Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.07.2011, 19:06   #1
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Post KONKURSY - reorganizacja?

KONKURSY THESIMS.PL
  • Aktualne konkursy:
    • Forum Awards
    • Make Them Up!
    • Pokaż mi swoje wnętrze!
    • Urzekła mnie twoja historia.

To są takie stałe, niezmienne konkursy. Czy ktoś z was ma może propozycje, jak je może zmodyfikować? Coś dodać, coś odrzucić? Czy w takim stanie są idealne?

No i pojawiły się nowe propozycje do konkursów, jednakże nie jesteśmy pewni czy w ogóle bylibyście czymś takim zainteresowani. Bo sama próbowałam jakieś zorganizować, ale jakoś nie było komu wziąć w nich udziału.
Padła między innymi propozycja, aby stworzyć:
  • konkurs do TS1
  • konkurs dla kreatorów
  • konkurs graficzny

Co wy na to? Czy znaleźliby się jacyś chętni?
A może macie jakieś własne propozycje? Jakiś konkurs przywrócić, jakiś nowy ustanowić?

Tak abstrahując jeszcze od tematyki, padła propozycja aby rozszerzyć dział Downloads, aby zachęcić użytkowników do tworzenia własnych rzeczy. Można by spróbować z nadawaniem rang i tworzeniem własnych subforum dla danego kreatora. Oczywiście to tylko gdybania. Znalazłyby się jakieś chętne, zdolne osoby?

Bardzo proszę o wypowiadanie się w tym temacie!:3
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.07.2011, 19:48   #2
αγάπη
 
Avatar αγάπη
 
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Mogę się wypowiedzieć tylko na temat PMSW ponieważ tylko w nim biorę udział, moim zdaniem należy zmienić trochę regulamin. Myślę że przydał by sie ktoś kto naprawdę by się tym konkursem zainteresował. Kogoś kto zrobi porządna bryłę do zagospodarowania no bo błagam, w tym roku dupny domek z Sunset Valley, w tamtym roku (?) kwadrat podzielony na równe 4 części.
Konkurs do The Sims 1 - bardzo dobry pomysł, tym bardziej że pierwsza część gry jest traktowana trochę po macoszemu na naszym forum. Jestem ciekawy tylko czy będą osoby chętne aby wziąć w nim udział.
Konkurs dla kreatorów - A na czym taki konkurs miałby polegać, z tego co wiem to tylko ilona tworzy jakieś obiekty do the sims 3.
Konkurs graficzny - a na czym taki konkurs miałby polegać ?
Przywróciłbym konkursy : "Zostań Fotografem" oraz "Droga do oświecenia" ponieważ frekwencja w tych konkursach jest chyba największa.
Co do działu Downloads, jest to dobry pomysł, rangi zawsze zachęcały i będą zachęcać, trzeba by tylko napisać kilka dobrych poradników jak tworzyć coś w grze, bo niektóre osoby chcą, a nie wiedzą jak :> No ale to tylko moje zdanie
WŁAŚNIE LUDZIE, RUSZCIE TYŁKI, NIECH TO FORUM WRESZCIE SIE RUSZY, BO MODZI I ADMINI ROBIA CO MOGA ZEBY WRESZCIE ODZYSKAĆ PEŁNE MOŻLIWOŚCI A TU TAKI ZASTÓJ, JUZ MI DO PMSW SIE ZGŁASZAĆ >D
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly



Ostatnio edytowane przez αγάπη : 06.07.2011 - 19:58
αγάπη jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2011, 20:10   #3
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Cytat:
Mogę się wypowiedzieć tylko na temat PMSW ponieważ tylko w nim biorę udział, moim zdaniem należy zmienić trochę regulamin. Myślę że przydał by sie ktoś kto naprawdę by się tym konkursem zainteresował. Kogoś kto zrobi porządna bryłę do zagospodarowania no bo błagam, w tym roku dupny domek z Sunset Valley, w tamtym roku (?) kwadrat podzielony na równe 4 części.
Użytkownicy w takich konkursach mają się wykazać. Zrobić 'coś z niczego'. Chyba nie mamy wam podstawiać gotowych wypicowanych brył bo wtedy naprawdę trudno będzie wybrać kogoś kto naprawdę zasłużył na zwycięstwo. Z takimi bryłami uczestnicy mają większe możliwości wykazania się. Przynajmniej takie jest moje zdanie.
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2011, 20:14   #4
αγάπη
 
Avatar αγάπη
 
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

No właśnie nie, pomyśl sobie jak można sie wykazać doskonale meblując duży dom a nie jakiś kwadrat, ale okej, każdy może mieć swoje zdanie >P
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly


αγάπη jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2011, 20:20   #5
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Aktualnie konkursy mi nie przeszkadzają, zamierzam startować w kolejnych edycjach MTU i PMSW. Czekam tylko na edycję w "dwójcę". Co do przywrócenia jakiegoś nic nie mówię, bo mnie nie interesowały, ale jak pisał agapi interesowały innych więc można by przywrócić.
Konkurs do ts 1 byłby ciekawym doświadczeniem wydaje mi się. Sam chętnie wziąłbym udział i instalował specjalnie jedynkę. Faktycznie, The Sims 1 jest bardzo ubogo przedstawione na naszej stronie. Mało użytkowników jeszcze w tą grę gra, a jeśli już grają to nie dzielą się zdjęciami i innymi przeżyciami. Moderacja i inni też chyba odsywają ten dział na bok. Może jakoś go reaktywować? Przypomniało mi się Podwórko, które jako małe dziecko jeszcze nieogarnięte na forum uwielbiałem czytać po kilka razy. I Simowa Telewizja, która miała chyba trzy odcinki i jeden mówił o ataku UFO... Może jakaś akcja z jedyneczką?
Konkurs kreatorów również byłby ciekawy, bo wybór w głosowaniu na pewno sprawi dużo problemu, a chyba taka rywalizacja jest najlepsza.
Dział kreatorów w downloads byłby fajny. Kilka osób na pewno można dołączyć do tej grupy nawet jeśli nie biorą udziału w konkursach, ale robią wspaniałe rzeczy.
I liczę na jakieś obszerne poradniki eksperta np. co do używania kodu boolprop constrainfloorelevation, bo można z nim zrobić ciekawe rzeczy przy budowaniu domków, a dużo użytkowników uważa go za czarną magię (w tym także ja).
Tak jak napisał agapi, rangi zawsze cieszyły i będą cieszyć.

Wydaje mi się, że tyle.

A JEDNAK NIE.
EDIT:

Cytat:
Napisał Gingers
Użytkownicy w takich konkursach mają się wykazać. Zrobić 'coś z niczego'.
Cytat:
Napisał agápi
No właśnie nie, pomyśl sobie jak można sie wykazać doskonale meblując duży dom a nie jakiś kwadrat[...]
I tutaj i tutaj jest trochę prawdy...
Niby konkurs ma służyć pokazaniu innym umiejętności użytkownika w meblowaniu w trudnej powierzchni, ale jednak powinien dać pokazać nieskończoną wyobraźnię twórcy...

Może robić na zmianę inne edycje? Raz jedną, a raz drugą?

Ostatnio edytowane przez kalafjor : 06.07.2011 - 20:26
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2011, 20:31   #6
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Ja mam coś w sprawie PMSW i MTU.

Bardzo fajnym udogodnieniem byłoby tworzenie simów/domów z wyłącznie maxisowych rzeczy. Jest wiele osób na forum które grają tylko na maxisie. <w tym ja>
Na pewno było by więcej zgłoszeń.

Konkurs graficzny - Jestem ciekaw na czym by polegał. <ŁaaaŁ>

Do Forum Awards można by dac więcej rang, wiem, że jest ich dużo, ale można by dac takie inne w których np. użytkownicy z niższym stażem mogli by coś wygrac.

I fajnie by było gdyby każdy użytkownik miał rangę wymyśloną przez siebie, tak dla satysfakcji. //Watchman: Nie! L. edit: NIEEEEE!


Myślę, że "forumowa kadra" rozpatrzy moje pomysły, mam jeszcze inne jakby co, np na nowe konki : P
__________________


I found my own way... :]

Ostatnio edytowane przez Liv : 06.07.2011 - 21:06
neville jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2011, 20:38   #7
αγάπη
 
Avatar αγάπη
 
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Cytat:
Napisał Bluszczyk Zobacz post
Bardzo fajnym udogodnieniem byłoby tworzenie simów/domów z wyłącznie maxisowych rzeczy. Jest wiele osób na forum które grają tylko na maxisie. <w tym ja>
Na pewno było by więcej zgłoszeń.
Moim zdaniem powinno być tak zę jak ktoś robi domek maxisie to powinien być osobno oceniany, ale na pewno powinna być też możliwość budowania z dodatkami. Wiele osób (w tym ja) nie wyobraża sobie gry bez dodatków z neta.

Cytat:
Napisał Bluszczyk
Do Forum Awards można by dac więcej rang, wiem, że jest ich dużo, ale można by dac takie inne w których np. użytkownicy z niższym stażem mogli by coś wygrac.
Też tak myślałem kiedy się tu zarejestrowałem, ale teraz patrzę na to inaczej, w sumie nie należy mi się ranga trendsettera bo chryzia wygrała, ale miała już 3 rangi, chodzi o to ze trzeba się naprawdę starać żeby coś wygrać, ta są takie forumowe Oscary XDDDD I właśnie fajnie ze jak w końcu coś dostaniesz niby tylko ranga a mordę cieszy <33
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly



Ostatnio edytowane przez αγάπη : 06.07.2011 - 20:43
αγάπη jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2011, 20:43   #8
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Co do tego oceniania domków osobno, to zgadzam się.
Jeśli ktoś buduje tylko w maxisie, a konkurs nie zabrania dodatków, to ta osoba ma małe szanse na wygraną chyba, że jest się kreatorem i nawet z maxisa można zrobić cuda.
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2011, 20:43   #9
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

wiecej rang w FA od razu odpada, to mowie, zeby nie bylo. rangi dla kazdego uzytkownika rowniez. to sa nagrody, a nie ozdoby.

a graficzny, hm. moze tak jak bylo w 4 zywiolach, jakies plakaty promocyjne serii the sims albo cos w tym stylu? simowe avatary/animacje? no cos mniej wiecej w tym kierunku.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2011, 20:45   #10
Candle
 
Avatar Candle
 
Zarejestrowany: 19.11.2009
Skąd: <3
Płeć: Kobieta
Postów: 226
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

ogólnie konkursy są ciekawe. Wszystkie.
do MTU można by było zrobić np.: edycję z tylko samym maxsisem. byłoby to dla niektórych wyzwanie ;D .nie każdy gra z dodatkami z internetu (w tym ja) i nie będzie do jednego konkursu ściągał kilka rzeczy ;] .
__________________
mod edit: nieregulaminowa sygna.
Candle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023