Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.12.2009, 14:44   #1
Dingo02
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Ell Bandito, muchy i coś jeszcze :?

Witajcie. Mam kilka spraw. Kupiłam ostatnio Sims Unleashed (Zwierzaki) i spotkałam parę dziwnych zjawisk.

1. Przyszedł do mnie Ell Bandito (ten szop, czy jak mu tam). Uciekłam do domu, a pies sąsiadów (Tucker) został na zewnątrz i pogryzł się z Banditem. Tak sobie myślę, co by mi zrobił ten szop, gdyby nie pies? Odpowiedzcie, bo ciekawa jestem, a nie chcę narażać Simów.

2. Co to za latające muchy, co one robią i jak się ich pozbyć?

3. Mój psiak notorycznie załatwia swoje potrzeby pod sztalugą, albo stołem. Ma kuwetę, czy ten domek do ubikacji, ale z niego nie korzysta. Co zrobić?
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.12.2009, 17:27   #2
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,573
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Ell Bandito, muchy i coś jeszcze :?

1. El Bandito nic nie robi simom z tego co pamietam.
2. Muchy masz jak masz syf w domu np. nieumyte talerze, zdechłe myszy ( przynajmniej ja miałam ). Albo zwieją same albo kot sie z nimi rozprawi
3. Psy nie sikają do kuwety, kuweta jest dla kotów o.o jak ci leje w domu to go gań to bedzie lał na polu ;p
nie mówię że to wszystko co mówię jest dobrze bo dawno nie grałam w jedynkę więc mogło mi sie troche popieprzyć z dwójką ;p ale powinno być dobrze...
__________________
Rainbow jest offline  
stare 16.12.2009, 14:09   #3
Dingo02
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ell Bandito, muchy i coś jeszcze :?

1. Masz rację, El Bandito Simom nic nie robi! Bo on wygrzebuje śmieci ze śmietnika (miałam go już trzy razy, dwa razy psy go pogoniły, a raz mi naśmiecił!) O.O

2. Ja nie mam syfu w domu, ale może to przez moją sunię, której w ogóle nie myje? Lol, ostatnio dopiero kupiłam tę wanienkę i ją wykąpałam, muchy usunęłam (move_objects on) i się już nie pojawiły x.x

3. Dzięki! Nie miałam pojęcia, że tylko kotki do niej sikają! A pieska to już wiem, że trzeba na niego krzyczeć, ale nie mam serca -_-,,

No to dziękuję! Temat już chyba do zamknięcia
 
Zamknięty Temat

Tagi
problemy, sims, zwierzaki


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023