Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.04.2014, 08:42   #1561
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,603
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Kenny - InSim usuwający nagrobki? Co za bzdury xD
Ciężko mi jest w sumie powiedzieć, czy to coś ze strony komputera czy gry, bo i jedno i drugie jest bardzo prawdopodobne.
Póki co nie brzmi to na tyle poważne - przynajmniej jak dla mnie - żeby się martwić
Btw, jeśli grasz w EAksisowym Miłowie, to mnie nic nie zdziwi

KarolinaJ - przeinstaluj sterowniki (na wersję starszą). Ta gra (dziesięcioletnia!) nie nadąża za nowinkami i dobrze jej jest na starym sprzęcie i ustawieniach
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.04.2014, 15:11   #1562
KarolinaJ
 
Avatar KarolinaJ
 
Zarejestrowany: 23.09.2011
Skąd: GW
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 254
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Dzięki za pomoc Liv Niemało miałam problemów z powrotem do poprzednich sterowników ale w końcu się udało!

25.04.2014: Niestety, gra zaczęła się przycinać co jest uciążliwe i tym bardziej irytujące, że jeszcze dwa tygodnie temu wszystko działało idealnie. Wracałam do jeszcze starszych sterowników i nadal nic, próby grzebania w ustawieniach karty nie przywróciły płynności gry a jedyne co powróciło to te piękne tekstury ze zdjęcia które załączyłam poprzednio

Ostatnio edytowane przez KarolinaJ : 24.04.2014 - 23:05
KarolinaJ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.04.2014, 07:51   #1563
Euphoria666
 
Zarejestrowany: 25.04.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Witam
Mam problem z przedmiotem, który zniknął, ale dalej jest w grze =)
Byłam zmuszona reinstalować wszystkie moje simsy. Wcześniej korzystałam z programu See them, ale stosowałam się do zaleceń i te opcje, które pozwalają na ustawianie obiektów pod kątem i poza siatką miałam na wszelki wypadek wyłączone. Tym razem jednak o tym zapomniałam i w efekcie powstał pewien problem. Gdy mam włączony kod Move objects on, mogę przesuwać przedmioty poza odpowiadające im kratki (nie wiem, jak inaczej to nazwać. Na wszelki wypadek zrobiłam screenshota: http://imageshack.com/a/img836/5655/ehs9.png ) Jeśli umieszczę obiekt poza jego kratkami, to znika. To samo w sobie nie byłoby aż takim problemem, bo odznaczyłam już niepotrzebne opcje w See them, ale jeden taki przedmiot, który mi zniknął jest wciąż widziany przez moich simów, co mi bardzo przeszkadza. Czy jest jakaś możliwość, by odzyskać ten obiekt i go usunąć?
Euphoria666 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.05.2014, 12:17   #1564
Simsowa5
 
Zarejestrowany: 27.10.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 38
Reputacja: 10
Domyślnie Problem z dowiadywaniem się

Moja simka ma chłopaka, pocałowała innego faceta i jej ranga spadła do ''nieprzyzwoita''. Na drugi dzień jej chłopak się dowiedział, o tym że go zdradziła poprzez chyba plotki Co zrobić, żeby on się nie dowiadywał o tych zdradach na drugi dzień? Zastanawiałam się czy to nie wina, tego że moja simka jest sławna ._. Proszę o pomoc.
Simsowa5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.05.2014, 13:38   #1565
Sporeklaudia
 
Zarejestrowany: 26.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Jest tylko rozdzielczość 800X600, Simowie mają duże, czarne kwadraty pod nogami

Tak jak w temacie. Pisałam już do pomocy ea napisali coś tam, zrobiłam co kazali (już nie pamiętam co) jeszcze zainstalowałam jakieś sterowniki i javę. Napisałam, że nie pomogło nic. I nie chcą odpisać. Pomożecie mi?
Sporeklaudia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.05.2014, 13:57   #1566
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,603
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Simsowa5 - niech zdradza go w zaciszu domowym Przynajmniej inne, ciekawskie simy się nie dowiedzą

Sporeklaudia - ustaw cienie na średnie w opcjach.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.05.2014, 17:41   #1567
Simsowa5
 
Zarejestrowany: 27.10.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 38
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

W domu jest taka sama sytuacja :c Jest np. ''Jakaś tam simka i jakiś tam sim figlowali po raz pierwszy, paparazzi uwiecznił te chwilę'', a najlepsze jest to że paparazzi wgl nie było na parceli.

Ostatnio edytowane przez Simsowa5 : 11.05.2014 - 21:27
Simsowa5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.05.2014, 22:18   #1568
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 519
Reputacja: 22
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Od jakiegoś czasu po powrocie z parceli publicznej albo gdy gra wczyta parcele publiczną, komputer mi się resetuje..
Po ponownym włączeniu komputera pokazuje się błąd systemowy
BCCode : 10000050 BCP1 : E604D000 BCP2 : 00000000 BCP3 : 8056AC3B BCP4 : 00000001 OSVer : 5_1_2600 SP : 3_0 Product : 256_1
__________________
Shattered jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.05.2014, 18:30   #1569
Agor-ia
 
Avatar Agor-ia
 
Zarejestrowany: 10.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 418
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Zainstalowałam, uruchomiłam bez problemu, ale nie mogłam włączyć wygładzania krawędzi, do tego miałam tylko jedną opcję rozdzielczości - 800x600. Pokombinowałam z Graphics Rules, to teraz przy uruchomieniu mam błąd, że karta jest niezgodna z directx9. Uruchamianie w trybie zgodności nic nie daje. Jakieś pomysły? Zastanawiam się czy ja coś nachrzaniłam, czy może po prostu gra się z moim sprzętem nie lubi i nie polubi
__________________
Lubię piwo i starych rybaków.

Be the type of Woman, who crawls out of bed every day and the Devil says "Oh no, She's awake!"

"The only way to get rid of a temptation is to yield to it." - Oscar Wilde
Agor-ia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.05.2014, 19:56   #1570
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,603
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Agor-ia - prędzej grzebałabym w ustawieniach karty graficznej To sterowniki blokują wygładzanie krawędzi.
Co do rozdzielczości, to kiedyś mając simsy na WinXP wkurzałam się, że nie ma wszystkich rozdzielczości, które były w "siódemce", i kazałam sobie przeinstalować system
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dorota, karetka, nowy dom, rzeczy z internetu, serial, youtube


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023