Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.03.2006, 12:24   #1
sxshopper
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Kto jeszcze gra w The Sims1 i dlaczego?

Kto jeszcze gra w The Sims1 i dlaczego?
chciałbym wiedzieć dlaczego gracie w thesims1 jakie sa motywy?
przecież dwójka jest sto razy lepsza!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.03.2006, 12:55   #2
Cannabis
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Czy to jet Twój problem z grą ?
A tak po za tym, ludzie mają dużo powodów, przez które nie mogą grać w drugą część gry.
Po pierwsze : za słaby komputer. Przecież wymagania do TS 2 są znacznie większe niż do jedynki.
Po drugie : pieniądze. Zapomniałeś, że żyjemy w polsce. Na pewno nie każdego stać na taką grę.
Po trzecie: są prawdziwi fanatycy, którzy potrafią jeszcze dostrzec urok TS... I ja ich podziwiam, bo sama nie sięgnęłam po tamtą serię od dnia, kiedy dwójka pojawiła się w sklepach.
Po czwarte: nie ten dział .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.03.2006, 20:50   #3
T42
Guest
 
Postów: n/a
Cool

A ja lubię grać w The Sims 1. Dlaczego? Bo dwójka mi się już dawno znudziła.
Biorąc pod uwagę to, że nie kręci mnie budowanie domków, czy wykonywanie wymyślnych ciuszków, a sama gra nie jest dla już wciągająca - na nowo zakochałam się w jedynce, przypominając sobie stare czasy, jak to szalałam za światowym życiem i zwierzakami

-> Nie ten dział
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.03.2006, 10:03   #4
Gusia12
Guest
 
Postów: n/a
Smile I love the sims 1 & the sims 2

Ja gram w Ts1 i w Ts2 bo i ts1 ma urok i ts2, od wczoraj gram tylko w ts2 bo ts1 mi się zepsuło, znaczy parcele publiczne mi się jakoś pokratkowały ;( Kocham the sims 1 i myślę ,że nigdy mi się nie znudzą !!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.03.2006, 13:54   #5
▫Molly▫
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmm... Dwójka nie daje mi zwierzaków ani nie mogę pojechać na wakacje co było możliwe w jedynce. Tęskie też za abrą bo świetne były te pojedynki magiczne :wizard: .. Fakt, 2 jest bardziej realistyczna, ale nie daje takiej frajdy jak podstawa!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.03.2006, 16:00   #6
wildthing
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja uwielbiam jedynkę : P
Uważam grafikę za wiele ciekawszą, mimo iż nie jest to 3D, poza tym - nie zacina mi sie co chwile, tak jak w dwójce. Czuje jakis taki sentyment do tej gry
Nie potzrbeuje super bajeranckich-wystrzelonych gier, żeby dobrze sie bawić xd
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.03.2006, 08:28   #7
Innos
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Powiem to tak - mimo, że mam wszystkie obecne dodatki do TS2 i od ponad roku nie grałem w Simsy jeden, nie usuwałem ich z dysku, i ostatnio zacząłem grać. Instalując Simsy 2, pogrywałem w nie od czasu do czasu i wyszło NS, potem, kończąc grać w Ns wyszło NŻ, potem zrobiłem Simom wigilię i sylwestra na bazie świątecznego dodatku, a teraz do pakietu doinstalowałem WB i założyłem własny, dość dobrze teraz prosperujący biznes. Wszystko jest fajnie, gra się prawie nie tnie, ale brakuje jej "tego czegoś". Ostatnio WB włączam na 15 - 20 minut żeby sprawdzić jak tam biznes, i przełączam się na Simsy jeden, w które gram z godzinę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.03.2006, 10:50   #8
.:Patison:.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Taa... Grywalność w "jedynkę" jest niezła...

Jest jeszcze kłopot, gdyby dzieci się zamieniały w dorosłych, to bym już nic nie mówił...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.03.2006, 23:57   #9
abacusca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja już nie gram w The Sims 1 bo nie mam miejsca.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2006, 09:58   #10
linkinhay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

W jedynke już nie gram, ale pozostał jakiś sentyment... Chętnie bym sobie w nią zagrała, ale nie mam miejsca na dysku.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023