Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.07.2008, 20:10   #71
radzionek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odkrywcy....

Też to miałem !!! Pojawiła się mniej więcej taka informacja....

Sprzątaczka :

Zaraz ! Dlaczego ten szkielet ma mój strój ?
Dlaczego ten szkielet w ogóle coś robi !?
Uciekam z tąd ! Za bardzo się was boję !
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.07.2008, 23:17   #72
Alene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odkrywcy....

heh ;]
ja miałam coś takiego że smok od wampirzycy wiki (a mianowicie płomyk albo i pochodnia -->imie smoka) zauważył tego szopa pracza El Bandita i chuchnął na niego ogniem ale sobie nie trafił więc się wkurzył i zaczęłli się bić bo była taka biała okrągła chmurka i zasłaniała to jak się bili
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.07.2008, 21:18   #73
radzionek
Guest
 
Postów: n/a
Grin Odp: Odkrywcy....

Z El Bandito bila się raz moja suczka kiedy go zobaczyla i też była taka chmurka.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.07.2008, 08:56   #74
Madelaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odkrywcy....

Cytat:
Napisał radzionek Zobacz post
Też to miałem !!! Pojawiła się mniej więcej taka informacja....

Sprzątaczka :

Zaraz ! Dlaczego ten szkielet ma mój strój ?
Dlaczego ten szkielet w ogóle coś robi !?
Uciekam z tąd ! Za bardzo się was boję !

Też takie coś miałam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.12.2008, 11:54   #75
schogetten
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odkrywcy....

i się nigdy nic nie udało odkryć, nigdy nie kombinowałam z grą. ;d
a karaluchy i muchy kasuję non stop XD
jak zobaczyłam tego Potwora z Loch Ness w Zwierzakach, to tez się zdziwiłam, ale pojawiał się on dosyc często, więc nie potraktowałam go jako jakiś błąd w grze. ;d
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.12.2008, 18:47   #76
Estera_Egipska
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odkrywcy....

Czy miał ktoś kiedyś w ogrodzie nagły atak żab? które dało się tylko pocałować i nic więcej , ale to nie o tym ja odkryłam jak zabić sima przes ten symulator do latania w sims gwiazda po prostu on lata sobie a ja za pomocą move_objects on wyciągnełam go stamtąd np. do jakiegoś pokoju i robi tam jakieś akrobacje w powietrzu aż mu spadnie pasek energii nagle wylatuje i zostaje pod symulatorem nagrobek.Kiedyś jeszcze z tego tortu z sims światowego życia zamiast tancerki wyskoczyła jakaś różowa małpa miała na imię zośka z dżungli czy jakoś tam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2008, 13:25   #77
klina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odkrywcy....

ja dostałam dziwaczne doświadczenie xD taka babka domnie przychodziła, miałam w domu takiego robota sprzątacza (sims balanga) i on niewiadomo czemu zaczoł gadać z tą babką i żąglować jej xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2009, 02:25   #78
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odkrywcy....

To ja, nie wiem czy to można nazwać odkryciem ale jeśli w Abrze rzuci sie czar ożywienie na tego ogrodowego flaminga to on sie w taką różową babke zamieni xD I ona ma takie pióra jak te ze strojów karnawałowych tancerek z Rio de Janeiro xDD I ona nawet z psami gada O.O
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.11.2009, 15:56   #79
Dingo02
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odkrywcy....

Dawno to już było i trochę nie pamiętam, ale spróbuję opowiedzieć. Miałam włączony dom samouczka. Wykonywałam wszystkie rozkazy, aż do rozkazu kupienia przedmiotu: kupiłam krzesło i odtworzyłam grę. Pisało, że mam zresetować grę, bo jest błąd w domku 0_0 Kliknęłam ok i ciągle miałam włączoną rodzinkę, ale tylko pana Nowaka, bo pani się zjawia po kupieniu. No więc miał wszystkie potrzeby na max, nie musiałam go karmić, ani myć, ani zaprowadzać siusiu (hihi), jedynie mu energia spadała i jak ładowałam spaniem, to się tylko do trzy czwarte zapełniało! I to musiał spać przez kilka dni! Dalej nie mogłam go usypiać, bo stało w miejscu, i sama musiałam go budzić, bo nie chciał wstać. Jeszcze dziwne, że miał potrzebę "social" czyli towarzystwa na max, a nie przychodzili do niego ŻADNI sąsiedzi. Nawet nie przechodzili przypadkowo chodnikiem!

Zaznaczam, to było dawno, mogłam coś przekręcić, ale tak to mniej więcej wyglądało. Nie zmyślam!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2011, 17:01   #80
Jakub
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odkrywcy....

Cytat:
Napisał schogetten Zobacz post
i się nigdy nic nie udało odkryć, nigdy nie kombinowałam z grą. ;d
a karaluchy i muchy kasuję non stop XD
jak zobaczyłam tego Potwora z Loch Ness w Zwierzakach, to tez się zdziwiłam, ale pojawiał się on dosyc często, więc nie potraktowałam go jako jakiś błąd w grze. ;d
Jest jeszcze na wyspie wakacyjnej i w Centrum.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023