Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.08.2003, 11:14   #1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

W temacie "O Waszych domach", który zresztą sama założyłam, ktoś napisał, czy był taki temat. Więc właśnie go zakładam.
Ja na przykład miałam rodzinę (2 osoby), i grałam sobie w niej bez kodów. Było całkiem fajnie! Na początku zrobiłam domek 45 metrów, żeby Simowie spali na leżankach itd. Potem stopniowo, z przypływem forsy zwiększałam go i teraz ma 222 metrów. Zrobiłam jedną wielką przestrzeń (salon, jadalnia, kuchnia, sypialnia) i dużą łazienkę. Grało się bardzo przyjemnie, czasami coś zmieniałam, jakieś obrazy czy kwiatki. Grałam tak 11 simowych dni i w końcu miałam coś koło 65000 $. Nie chciałam powiększać domu, bo był ładny od środka i na zewnątrz, więc nie było już co robić. Simowie byli na szczycie karier od dawna. Więc już nie gram tą rodziną, ale gra bez kodów to bardzo ciekawe doświadczenie i namawiam wszystkich, żeby spróbowali!
I jeszcze- kiedy Simowie są na szczycie, najlepiej znów przyjąć prace na najniższym poziomie. Za premie (kiedy dostaje się awans) można dużo zarobić. A jakie są wasze doświadczenia w grze bez kodów?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.08.2003, 11:16   #2
galazek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Żadne :lol: :lol: :lol:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2003, 11:21   #3
Jacky
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Gra jest ciekawsza bez kodów to prawda, tak szybko się nie nudzi. Też polecam granie bez kodów, fajna sprawa.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2003, 12:01   #4
cornelia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja gram od dawna bez kodów jest to fajne mi zawsze zal zarobionej kasy heeh... jak juz wspomniałes nic nie chcesz w domu zmienic jedz na wakacje zdobadz wszytkie mozliwe nagrody to trudne...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2003, 12:16   #5
tomek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja zawsze gram bez kodów oczywiście nie mówie ze nie ma innych sposobów
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2003, 12:23   #6
Shawnee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dla mnie gra z kodami w Simsy powinna być karana karą śmierci!!!! :lol: No może jednak zagłodzenia... :wink:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2003, 12:26   #7
michu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja używam tylko jednego kodu: move_objects on
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2003, 12:28   #8
tomek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tak on jest przydatny jak cholera oczywiście wyżej mówiłem o kodach na kase
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2003, 12:32   #9
Olciaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja się chyba uzależniłam do kodów w simsach. Ale tak bez kodów to ćwirom zbudowałam wielką willę+ najlepsze umeblowanie. Na 3 dzieci i jeszcze mi zostało masę kasy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2003, 12:45   #10
Smeagolina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja niedawno zaczęłam grać bez kodów jednym facetem. Jest hakerem, bo on najwięcej zarabia. Na razie ma mały dom, ale jak uzbieram troche kasy, to go ulepszę. Ja gram też bez move_objects on, bo moim zdaniem takie np. poprawianie humoru czy zwykłe kasowanie śmieci to też oszustwo. Staram się też nie używać (tylko gdy gram bez kodów) obiektów ściągniętych z internetu, bo przeważnie są za dobre na swoją cenę i to też w pewnym sensie oszukiwanie.

Tym faciem mam zamiar się ożenić, urodzić dziecko, potem jakimś programem zrobić, żeby dziecko było dorosłe i samo się ożeniło i miało dzieci itd. Będzie wielopokoleniowa rodzina!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023