Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś zadowolony/a z adopcji dzieci w TS3?
Tak, wszystko w pełni mnie satysfakcjonuje. 36 22.50%
Tak, choć nie do końca. 72 45.00%
Nie, raczej nie. Jest sporo niedopracowań i ogólnie nie podoba mi się. 15 9.38%
Straszne! Wolę nikogo nie adoptować! Wszystko woła o pomstę do nieba! 15 9.38%
Nie mam zdania. Nigdy nie korzystałem/am z tego typu usług. 39 24.38%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 160. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.08.2011, 09:32   #51
Carolayn
 
Avatar Carolayn
 
Zarejestrowany: 31.07.2011
Skąd: Elbląg
Płeć: Kobieta
Postów: 38
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Adopcja

Głupie jest to, że nie można wybrać koloru skóry dziecka! Miałam całą rodzinkę białą a mi tu przywieźli czarne dziecko! Nie mam nic przeciwko czarnym, ale trochę to dziwnie wygląda. No i jeszcze można by było adoptować nastolatka tak jak w prawdziwym życiu
Carolayn jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.08.2011, 10:27   #52
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Adopcja

Mi raz przysłali ładne dziecko, lekko opalone i w ogóle ładne. Nie pamiętam dokładnie, jakie miała cechy, bo usunęłam save... Chyba ''uwielbia przyrodę'' i ''dobra''. Chociaż miało dziwnie oczy, a ''oczy są zwierciadłem duszy'' . Ale chyba właśnie specjalnie nie ma nastolatków do adoptowania, bo takie ''dziecko'' już dorasta, wie że to nie są jego prawdziwi rodzice, buntuje się i za wszelką cenę chce się tego dowiedzieć, a jak się nie dowie to staje się gnębionym Emo i w końcu popełnia samobójstwo... No dobra, trochę przesadziłam xD Ale w każdym razie nastolatkowi trudno się przystosować do innego otoczenia, kiedy przez cały czas było w domu dziecka.

Ostatnio edytowane przez Fisia : 02.08.2011 - 09:26
Fisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2011, 20:03   #53
Krzychu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Adopcja

Cytat:
Napisał Carolayn Zobacz post
Głupie jest to, że nie można wybrać koloru skóry dziecka!
Głupie? Dziecko to nie towar nie wybiera sie go jak papier z biedronki! Po za tym Sunset i inne miasta są tworzone na podstawie miast Kanady i Ameryki a tam widok czarnucha* nie jest dziwny. A adopcja jest nawet fajna . Raz nawet korzystałem.Znaczy mój sim.

* Nie jestem rasistą. A to był żart.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2011, 09:24   #54
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Adopcja

E, i tak w trójce jest lepiej bo można wybrać PŁEĆ, a w dwójce to dupa, za przeproszeniem. Np. jest samotna dziewczyna, która niby jest bezpłodna i nikt jej nie chce, specjalnie chcesz dla niej dziewczynkę, a tu chłopiec. Ja raz (w Ts2) miałam tak, że zabrali mi dziecko, ale ja to zrobiłam specjalnie, bo było brzydkie. Na innej rodzince chcę sobie adoptować słodką, małą dziewczynkę, a przychodzi mi ten brzydal zabrany. I jako rodziców nie miał tamtych, tylko tą co go adoptowała. Ale miał wspomnienia i dawne związki. Czy tylko mi przychodzi na zmianę chłopiec i dziewczynka?
Fisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2011, 09:30   #55
Carolayn
 
Avatar Carolayn
 
Zarejestrowany: 31.07.2011
Skąd: Elbląg
Płeć: Kobieta
Postów: 38
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Adopcja

No może i racja z tymi nastolatkami! Ale nie zmienię zdania na temat koloru skóry! Mówcie co chcecie, ale lepiej jakby można było wybrać kolor!
Carolayn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2011, 11:43   #56
Magda067
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Adopcja

Raz adoptowałam dwójkę dzieci-chłopca i dziewczynkę.Moi Simowie mieli już dwójkę małych dzieci,chcieli mieć dużą rodzinę a ponieważ byli bardzo zajęci karierą nie mogli sobie pozwolić na kolejne ciąże.Trafiły mi się świetne dzieci,chłopiec bardzo spokojny,mól książkowy,wirtuoz-robi teraz karierę muzyczną,ma soją rodzinę i syna;dziewczynka-odważna,dusza towarzystwa-aktualnie jest policjantką i ma swoją bardzo dużą rodzinę (5 dzieci).Ogólnie bardzo udane dzieci.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2011, 13:23   #57
Pani Szatanowa
 
Avatar Pani Szatanowa
 
Zarejestrowany: 02.11.2011
Skąd: Pół-wieś pod Wawą
Płeć: Kobieta
Postów: 56
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Adopcja

Kiedyś tam moje simki adoptowały dzieci, jeśli wymagała od nich tego historia (gram w ts3 i zawszę muszę wymyślić moim podopiecznym jakąś historie, bo inaczej.. nudno jakoś). Generalnie wszystko było w porządku, tylko NIGDY nie trafiłam na bobasa, który był mulatem czy murzynem - zawszę trafiały mi się pulchne i białe. Dziewczynki często były ładne, chłopcy natomiast byli boscy. na serio, każdy adoptowany chłopak wyrastał na przystojniaka. Nie rozumiem tego za bardzo, bo kiedy simka zachodzi w ciążę i rodzi dziecko płci męskiej, jest ono strasznie niepodobne czy brzydkie, a kiedy adoptuje - wychodzi jakiś siódmy cud świata. niewiem, może tak jest tylko u mnie, albo to moje przewrażliwienie. W każdym razie adopcja w ts3 podoba mi się bardzo - czasem denerwują mnie tylko bugi, gdzie po tą usługę muszę dzwonić kilka razy, żeby w końcu dowieźli malucha.
__________________

are made of this
Pani Szatanowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2011, 14:20   #58
ginsei
 
Zarejestrowany: 30.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 247
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Adopcja

SimBotami zaadoptowałam dziecko - dziewczynkę. I muszę stwierdzić, że z niej jest całkiem ładna Chinka simsowa - z urody i karnacji przypomina mieszkańców Shang-Shimla (wybaczcie, jeśli źle napisałam...) (ma również czarne włosy - aktualnie dałam jej fryzurę luźnego warkocza, tego co z WP przyszedł), wśród cech miała 'uwielbia przyrodę' i 'zdyscyplinowana', ulubioną jej muzyką jest 'chińska', kolor - limonkowy (jak dla mnie bardzo miła odmiana - dzieci z ulubionym zielonym kolorem jeszcze nie miałam) i tylko danie jest 'ryba z frytkami'... Jak podrośnie, to jej zmienię danie na 'sushi' a imię na jakieś japońskie Wrzucę jej jeszcze podróżnika, żeby opłacało nią się do Chin jeździć (może znajdę jej biologicznych rodziców? xD ). Póki co dałam jej cechę 'miłośnik zwierząt', bo podróżnika nie było...
Babcia ją wychowuje (która jest rockówną i młodą dorosłą, ale co tam! Babcia to babcia!), bo mnie wkurzało jak co chwile u żywych Simów wyskakiwała czynność 'SimBot!' :/ Całą kolejkę miewałam wypełnioną czynnościami, a tu jeden SimBot i czynności poszły się rypać :/

W każdym bądź razie - z adopcji jestem zadowolona, nie jest to moje pierwsze adoptowane dziecko i nie zauważyłam, by znacznie odbiegały od wyglądu rodziców adopcyjnych ((prawie) zawsze gram bardzo bladymi Simami i jeszcze nie zdarzyło mi się czarne dziecko na przykład), ani, żeby miały jakieś bardzo negatywne cechy (tyle, że ja się negatywnych cech nie boję - siostra wspomnianej babci ma np. cechę 'zła' i sama jej taką dałam (jest cesarzową zła, a jej ojciec - mistrzem złodziei - taka mafia rodzinna )
ginsei jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.04.2014, 15:53   #59
Sadystka
 
Avatar Sadystka
 
Zarejestrowany: 15.04.2014
Skąd: Birmingham, UK
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 36
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Adopcja

Nigdy nie adoptuję dzieci. Są zazwyczaj brzydkie i mają paskudne cechy.
Sadystka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023