Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.04.2005, 11:43   #21
Escada
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jaki jest sens w "podpalaniu" mima? A może wystarczy wpisac kod "move objects on" i w trybie kupowania go sprzedać? Wróci, ale dopiero na następną imprezę. Bez pożarów, bez niebezpieczeństwa, za to całkiem szybko i przyjemnie
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.04.2005, 17:47   #22
*apple*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no ale chodzi o satysfakcje spalenia hehehehehe
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.05.2005, 13:33   #23
bad boy
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

Ten Kod DziaŁa :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.05.2005, 20:30   #24
Aga:-)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja kiedyś tak się wkurzyłam na mima, że obtoczyłam go zapalonymi ogniskami, drzewami i jeszcze basenem, żeby mi się dom nie zjarał :lol:. Prędzej się ognisko zapaliło, niż mim uciekł.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.05.2005, 20:56   #25
Gagusia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

wow to w ogole istnieje ktos taki jak np. (chyba) "pogromca" clownow?? nie probowalam... i zamurowanie mima nic nie daje bo potem on sie teleportuje.... spalenie daje MASE SATYSFAKCJI, ale najlepiej jest go poprostu sprzedać

P.S ale jednak polubiłam użeranie sie z mimem bo jeszcze nigdy nie sprzedalam/zabiłam/zamurowałam mima
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.05.2005, 18:21   #26
♪Suzka♪
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hm...a wiecie, ze jak zamurujecie gazeciarke 'wiesie' ( :lol: ) to będzie wam caly czas gwizdac? no, po jakims czasie to nudzi (i chyba wnerwia), ale spróbowac mozna...niestety, ale NPC'ty zawsze się teleportują, chociaż jak dotad kamerdyner ani razu mi nie uciekl i mam uslugi za friko jak tylko czegoś od niego chcę to go wyjmuje z 'klatki' i wydaje polecenia,a jak skonczy, to go znowu 'więzię'
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.05.2005, 10:06   #27
camillo
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Bartek44 ty to masz sposoby
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.05.2005, 20:25   #28
...:::RULEZZ:::...
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Kehehe... dobre ale ja mam inny sposób.Robimy pokoik, w tym pokoiku budujemy basen, oczywiście w tym pokoiku nie mogą być drzwi bo mim by legalnie nawiał,wpisujemy move_objects on i wpakowujemy mima do basenu i niech sie topi. Jeśli sie utopi sprzedajemy nagrobek i tyle, jeżeli sie teleportuje to i tak mamy go z głowy i nawet słaba impra obejdzie się bez niego
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.05.2005, 18:47   #29
maniaczka1
Guest
 
Postów: n/a
Cool

Cytat:
Napisał bartek44
jeśli mim przyjdzie na balange i nichce wyjść to najlepiej koło kominka postawić 2 fotele rozpalić ogień zrobić pauze wpisać kod move_objects on
i wziąść mima koło kominka potem włoczyć tryb budowy sastawić mu droge ucieczki przyśpieszyć czas i poczekać jak mim się jara. a tak zrobiłem to do teraz mi mim nie przychodzi
ja tam sie zazwyczaj posluguje o wieeele prostszym spodobem mianowicie: rowniez uzywam move_objects on ale wrzucam go po prostu do basenu (oczywiscie wczesniej usuwam drabinke) i po mimie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.06.2005, 21:07   #30
Sylwusia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał maniaczka1
ja tam sie zazwyczaj posluguje o wieeele prostszym spodobem mianowicie: rowniez uzywam move_objects on ale wrzucam go po prostu do basenu (oczywiscie wczesniej usuwam drabinke) i po mimie


Ja prawie tak samo Dlaczego prawie ?? Bo ja wole go zamknąć w pokoju prawie na całą impre a jak się zateleportuje, to poprostu znowu go tam wsadzam lub kasuje kodem move_objects on , i potem move_objects off, bo wole grać bez kodów (chyba, że na pieniądze )
I jest COOL impra :punk: :mu: :gathering :cheers:
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Sposób cornelia The Sims 1: Rozszerzenia 113 02.06.2007 16:22


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023