Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.07.2014, 18:58   #2751
octavessens
 
Avatar octavessens
 
Zarejestrowany: 29.06.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 553
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

OMG niecierpie kościldy! Wyobraźcie sobie - imprezka się kręci, przychodzą goście, leje sie alkohol, moje dwie simki wspaniale sie bawia ze znajomymi, jedna zaszła w ciaze jak to bywa na imprezkach, druga biegała w reczniku, bo ktos jej zwedził ciuszki z jacuzzi, a w domu - wszechobecny syf i malaria. Czemu? Bo kościlda zamiast sprzątać to stała przy barze i mimo braku umiejętności miksologii robiła sobie drineczki, a następnie je wypijała jeden po drugim i tak w kółko całą noc! hulaj dusza, piekła nie ma, żołądka również nie ma więc zawartość szklanki lądowała na dywanie. melo życia dla kościldy, skończyło się sprzedaniem jej cudownej trumny razem z nią. Miejmy nadzieje, że w końcu po wiekach z trumny trafiła na spotkania aa.

Aczkolwiek uwielbiam kreatywnośc twórców - wymyślenie szkieleta pokojówki wymaga naprawdę bycia genialnym.


Roboty podobają mi się w karierze, są ładne i takie klimatyczne, pasują do scenerii Twinbrook, jednak te ze skoku w przyszłość są już brzydkaśne. Na ich miejsce mogła wrócić wielka stopa.

Oby w czwórce nie spaprali istot nadnaturalnych czymś w stylu - czarownica nie może czarować bo jest smutna, a wróżka nie lata bo ma depresje.
__________________
Everybody need somebody. I'm somebody, need your body.

Ostatnio edytowane przez octavessens : 24.07.2014 - 19:29
octavessens jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.07.2014, 19:00   #2752
kavoweciastko
 
Avatar kavoweciastko
 
Zarejestrowany: 28.05.2014
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 77
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Ja tam nie lubię mutantów... W trójce wyłączam ich wszystkich, kiedyś nawet wyłączałam duchy modem, ale ten mod od dawna nie działa. Przestał być kompatybilny z grą.
Rowniez nie przepadam za oostaciami nadnaturalnymi. Nie gram nimi, nie interesuja mnie, wrecz odpychaja. Jedynie w ts2 tolerowalam duchy. W ts3 nie.
kavoweciastko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.07.2014, 19:03   #2753
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Wyobraźcie sobie - imprezka, przychodzą goście, leje sie alkohol, moje dwie simki wspaniale sie bawia ze znajomymi, jedna zaszła w ciaze, druga biegała w reczniku, bo ktos jej zwedził ciuszki z jacuzzi, a w domu wszechobecny syf i malaria. Czemu? Bo kościlda zamiast sprzątać stała przy barze i mimo braku umiejętności miksologii robiła sobie drineczki, a następnie je wypijała i tak w kółko całą noc! hulaj dusza, piekła nie ma, żołądka również nie ma więc zawartość szklanki lądowała na dywanie. melo życia dla kościldy, skończyło się sprzedaniem jej cudownej trumny razem z nią.
melo zycia dla kscildy ahahhahahaha post roku! XDDDD

żebyś nie wykrakał co do ostatniego zdania. nei zdziwię się jeśli tak będzie. z drugiej strony.. fajnie by było, gdyby wkurzona wiedźma miała więcej złych zaklęć, a taka przyjazna dobrych. :>
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.07.2014, 19:34   #2754
octavessens
 
Avatar octavessens
 
Zarejestrowany: 29.06.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 553
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał orka Helena Zobacz post
melo zycia dla kscildy ahahhahahaha post roku! XDDDD

żebyś nie wykrakał co do ostatniego zdania. nei zdziwię się jeśli tak będzie. z drugiej strony.. fajnie by było, gdyby wkurzona wiedźma miała więcej złych zaklęć, a taka przyjazna dobrych. :>
Kościlda ma może w umowie o pracę zawarte, że na domóweczkach będzie rozkręcała imprezę upijając się i zalewając podłoge!

Fajnie by było, gdyby przypadkiem zdenerwowanej czarownicy wymskneło się jakieś zaklęcie podpalające dom - sam czesto w nerwach coś psuje
No czuje, że poprostu EMOCJE SĄ TAK WSPANIAŁE, ŻE NIE TYLKO PODSTAWA SIĘ KRĘCI WOKÓŁ NICH ALE I KAŻY DODATEK RÓWNIEŻ.
już za parenaście miesięcy - nowy dodatek The Sims 4 Emocjonalne Pory Roku - złap jesienną depresję, wkurzaj się na komary latem, a na wiosne bądź wesoły bo kwitną kwiatki i bzyczą pszczółki.
__________________
Everybody need somebody. I'm somebody, need your body.
octavessens jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.07.2014, 22:11   #2755
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Dla mnie nie muszą to być zawsze mutanci, ale jakieś ciekawe postaci typu Tragiczny Klaun, albo Towarzyski króliczek ;p Ze stworzeń nadnaturalnych jedynie, czego na pewno chcę to wampiry, duchy i kosmici Ale duchy to na takiej zasadzie, że nie da się z nimi rozmawiać ani nic robić, latałyby tylko straszyłyby i nawiedzały przedmioty ;p
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.07.2014, 22:43   #2756
Agor-ia
 
Avatar Agor-ia
 
Zarejestrowany: 10.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 418
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Ja też kocham postacie nadnaturalne <3 A w sumie to pokochałam je w trójce, bo w dwójce były irytujące. Tylko zombie zawsze wypierniczam z gry. Mam traume po Resident Evil i nie znoszę zombie w żadnej postaci A , no i nie lubię kosmitów, nigdy nimi nie gram ani się z nimi nie zadaję. Taki simrasizm
@octaveness a na zimę zapadnij w sen zimowy jak niedźwiedź?
__________________
Lubię piwo i starych rybaków.

Be the type of Woman, who crawls out of bed every day and the Devil says "Oh no, She's awake!"

"The only way to get rid of a temptation is to yield to it." - Oscar Wilde

Ostatnio edytowane przez Agor-ia : 24.07.2014 - 22:47
Agor-ia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.07.2014, 23:03   #2757
octavessens
 
Avatar octavessens
 
Zarejestrowany: 29.06.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 553
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

@Agor-ia niewiem jaka emocja pasuje do zimy - badz zawiedziony, ze nie ma sniegu xd? A w the sims 4 zwierzaki - koty z depresja! zawsze wesołe psy robiace zdrowa kupe

Cytat:
Napisał Absolem Zobacz post
Ale duchy to na takiej zasadzie, że nie da się z nimi rozmawiać ani nic robić, latałyby tylko straszyłyby i nawiedzały przedmioty ;p
Ja właśnie uwielbiam jak duchy sobie rozmawiaja na cmentarzu miedzy soba i siedza na ławce <3
Kiedyś pojechałem simką złowić rybę śmierci na cmentarz.
Simka stoi i łowi do upadłego, głodna juz i zmęczona, no ale nie brały... z nudów ogladałem sobie cmentarz i przyjechała matka Mortimera Ćwira, już stara, a że ja mam zwyczaj przenosić nagrobki na cmentarz to jej mąż sobie gdzieś tam spacerował jako duch. I ona sobie przyjechała do niego chyba w odwiedziny i sie przytulali i rozmawiali, dopoki nie zaczeła czytac ksiazki xd
Ta anegdotka opowiada o tym, że duchy sa jednak spoko.

Chciałbym strasznie, by duchy w czwórce wyglądały trochę lepiej niz te trojkowe - w ts2 widac było kogo to duch, a w trójce przy tylu rodzajach smierci czasami duchy wygladaja jak kolorowe plamy.
Jak dla mnie to mogą być to poprostu połprzezroczyste lekko swiecace simy, ktore lataja, bez bajerów typu dymienie sie, albo kapanie wody.
Fajnie jakby nie biegały całymi nocami po mieście, tylko wychodziły gdy sie je wywołuje.
__________________
Everybody need somebody. I'm somebody, need your body.
octavessens jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.07.2014, 09:06   #2758
Frytek.
 
Avatar Frytek.
 
Zarejestrowany: 30.11.2013
Skąd: Podkarpacie
Wiek: 23
Płeć: Kobieta
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Dla mnie czworkowe duchy moglyby byc jak trojkowe z wygladem tych z dwojki. Nienawidze dwojkowych duchow, jak gralam u Oliwki albo u Cwirow to zawsze byl ten strach, ze duchy wejda do domu
__________________
...
Frytek. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.07.2014, 09:33   #2759
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

W dwójce wywoziłam\wywozić będę nagrobki na cmentarz. Pewnie dlatego tak mi się podoba trójka miedzy innymi, że to wywożenie na cmentarz denatów jest taki proste. Jak nie chcę mieć duchów, to mogę postawić atrapy na cmentarzu, a prawdziwe groby dać do mauzoleum...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.07.2014, 11:13   #2760
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Ja wolałbym, aby 4 duchy były jak dwójkowe
Ja u siebie w dwójce np. trzymam groby na parceli domowej. Nie straszą, aż tak często moich simów, gdyż dom mam na fundamentach, a drzwi są zamkniete dla współlokatorów
LepkiePaluszki23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 7 (0 użytkownik(ów) i 7 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023