Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.01.2004, 20:00   #1
dona
Guest
 
Postów: n/a
Grin Simy są różne.

Jesli ci sie przydazyło cos dziwnego w domku napisz aby sie tym podzielic.
Ja mam cos dla was grałam w the sims i zadzwonił telefon ale wszysy siedzieli w salonie i odebrała mała dziewczyna i to było ostrzerzenie pozarowe wiec poszła czytac książkę ale nikogo nie było w kuchni lecz wybóch pozar nie wiem dlaczego???
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.01.2004, 20:15   #2
Julias
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by dona@Jan 21 2004, 09:00 PM
Jesli ci sie przydazy?o cos dziwnego  w domku napisz aby sie tym podzielic.
Ja mam cos dla was gra?am w the sims i zadzwoni? telefon ale wszysy siedzieli w salonie i odebra?a ma?a dziewczyna i to by?o ostrzerzenie pozarowe wiec posz?a czytac ksi??k? ale nikogo nie by?o w kuchni lecz wybóch pozar nie wiem dlaczego???
temat powinien byc w dziale Uwagi na temat gry :wacko:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2004, 09:07   #3
Niespotykany
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Przecież jest w dziale Uwagi na temat gry ?!

NIE NAWIDZE JAK KTOŚ ZMIENIA MI TREŚĆ POSTA <_<
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2004, 09:54   #4
Julias
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by tomek-toms@Jan 22 2004, 10:07 AM
Przecie˝ jest w dziale Uwagi na temat gry ?!
:unsure: Zeczywiscie :unsure:
Przepraszam jesli kogos wprowadzilam w blad
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2004, 11:34   #5
dona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Przepraszam ale nie w temacie jestescie jesli cos dziwnego sie stało w waszym sim domku zapraszam do tematu..... <_<
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2004, 12:18   #6
Sutek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie tak kiedys bylo: mialem domek, mieszkalem z zona i dzieckiem (ktore pozniej zabrala szkola specjalna - ale to inna historia ). Kiedys zaprosilem do domu sima mojej siostry. Pogadalismy bla bla bla a pozniej pozegnalem ja. Ona poszla....nie do konca. Bo sie "Zaciela"! Tzn. stanela na koncu chodnika i...stala. I tak przez caly czas. Nie wiem ile u mnie byla. Wokol niej bylo pelno sikow a po jakims czasie...umarla z glodu. Dziwne nie?

I mam jeszcze dwie smieszne sytuacje. Pierwsza z nich: Zadzwonil telefon. ODebralem i ktos po drugiej stronie mowil ze naprawiaja linie telefoniczna i mam nie odbierac nastepnego telefonu. A ja jesszcze malo kumaty w simach uwierzylem. WEiec kiedy zadzwonil telefon ponownie, zostawilem go w spokoju. Jednak telefon odebral dzieciak . I oplacalo sie bo wygralem 7000 simoleonow

I druga: wiadomo, ze Simy mowia po simowemu. Popularnym odzewkiem kobiet-simow jest "Komans nana?". I tak pewnego dnia Simka odebrala telefon. I oto arcyciekawy poczatek dialogu:
-Komans nana?
-Komans nana?

Hehe
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2004, 17:08   #7
Karolcia
 
Avatar Karolcia
 
Zarejestrowany: 18.07.2003
Skąd: Gliwice xD
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 275
Reputacja: 10
Domyślnie

Dobre to z tym "Komens Nana"

:lol: ja miałam śmieszną historię :lol:


Moja simka latałą :lol:
Miała takie nogi dziwne :lol: takie jakby nie chodziła, ale latała :lol: ale juz przestała
__________________
; o Ups Aj dydyt egejn ; o

Cieść Cam xD
Karolcia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2004, 15:14   #8
jankol
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A oto moja sytuacja. Wprowadziłem do miasta pewną simkę. No i kiedy przyszła listonoszka Lodzia kazałem tej simce podejść do skrzynki pocztowej, żeby mogła odebrać rachunek, gdy tylko zostanie dostarczony. Jednak stojąc zablokowała przejście i Lodzia nagle zrezygnowała z dostarczenia rachunku. Idąc dalej nie podnosiła nóg . Szybowała . Gdy tylko odeszła z działki moja simka dziwnie niebezpiecznie się schyliła, jakby zaraz miała umrzeć. W tej właśnie chwili moje simy "stanęły" i ciągle widziałem moją simkę w pozie "wymiotnej" <_<. Na szczęscie simy znów się odwiesiły i... okazało się, że simka chciała po prostu pogłaskać kota. Jednak nie skończyło się na tym. Do tej simki przyszedł jej narzeczony. Ona właśnie go całowała na powitanie.. gdy nagle simy znow stanęły i już nie "ruszyły". Ciągle musiałem patrzeć jak się całują. Słodko! :lol:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2004, 15:16   #9
Vel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

W Abrakadabrze był pożar a ja miałem Kościdlę aspłonął mi Sim i gdy przyszedł Śmierć Kościdla poprosiła go o Autograf Serio!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2004, 15:30   #10
jankol
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Już ktoś o tym pisał, nawet dawał screeny <_<.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023