Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.02.2010, 09:59   #31
Auroella
 
Avatar Auroella
 
Zarejestrowany: 08.02.2008
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 171
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Ja TS2 dostałam jakoś na gwiazdkę kilka lat temu. Weszłam do Miłowa i pierwsze czego dokonałam to pożar w domu Przyjemniaczków, podczas którego umarła Andżelika... Później na dłużej zostałam w Miłowie, bawiłam się głównie Donem i Marzycielami + Kasandrą która zerwała z Donem - został przyłapany na zdradzie z Niną I nawet miała dzieci z Dariuszem
Auroella jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.02.2010, 13:41   #32
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Ja tam po paru miesiącach zabawy z trójką odpuściłam i wywaliłam grę. Właściwie wszystko byłoby OK, gdyby nie sztuczny, plastikowy wygląd Simów (no i brak paru animacji). Ale, że ich wygląd to dla mnie ważna sprawa... odpuściłam. Od paru miesięcy w Simsy gra tylko moja młodsza siostra, a ja, jeśli sięgam, to TYLKO po dwójkę i na godzinę lub dwie. Chyba... wyrosłam?
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2010, 13:48   #33
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Ja podobnie.
Ja tak naprawdę przestałem lubić simsy już dawno temu. Ba, nadal mam wrażenie, że najlepszą część życia spędziłem przy The Sims. The Sims 2 już mnie tak nie zachwyciło. Po trójkę nawet nie sięgam, jakoś nie widzi mi się płacenie ponad 100 złotych za odgrzewany kotlet.
Zainstalowałem nawet ostatnio Sims 1, ale dopada mnie jakaś nostalgia, kiedy gram w tą grę, z taką smutną grafiką i muzyką.
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2010, 14:41   #34
NedaPL
 
Avatar NedaPL
 
Zarejestrowany: 07.10.2009
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 81
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Gdy ja pierwszy raz grałam byłam normalnie cała happy "Wreszcie mam dwójkę!".
Jeśli dobrze pamiętam najpierw weszłam do rodziny Kaliente. No i były te zaręczyny Mortimera i Diny. Potem gdy było ciemno był ślub. I wtedy pojawił się złodziej. No to ja panika i strach przez muzyczkę która zaczęła lecieć (nie spodziewałam się tego) i stopuję grę. Potem jednak włączam i alarm ryczy przyjeżdża policja i fight. Złodziejaszek do wiezięnia, a Nina wyprowadza się. I tyle. Było fajnie tylko przez muzyczkę przy złodzieju omało co nie dostałam zawału xD.
NedaPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2010, 02:29   #35
schogetten
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

ja gram nadal w 2, 3 mi jakoś nie leży.. może później=)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2010, 10:44   #36
Starly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Ja na samym początku wszedłem do Miłowa, by pograć starszą rodziną Ćwir, o której słyszałem od koleżanki. Była to moja ulubiona rodzina w jedynce, więc od razy znajduje ich dom i wchodzę. Zaraz pojawia się okienko, że Kasandra chce wyjść za mąż za pewnego Dona, który stoi obok niej. OK, niech wezmą ten ślub i niech sobie szczęśliwie żyją. Klikam na łuk ślubny, wszyscy się przebierają i zaczyna się filmik. Tyle że Don uciekł mi Kasandrze sprzed ołtarza Wyszedłem bez zapisywania i robie znów to samo. I znowu Don daje nogę. I znowu! Postanowiłem polepszyć ich relacje i dałem pocałunek i jakiś tam flirt. I udało się! Kiedy Don przyłączył się do rodziny, zauważyłem że ma jakiś inne kochanki xD Wszyscy zaczęli się zajmować sobą, a ja każę Donowi zapraszać je, by się z nimi pokłócić. Ale w tym czasie nastała noc, a z cmentarza którego wcześniej nie zauważyłem, zaczęły wyłazić okropne, kolorowe zjawy! Zaczęły iść w stronę domu, a słyszałem od koleżanki, że duchy straszą na śmierć. Natychmiast wyszedłem z tego nawiedzonego domu, z postanowieniem, że nigdy do nich nie wrócę xD Postanowiłem odwiedzić rodzinę Kalientę. Zobaczyłem, że Mortimer, który akurat przybył, jest miłością życia jednej z nich. Zaręczyli się i wzięli ślub na miejscu (nie pomyślałem, że Mortimer zamieszka u nich xD) Morti poszedł sobie przygotować bodajże galaretkę, a te dwie zaprosiły Dona, żeby z nim zerwać xD Całe popołudnie i wieczór się kłócili, aż w końcu wszyscy się nie znosili. Ale nagle przychodzi złodziej O__o One zaczęły panikować przed domem i nic nie robiły, Morti wcinał sobie galaretkę. Włamywacz uciekł, zabierając jacuzzi, barek i maszynę do ćwiczeń. Natychmiast od nich wyszedłem xD Byłem dość przerażony mieszkańcami Miłowa, więc zacząłem robić własnych xD Ahh, stare czasy xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2010, 10:56   #37
Titellè
 
Avatar Titellè
 
Zarejestrowany: 25.08.2008
Skąd: Łódź
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 120
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Do dziś gram w TS2, a 3 nie mam zamiaru kupić.
Pierwsza instalacja (oj bo było ich parę) odbyła się w moje urodziny ,jakoś dzień czy dwa po wyjściu simsów. Nawet nie pamiętam ile lat temu to było. Podczas instalacje też grałam w te mini-gierki i oglądałam zdjęcia. Wreszcie po długiej instalacji (jeszcze w tedy miałam stary komputer) odpaliłam grę. Oczywiście pierwsze otoczenie - Miłowo i rodzina Ćwir. Ale pograłam nią parę chwil i postanowiłam stworzyć własną ,ale pamiętam, że ciężko mi to szło, ponieważ w tedy nie umiałam połączyć simów w małżeństwo, rodzeństwo itp. Nawet nie pamiętam jaki dodatek kupiłam jako pierwszy. Albo biznes, albo studia. Zabawę z dodatkami z internetu zaczęłam... jakoś 3 lata temu (?) I w simsy gram do dziś. Jest to zdecydowanie moja ulubiona gra. Simsy 1 oczywiście też miałam i też miło wspominam.
__________________
Titellè znów na forum.
Titellè jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.05.2010, 15:00   #38
simsomanka30
 
Avatar simsomanka30
 
Zarejestrowany: 29.04.2010
Skąd: Z domu..:D
Płeć: Kobieta
Postów: 30
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Ja pamiętam moją pierwszą rodzinkę,to było w bodajże w 2006.Były to dwie kobiety a,że byłam mała,to zaczełam coś wklikać i jest opcja ''pocałuj'',''filtruj''.Prędzej czy póżniej włączyłam to no miałam żonę i żonę.
simsomanka30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2010, 20:52   #39
Wiktoria__07
 
Avatar Wiktoria__07
 
Zarejestrowany: 09.05.2010
Skąd: Oświęcim
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 135
Reputacja: 10
Grin Odp: Wspominamy The Sims 2...

Cytat:
Napisał NedaPL Zobacz post
Gdy ja pierwszy raz grałam byłam normalnie cała happy "Wreszcie mam dwójkę!".
Jeśli dobrze pamiętam najpierw weszłam do rodziny Kaliente. No i były te zaręczyny Mortimera i Diny. Potem gdy było ciemno był ślub. I wtedy pojawił się złodziej. No to ja panika i strach przez muzyczkę która zaczęła lecieć (nie spodziewałam się tego) i stopuję grę. Potem jednak włączam i alarm ryczy przyjeżdża policja i fight. Złodziejaszek do wiezięnia, a Nina wyprowadza się. I tyle. Było fajnie tylko przez muzyczkę przy złodzieju omało co nie dostałam zawału xD.
haha dokladnie jak ja hahaha tylko to ylo w jedynce wchodze na cwirow i slysze muzyczke jak wychodza duchy normwlnie podskoczylam na krzesle potem przyszedl zlodziej znowu muzycka kurde dysze jak lokomotywa serce mi wali w koncu mama zobaczyla jek te simsy mnie torturuja i wylaczyla glos.
sims 2 pewnie wole je od trojki wiec alarmuje:
NIE DAJMY SIE ZWARIOWAC TROJCE!!!
ale ja nie wspominam dwojki bo gralam w nia,gram,i bede grac
__________________
Wróciłam

Wiktoria__07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2010, 21:12   #40
Tusiov
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

O bosh... ja bym nie mogła żyć bez TS2 >.< . W TS3 nie ma wielu ciekawych obiektów . W dwójce są np. potwory (przykład: wampir), a w trójce nic ciekawego
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023