Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.11.2007, 18:52   #1
kama_kizia
Guest
 
Postów: n/a
Post problem

mam the sims 1 zwierzaki. czemu jak zapelnilam wszystkie pola do mieszkania to nie moge isc na inne "pole". Chodzi mi o to co jest w lewym górnym rogu. (pisze 1 i strzalki w lewo i prawo). czemu nie moge zmienic tego np. na 2? bo nie moge budowa wicej domków
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.11.2007, 20:12   #2
kornelia911
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: problem

Nie ten dział..THE SIMS 1

a to dzial o THE SIMS 2..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.11.2007, 21:15   #3
kama_kizia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: problem

ale mi chodzi o odpowiedz, a nie wskazanie na dzial. ja wiem co robie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.11.2007, 15:04   #4
rybak111
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: problem

kiedy próbuję włączyć simsy wyskakuje "Some needed files were corrupted during the installation. Please reinstall The Sims 2" Proszę o pomoc
Z góry dzięki :-)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.11.2007, 15:29   #5
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: problem

Cytat:
Napisał rybak111
kiedy próbuję włączyć simsy wyskakuje "Some needed files were corrupted during the installation. Please reinstall The Sims 2" Proszę o pomoc
Z góry dzięki :-)
Komunikat oznacza, że niektóre potrzebne pliki zostały uszkodzone poprzez instalacji i trzeba zainstalować Sims 2 ponownie.
Powinno się spróbować zainstalować jeszcze raz, w miarę możliwości z czystych, nie uszkodzonych płyt. Jeśli nadal ten błąd by występował, to najlepiej przed ponowną instalacją gry przeczyścić sobie rejestr. Tu napisałam, jak to zrobić:
http://forum.thesims.pl/showpost.php...79&postcount=2

Ostatnio edytowane przez Isi : 13.11.2007 - 16:18
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.11.2007, 15:33   #6
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: problem

Rybak, po pierwsze wygodniej byłoby założyć nowy temat a nie dopinać się do istniejącego Jeśli chodzi o twój problem.. Widocznie podczas instalacji TS2, niektóre pliki uległy uszkodzeniu.. I chyba nie pozostaje ci nic innego, jak ponowna reinstalacja gry (czyli zastosowanie się do wyskakującego komunikatu). Pamiętaj żeby przed instalacją powyłączać zbędne programy typu: antywirusy, gg i inne.
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.11.2007, 15:21   #7
kama_kizia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: problem

halo!!! odpowiadajcie na moje pytanie a nie na jakiegos gostka co sie pyta w nie swoim temacie. czekam na odpowiedzi na moje pytanie!!!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.11.2007, 16:21   #8
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: problem

Cytat:
Napisał kama_kizia
halo!!! odpowiadajcie na moje pytanie a nie na jakiegos gostka co sie pyta w nie swoim temacie. czekam na odpowiedzi na moje pytanie!!!!!
Sorry, już tak z rozbiegu odpowiedziałam na to, na co znałam odpowiedź...

A jeśli chodzi o Twoje pytanie, to za bardzo nie wiem... Chodzi Ci pewnie o to, że chcesz przejść do kolejnego otoczenia, gdzie można budować nowe domy... I co się dzieje, kiedy próbujesz na te strzałki nacisnąć? Wyskakuje jakiś komunikat, gra się wyłącza, czy może nic się nie dzieje? Jeśli gra się wyłącza to możliwe, że jest to jakiś błąd (ponoć ściągane dodatki mogą powodować jakieś błędy w The Sims, ale ja nigdy do Sims 1 nic nie ściągałam).
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.11.2007, 17:14   #9
avenly
 
Avatar avenly
 
Zarejestrowany: 07.11.2007
Skąd: Polska
Płeć: Kobieta
Postów: 1,206
Reputacja: 10
Blush Odp: problem

kama_kizia,przecież ten jak to nazwałaś "gostek" nie musi tworzy nowego tematu,jeżeli podobny już istnieje(nawet nie powinie )tylko może sie zapyta w twoim,no nie?A co do twojego problemu,to mogłabyś wyjaśnic troszkę dokładniej o co Ci chodzi??

Ostatnio edytowane przez avenly : 13.11.2007 - 17:25 Powód: brak odpowiedzi na problem.
avenly jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.11.2007, 05:57   #10
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: problem

właśnie, bo zachowujesz sie jak pepek świata xP Niektórzy nawet miesiąc czekaja na odpowiedz i żyją... Bosh co za ludzie... xP :con:








P.S. Z twojego posta wynika ze chodzi Ci o The Sims 1 a nie o 2, więc nie ten dział.I niewypieraj sie że wiesz co robisz.

Ostatnio edytowane przez MiNuTkA15 : 14.11.2007 - 06:00
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023