Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.12.2004, 16:47   #1
Wampirencja
 
Avatar Wampirencja
 
Zarejestrowany: 09.01.2004
Skąd: Pudełko po chińszczyźnie
Wiek: 34
Postów: 437
Reputacja: 10
Excl Mój sim nie umie gotować...

Jak powyżej. Mój sim nie umie gotować. Na obiad w jego menu istnieje jedynie sałatka szefa i bodajze szybkie danie, sniadanko to płatki i szybkie danie a drugie śniadanie- kanapki z szynką. I tyle. A ma MAX umiejętności kucharzenia. Co jest nie tak?

ps. Łatka do TS2, ubiegając takie odpowiedzi, nie pomogła tu w niczym.
__________________
nie wiem kiedy będzie koniec świata, ale na pewno go przegapię.

All hail the hypnotoad!
Wampirencja jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.12.2004, 17:10   #2
mariq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hmmm dziwne ktoś już chyba o tym pisał wcześniej, a może masz pustą lodówkę?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.12.2004, 17:19   #3
Kabisa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Brakuje pieca i tyle.

Kup biedaczkowi piec :-].
Niby na czym ma ugotować inne dania niż te które wymieniłeś? Do szybkiego dania, sałatki czy kanapak pieca nie trzeba ale nic innego juz nie ugotujesz. Jeżeli twój sim ma już piec to sprawdź czy nie ma na nim jakiegoś niedokończonego dania. To powinno rozwiązać problem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.12.2004, 18:37   #4
Rosaly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

W pełni się zgadzam - sprawdź, czy masz piec. Jeżeli masz, to może się zepsuł (piece w TS2 się psują?).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.12.2004, 19:26   #5
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Rosaly -> Mi się jeszcze żaden piec czy kuchenka nie zepsuła a gram od września.
A co do tematu Kliknij może na kuchenkę i zobacz jakie masz opcje. Czasami może się zdarzyć że zapomniałaś wyjąć z piekarnika zapiekanek. Niby nic nie widać a kuchenki nie da się używać. Możesz także sprzedać tą co masz i kupić nową.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2004, 09:28   #6
Rosaly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mnie nigdy nic nie utknęło w piekarniku (też gram od września ). Jak się przerwie podczas pieczenia to się zostaje? Jeśli tak to pewnie o to chodzi z tą nieumiejętnością gotowania.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2004, 10:17   #7
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rosaly
Mnie nigdy nic nie utknęło w piekarniku (też gram od września ). Jak się przerwie podczas pieczenia to się zostaje? Jeśli tak to pewnie o to chodzi z tą nieumiejętnością gotowania.
To dziwne ale o ile umie robić już określone danie to ono się nie spala. Moja simka będąc w ciąży robiła sobie zapiekanki. I w miedzyczasie brzuch jej urósł i zapomniała co robiła gorzej bo ja też zapomniałam no i zjadła płatki Sprawa się wyjaśniła jak jej mąż wrócił z pracy. Nie był głodny ale wtedy oszczędzałam na pokojówkach i kazałam mu posprzątać w kuchni... I klikając na kuchence było: weź zapiekanki czy jakoś tak. Ale po wyjęciu już się nie nadawały do jedzenia... Za długo były w piekarniku.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2004, 10:21   #8
*dumando*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rosaly
Mnie nigdy nic nie utknęło w piekarniku (też gram od września ). Jak się przerwie podczas pieczenia to się zostaje? Jeśli tak to pewnie o to chodzi z tą nieumiejętnością gotowania.
tsaa z kuchenki zaczyna wychodzić czarny dym..a potem robi się pożar kiedy jest czarny dym i sim zdąży szybko wyjąć to danie to pożar nie wybuchnie..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2004, 10:41   #9
Lisa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zobacz czy twój sim ma kuchenke . Ja kiedyś zapomniałam ją kupić i biedny simek bez przerwy głodny chodził.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2004, 11:20   #10
Liar
Guest
 
Postów: n/a
Idea

Zeby bylo super to kupic kuchenke, mikrofaloowke i mikser ale musi byc jakas wolna szafka zeby mogl pokroic....
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023