezpieczne, bo ingerujecie w te "naj" pliki gry.

Ostatnio edytowane przez Liv : 29.12.2011 - 20:52
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2012, 12:27   #273
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wredna, besztająca baba:/:/

E tam, nieprawda, że Zadecka jest traktowana jako obiekt. Jest ona normalnym NPC. Na dowód powiem, że obiektem jest, np. Mikołaj, bo gdy kliknie się na niego z boolpropem, to nie można go dodać do rodziny, są do wyboru tylko dwie opcje, niestety nie pamiętam jakie, bo dawno nie grałam. Zadecką natomiast można normalnie dodać do rodziny i nią grać, a jak się na nią kliknie z tym shiftem to są na niej normalne opcje jak na normalnym simie, np. zmienianie wieku, jak to zrobiła HardaBrzoza. Z Mikołajem tego nie zrobimy.
__________________

Piękna sygna by Lubie <3
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2012, 14:03   #274
Avis
 
Avatar Avis
 
Zarejestrowany: 01.01.2012
Skąd: łódź na bezkresnym oceanie
Płeć: Kobieta
Postów: 165
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wredna, besztająca baba:/:/

Serio? Ja jak klikam na Zadecką z boolPropem to pojawiają się tylko dwie opcje, nie mogę jej dodać do rodziny. Tylko za pomocą Tombstone of L and D. Zadecka jest fajnym urozmaiceniem gry. Zawsze jest ryzyko, że oberwiesz torebką. Ale u mnie rzadko reaguje, nawet próbowałam ją sprowokować i kazałam simce całować się z chłopakiem obok Zadeckiej, ale ta nic, piła swojego drinka i nie zwracała na nich uwagi.

Ostatnio edytowane przez Avis : 03.01.2012 - 14:13
Avis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.07.2013, 21:25   #275
Tenebris
 
Avatar Tenebris
 
Zarejestrowany: 16.07.2013
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 343
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wredna, besztająca baba:/:/

<odświeża temat> A ja jak Zadecka zamierza mnie bić torebką to po prostu anuluję tą interakcję i tyle. Rzadko ją spotykam na parcelach publicznych, ale żeby przyłaziła do domu?
Tenebris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.04.2014, 17:48   #276
Ninja521
 
Zarejestrowany: 26.04.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wredna, besztająca baba:/:/

ona jest straszna nie może mój sim z innym simem się pocałować bo ona go karci a gorzej jest gdy mój sim jest w stroju kąpielowym to ona go bije torebką
Ninja521 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.07.2014, 13:17   #277
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,307
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Wredna, besztająca baba:/:/

Na moim przedmieściu Zadecka ciężko sprowokować :/ a jak już się to stanie to tylko nakrzyczy, nie bije torebką. W jednym barze dałam saunę (byle co żeby mogli...), dużo osób tam wchodziło, ale szybko wychodzili, bo Zadecka na nich czekała A w innym celowo przy niej kazałam się simom całować, bb i nic. Dopiero chyba jak kazałam mu z PZ pogadać to go zkrzyczała. Ale ogólnie lubię ją, bo umila mi grę :-)
Laselight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.07.2014, 10:59   #278
Tenebris
 
Avatar Tenebris
 
Zarejestrowany: 16.07.2013
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 343
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wredna, besztająca baba:/:/

@Laselight u mnie wręcz przeciwnie ona ma chyba jakiś rentgen w oczach bo z drugiego końca lokalu wypatrzy moich obściskujących się simów .
Tenebris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.07.2014, 21:33   #279
amiii
 
Avatar amiii
 
Zarejestrowany: 02.12.2013
Skąd: Wonderland
Płeć: Kobieta
Postów: 49
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wredna, besztająca baba:/:/

U mnie Zadecka kiedyś podeszła do nastolatki i zaczeła z nią flirtować . A zazwyczaj krzyczy na wszystkich i pije drinki z baru
amiii jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023