Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.03.2004, 13:44   #21
Julias
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No i super!
Udalo mi sie wychowac jedno dziecko!
Ma na imie Julia(tak jak ja)
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.03.2004, 13:58   #22
DiZZuNiA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja zrobiłam sobie kiedyś coś w stylu "sierocińca" . Było tam 7-mioro dzieci i jednka babka, która była ich opiekunką i zarabiała na nie. Miałam straszne urwanie głowy przez te małe potwory. Jak był obiad to wszystkie się rzucały na talerz z jedzeniem jak jakieś dzikusy :lol: heh.
Najgorzej było jak wszystkim się w jednym momencie zachciało siusiu, a miałam tylko jedna ubikację. Jak nie mogli wejść do łazienki to sikali w spodnie <_< . W końcu się wkurzyłam i zrobiłam dla każdego osobną łazienkę, by mogli się myć kiedy chcą i załatwiać swoje potrzeby.

Nieźle kasy na nie wydałam <_< , a one się w żadne sposób nie potrafiły mi odwdzięczyć, ponieważ ciągle były dziećmi i nie mogły zakładać własnych rodzin . Na szczęście w The Sims 2 będzie super, bo będą dorastać Jupiiii!!! Już nie mogę się doczekać TS2.

P.S Niech to nie będzie prawda, że TS2 wyjdzie dopiero we wrześniu......... buuuuu nie wytrzymam aż tyle czasu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2004, 14:58   #23
Mrata
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Raphi@Feb 28 2004, 07:01 PM
Cytat:
I pomózcie mi z tym dorastaniem małych simiątek !
Aby dziecko mógło dorosnąć należy ściągnąć z internetu program GROW UP.


Cytat:
tam wypozyczacie kocyk i kosz piknikowy
Tak? Mam randke i nie wiedziałem, że tak można zrobić. W którym miejscu można tak zrobić?
W "budce do wynajęcia". Można wypożyczyć też np. w Wakacjach (w innej budce) wędkę, sprzęt do lepienia bałwana albo zamków z piasku... A w Randce karmę dla ryb albo jeszcze jakąś łódkę do puszczania po stawie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2004, 17:10   #24
Czajniczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Najlepiej jest mieć abrakadabrę.
Tyle że jak uda mi się wychować 1 dziecko to od razu zamieniam je w dorosłe.
Szkoda, że dzieci nie mogą być nastolatkami. Szkoda , że te okropne bachory muszą być na działce lub w domu a nie w "brzuchu" simki.
A tak przy okazji. Kiedyś chcialam zobaczyć ile można mieć maks dzieci i kiedy miałam juz dziewiąte wyłączała mi się zawsze gra.
A ja także nie cierpię dzieci i nie zamierzam ich mieć.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2004, 18:06   #25
FaNtA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mnie wkurza okres niemowlęcy...tzn. kołyska Wg. mnie powinna być możliwość zatrudnienia opiekunki...( nie chodzi mi o tą kołyske z opiekunką bo zanim ona się zjawi to wrzask bachorka mnie do szału doprowadza ) A jak już dziecko podrośnie...oj, zalezy...jak mi nie odpowiada to wykorzystuje je jako tanią siłę roboczą a w końcu idzie do szkoły specjalnej i good bye
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2004, 08:29   #26
Poziomka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja jeszcze nigdy dzieciaka nie wychowalam zawsze jak mam kolyske to stoi ona u mnie kilka dni az mam jej dosc i wystawiam do ogrodka a ile ona musi stac zeby urosl bahor?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2004, 16:09   #27
DiZZuNiA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Poziomka@Mar 3 2004, 09:29 AM
A ja jeszcze nigdy dzieciaka nie wychowalam zawsze jak mam kolyske to stoi ona u mnie kilka dni az mam jej dosc i wystawiam do ogrodka a ile ona musi stac zeby urosl bahor?
Dziecko simów jest niemowlęciem przez 3 dni.

Ciekawe przez ile dni będą trwać poszczególne okresy życia simów w TS2. Może ktoś wie???
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2004, 16:16   #28
Sim_maniaczka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja kiedyś miałam rodzinę z pięcioma bachorami.. masakra.. istne przedszkole Aha, opiekował się nimi jeden dorosły... Biedna mamusia, po kilku dnia była na wukończeniu nerwowym
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2004, 10:16   #29
Poziomka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja se dzis gralam i kazalam sie simom calowac i bylo pytanie czy nie powinnismy miec dziecka to powiedzialam tak i wychowywalam dzieciaka i mi urosl i to mo pierwszy wychowany dzieciak
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2004, 17:52   #30
hacker
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja wytrzymałem do 2-óch chyba albo do trzech!Ale to jest nudne i męczące!(ale w the sims 2 tak nie będzie hehehe)
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023