Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.11.2011, 13:14   #781
mariciui
 
Zarejestrowany: 01.11.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 19
Reputacja: 10
ThumbsUp Odp: Simy są różne.

przypomniała mi się sytuacja w domku pana Kozłowskiego który nawiasem mówiąc nie był zbyt towarzyski. ja wtedy dopiero zaczynałam grać i zaprosiłam Belle (Majkę?) do domu. wszystko było spo puki nie zgłodniała no to ja podałam jej coś ale nie zaprosiłam do stołu i się dziwie czemu nie je oczywiście drzwi były czymś zastawione i nie mogła wyjść. była śpiąca więc postawiłam jej łóżko potem bo niechciała tego co jej podałam to lodówkę no i w końcu zginęła.
a ja takie : że wchat?
mariciui jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.12.2011, 17:30   #782
Tosiaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy są różne.

Kiedyś zrobiłam młode małżeństwo i oni ciągle "zabawiali się" w tym specjalnym łóżku i jak kończyli to facet robił takie "Buuuu" jakby chciał ją wygwizdać A ona ciągle chichotała. I jeszcze mi się zdarzyło, że ktoś z nich zaczął się kulić i wydawać dźwięki jakby wymiotował. :d I raz też jak skończyli to ta babka zaczęła płakać, tak jak zazwyczaj płaczą gdy mają zły humor, tyle że ona miała paski na ful Potem już ciągle dawałam na opcje "Zabawa w łóżku" żeby oglądać ich reakcje. I w końcu, po wielu próbach babka zaczęła wymachiwać rękami w górze i krzyczeć z zadowolenia. (Tak jak wtedy gdy sprzedają własny obraz) Praktyka czyni mistrza...
Aham, i jeszcze było coś takiego, że jak oni byli tam w środku to temu facetowi się pokazała na pasku zadań twarz tej babki z podpisem "Dokuczaj". I jak jej dokuczał to tak się śmiał z niej a ona zachichotała i się plusy pokazały

Ostatnio edytowane przez Tosiaa : 08.12.2011 - 17:47
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.02.2012, 13:31   #783
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy są różne.

Zawsze w jedynce jak simy sobie dokuczają to się pokazują plusy.
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.07.2013, 16:20   #784
Kenny McCormick
 
Avatar Kenny McCormick
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 857
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Simy są różne.

Gram se w jedynkę dzisiaj. I Bella Ćwir patrzy przez teleskop, alby jej logika urosła (do magiczych pokazów). I ja patrzę, co tak jej mąż lata po podwórku jak poganie po mazowszu z dymkiem przedstawiającym UFO. Okazało sie, że Bella leci do góry "na kryształkach"
__________________
Kenny McCormick jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2013, 13:05   #785
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy są różne.

mój sim zaprosił swoją żonę na randkę do okolicy randkowej. Kazałam simowi zamówić ten skręt kiszek usiedli przy stoliku zjedli jedno danie a drugie tylko sim zjadł i trzecie tak samo a simka siedziała sztywno i się nie ruszała nie wiedziałam co się stało. Okazało się,że simka się zablokowała i sim wrócić bez niej do domu nie mógł więc weszłam do okolicy a potem z powrotem do domu i już było wszystko ok. Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło żeby sim się zablokował przy stoliku.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2016, 23:24   #786
Collina
 
Avatar Collina
 
Zarejestrowany: 02.05.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 67
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Simy są różne.

Zawsze kiedy mam w rodzinie więcej niż jednego sima i jadę do centrum kupować misie, kwiaty czekoladki i inne takie to pojawiają się tam moi współlokatorzy i nawet można z nimi rozmawiać i nie czują się z tym dziwnie. No ładnie, tak śledzić.
Nie lubię humorków, miałam nie raz, że straciłam miłość czy przyjaźń bo sim nie chciał robić jakiejś interakcji a po chwili nagle chciał i znów zyskiwałam przyjaciela.
Collina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023