Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.10.2005, 19:46   #1
simek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Który dodatek najgorszy?

Jak myślicie, który dodatek do serii The Sims jest najgorszy? Światowe Życie 120 nowych przedmiotów 4 nowe okolice 5 nowych karier Moja ocena: 4-
Balanga Pozwala urządzić niezłą imprę Moja ocena: 4-
Randka Romantyczny, fajny i jako pierwszy pozwalający nam się wybrać poza dom dodatek do Sims. Moja ocena: 5-
Wakacje Moim zdaniem najgorszy dodatek do The Sims Moja ocena: 2+
Zwierzaki Najlepszy dodatek do Sims który pozwala nam kupić zwierzęta Moja ocena: 6-
Gwiazda Dodatek pozwala nam stworzyć zwykłego sima, który potem jest sławny i wszyscy od niego chcą autografy Moja ocena: 6
Abrakadabra Dodatek który wprowadza do życia simów coś niezwykłego - magię Moja ocena: 6+

Teraz czekam na wasze odpowiedzi
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.10.2005, 12:42   #2
martencja
Guest
 
Postów: n/a
Wink

nieprawda! wakacje są znacznie lepsze od światowego życia - wiem bo miałam oba te dodatki.
ale karla ma całkowitą rację - najlepsza jest dwójka - NOCNE ŻYCIE RZĄDZI!

Ostatnio edytowane przez Alatáriël : 02.12.2007 - 14:45
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.10.2005, 13:24   #3
Lalaith
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jeżeli chodzi o TS 1 to według mnie najgorsze dodatki to: Balanga i Światowe Życie, a najfajniejsze są Zwierzaki!!!
W TS 2 wyszły dopiero dwa dodatki, więc trudno mi oceniać..., ale bardziej podoba mi się Nocne Życie... Chociaż w TS 2 NS są fajne nowe kariey, a w NŻ nie ma żadnej... :con:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.10.2005, 18:23   #4
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Niewnikając w fakt, że dodatki do S1 odznaczały się zwykle tylko nowymi obiektami a na wszystkich nowościach widniała opcja "Podziwiaj" to taki szczegół, który sprawia, że wszystkie dodtaki do S1 to jedno wielkie... Ekhm. Coprawda były tam nowości, ale bardzo nieliczne a najgorszy dodatek to chyba wakacje.................... Maksymalna nuda..... TS2 rządzi a Nocne życie to się nazywa wyzwolenie!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.10.2005, 17:53   #5
sasha fierce
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mnie osobiście najbardziej podobały sie zwierzaki i wakacje, naprawde bylo tam moim zdaniem najwiecej urozmaicen, ktore bardzo dopelnialy gre, nie wspominajac juz o randce dzieki ktorej mozna bylo wybrac sie za miasto.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.10.2005, 19:54   #6
Korba
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moja opinia:


Światowe Życie: 2-

Balanga: Nie mam

Randka: nie mam

Wakacje: Nie mam

Zwierzaki: 5

Gwiazda: 5-

Abrakadabra: 4=




Jesli chodzi o Abrakadabrę to czwóra na szynach jest z powodu......Gry robionej na odwal. Skoro producenci już tworzyli The sims 2 Abrakadabrę jako dodatek zrobili jush mniej starannie bo po co? Ostatni dodatek a i tak idzie lepszy. Co o tym myślicie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.10.2005, 20:40   #7
twój stary
 
Avatar twój stary
 
Zarejestrowany: 20.09.2005
Skąd: warszawa
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 244
Reputacja: 10
Domyślnie

wszystkie dodatki wnosiły do gry coś fajnego. najlepsze według mnie były zwierzaki i abrakadabra, a najgorsze według mnie były wakacje-mało skinów, elementów dekoracyjnych, nieciekawe meble. balanga też była niezbyt fajna.
twój stary jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.10.2005, 20:46   #8
stotkaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Najgorsza? Balanga. Każdy inny super. No może troche wakacje nie nadganią reszty, ale nie jest źle.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.10.2005, 19:11   #9
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A mi się nie podobał dodatek...Światowe Życie! Po prostu był dla mnie jakiś taki nudny :con:
A Balangę zostawcie mi w spokoju! To super dodatek! Fajnie jest robić takie wyczesane imprezki, na które przychodzi dużo simów i Gwiazda...
Coś jeszcze? Bardzo podobały mi się TS Zwierzaki... Bardzo ciekawe i w ogóle (nie napiszę więcej bo bym się o nich rozpisała na 4 stronki... ).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2005, 16:00   #10
_Elisha_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hm...
Jak dla mnie nie ma najgorszego .
W każdym jest coś fajnego .
(ale rym :blush: )
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Jak stworzyc dodatek - poradnik Snake Eye Programy do The Sims 2 48 15.08.2008 20:51


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023