Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.03.2004, 22:11   #1
MonioXa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Gram już trochę w simsy (2 lata czy 3) no i simowie nie mają urozmaiconego życia. Robia to samo: wstaną, zjedzą śniadanie, wc, rozrywka wc, kolacja i spać. Tak naokrągło. Jakie macie pomysły aby urozmaicic simom życie? Może jakieś dodatki z netu?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.03.2004, 05:42   #2
Nana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

I to jest właśnie odpowiedź na Twoje pytanie.

Kiedy nie będziesz musiała nieustannie się troszczyć o zielone wskaźniki (np. dzięki jakiemuś hackowanemu przedmiotowi który to załatwia) będziesz miała czas na robienie rzeczy których do tej pory nie dało rady robić bo simy np. padały na twarz ze zmęczenia lub po prostu dana czynność nie była do tej pory możliwa.

Oprócz dodatków "z bajerami" zwykłe meble i inne przedmioty też mogą urozmaicić grę - pozwolą Ci na różne kombinacje, może zechcesz zmienić simom epokę na XXV wiek albo zbudować szpital lub też piramidy egipskie - poszaleć naprawdę można.
Co prawda nie doda Ci to nowych opcji w grze ale na pewno zapewni sporo zabawy i odmiany po latach normalnego grania.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2004, 07:44   #3
Sutek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

jak masz TSZ to uprawiaj ogródek
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2004, 09:19   #4
Nefi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zrób iprezke ,zaproś wszystkich sąsiadów z okolicy,dbaj o to aby dobrze się czuli,dużo rozmawiaj i obowiązkowo dużo żarcia.I nie zapraszaj dzieci :lol: bo rodzice wcześnie pójdą do domu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2004, 10:29   #5
Ania_13
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zrób fotostory!

Mi się TS już znudziło!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2004, 12:22   #6
Hunter666
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mam identyczny problem jak Monia (zaraz obok braku pomysłów na domki).Ja czasmi łączam wolą wolę i patrzę co robią Simowie,choć to jest ciekawe to z czasem nużące.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.03.2004, 12:48   #7
m-double-u
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Nefi@Mar 30 2004, 09:19 AM
Zrób iprezke ,zaproś wszystkich sąsiadów z okolicy,dbaj o to aby dobrze się czuli,dużo rozmawiaj i obowiązkowo dużo żarcia.I nie zapraszaj dzieci :lol: bo rodzice wcześnie pójdą do domu.
można tak zrobić, tylko trzeba uważać, bo policjantka nie śpi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.03.2004, 14:05   #8
Poziomka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wy nie macie pomyslu bo simsy sie wam nudza a ja mam zupelnie odwrotnie. W glowie mam pelno pomyslow na gre np. jakies ciekawe domki rodzinki i wogle ale nie moge tego zrealizowac bo nie mam simsow
Wczoraj se wymyslilam hotel np. zbudowac domek a w nim tak jakby trzy domki(kuchnia, supialnia, lazienka, pokoj) i wprowadzic tam duzo simow (czyli 8 ) i porozdzielac je na 3 rodzinki i kazdej dac wlasny pokoj hotelowy. Jak myslicie udaloby sie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.03.2004, 16:48   #9
Czajniczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mam dduużżoo pomysłów, ale np. mam mało szpitalnych rzeczy. Albo za mało szkolnych itd.....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.04.2004, 13:58   #10
wiedźma
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

eh..co racja to racja, z której strony by nie patrzec zycie naszych simow jest nudne. pobudka sniadanie prysznic wc, czasami mozna zaprosic sąsiada , zrobić imprezke , od czasu do czasu wyjechac na wakacje lub do miasta ale...to wszystko
poziomka niezle masz pomysly ale z tym hotelem pomysl by nie wypalil bo simy tą są wscibskie chamskie potworki.dochodzilo by do durnych sytuacji w takim hotelu
bo simy w swoich małych móżdżkach mają zakodowane "co na jednej działce to moje"i jeden korzystalby z mikrofalowki drugiego , drugi z wc trzeciego , trzeci z łóżka pierwszego i tak w kółko.ale pomysly masz fajne , pisz dalej
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023